Skoči na vsebino

ZAKLJUČNO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE - RAB 2012 -


Burgman650E

Priporočene objave

glede na to, da Italijane ne bomo čakali v Tubljah ( štartajo komaj po 14 uri ) predlagam da se dobimo s tistimi, kateri greste popoldan iz SLO ob okoli 16 ure ( kdor je prvi počaka .. ) v Senju . pa potem nadaljujemo skupaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelikan a kada vi krecete iz Kocevja?zasto ste izabrali tu rutu delnice-senj?nije vam bas neka ruta bolje da se spustite za crikvenicu pa po jadranskoj magistrali..lijepsa je cesta a i uz more je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelikan a kada vi krecete iz Kocevja?zasto ste izabrali tu rutu delnice-senj?nije vam bas neka ruta bolje da se spustite za crikvenicu pa po jadranskoj magistrali..lijepsa je cesta a i uz more je!

Mi u stvari i idemo tim putem.... iz Kočevja bi krenuli nešto preko 11.sati u smjeru Delnica prema obali... Za tačan čas našeg polaska iz Kočevja.... se možemo i čuti telefonom (GSM ili Viber)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moze pelikan...prepostvaljam da sa vama idu Frenk i njegova zena...sa njima smo isli do Kocevja kad smo se vracali iz Celja....eto taman vam do Crikvenice treba oko 2 sata lagane voznje pa se nadjemo popijemo kavu i dalje idemo zajedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moze pelikan...prepostvaljam da sa vama idu Frenk i njegova zena...sa njima smo isli do Kocevja kad smo se vracali iz Celja....eto taman vam do Crikvenice treba oko 2 sata lagane voznje pa se nadjemo popijemo kavu i dalje idemo zajedno!

Da, odlično... se vidimo uskoro... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-29001-0-58448800-1348602989_thumb.jpg Nas ne bo :wallbash:, zato vam želimo prijetno vožnjo :krneki: in druženje. :boobies::beer2::photo:

Bela strela, Suzana in Nenad

ps. Šabiču, kako uboga Crna munja? :OK:

Crna munja gre tako :OK: lepo, da domači čim je zunaj sonce sprašujejo kam se gremo peljati :kva2: . Tako, da sem do sedaj naredil 1000 km in je idealno. Vi dva uživajte :010 na izletu in čas je, da tudi bela strela odpočije malo :cry: .

lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj se vidva palita tukaj .. bela strela , crna munja ..

najboljši je : > THE BLUE RACER - alias MODRI DIRKAČ - alias EVSTAHIJE BRZIĆ <

846.jpg alias 2012-Suzuki-Burgman-650-Executive-588x379.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo iz Koroške? Kdaj in kje namrerava potovati?

Najbolje, da se povežeš s @pelikanom in gremo potem skupaj naprej, če ne boš katerih iz vaših koncev našel. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba,

Boris ti veš, kje se morate na vsak način ustaviti v Dolgi vasi pri Kočevju. Kavica in še kaj zagotovljeno in potem skupaj odrinemo naprej. Mislim, da bi bili lahko v Kočevju ob cca 10:30. Smo na vezi.

LP Fmm

Zdravo družba,

vidim, da se dogovarjate oziroma ste že dogovorjeni za zbirno mesto Kočevju. Frenk sprašujem te, kje točno se dobite. Midva nameravava biti malo po 10.uri v Kočevju in se vam lahko pridruživa.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo družba,

vidim, da se dogovarjate oziroma ste že dogovorjeni za zbirno mesto Kočevju. Frenk sprašujem te, kje točno se dobite. Midva nameravava biti malo po 10.uri v Kočevju in se vam lahko pridruživa.

Lp Andrej

Andrej, se slišiva v zvezi s tem.... :yes:

Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Andrej soory nisem skoz na forumu. Upam , da se boš dogovoril z Borisom drugače pa sem doma na naslovu Dolga vas 10. To je , ko se pripelješ v Kočevje mimo vseh treh bencinskih servisov greš levo, Ko prideš na eno večje križišče ( levo vidiš Zdr. dom in pred seboj vrsto blikov.Tam greš ti samo naravnost in prideš skozi mali gozdek do mene (slaba 2 km). Jaz bom pa itak parkiral rdečega maxija na pločnik pred hišo. Si dobrodošel in nato lahko skupaj počakamo glavnino. Za vse dodatne inf. me kontaktirajte.

LP, Frenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Andrej soory nisem skoz na forumu. Upam , da se boš dogovoril z Borisom drugače pa sem doma na naslovu Dolga vas 10. To je , ko se pripelješ v Kočevje mimo vseh treh bencinskih servisov greš levo, Ko prideš na eno večje križišče ( levo vidiš Zdr. dom in pred seboj vrsto blikov.Tam greš ti samo naravnost in prideš skozi mali gozdek do mene (slaba 2 km). Jaz bom pa itak parkiral rdečega maxija na pločnik pred hišo. Si dobrodošel in nato lahko skupaj počakamo glavnino. Za vse dodatne inf. me kontaktirajte.

LP, Frenk

Frenk hvala za informacijo. Mi je že Boris povedal kje se nahajaš, tako da ne vidim problema. Se dobimo pri tebi, nato skupaj nadaljujemo pot. Se vidimo v petek!

:chase:

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni maxi prijatelji. V dogovoru z Borisem in Dariom ponovno objavljam zborno mesto za Celjane in okoličane. To naj bi bilo v petek 28.09.2012 na avtocestnem postajališču in bencinski pumpi na Lopati pri Celju in to med 8.30 in 8.45 uro. Tu se tudi dobimo s prijatelji iz mariborskega konca in skupaj odpeljemo proti Ljubljani in naprej proti Kočevju in našemu končnemu cilju Rab naproti. Seveda vzemite s sabo tudi "dežjake" za primer slabega vremena. Jaz bom verjetno v njem tudi štartal, da se ne bom potem preoblačil. Torej strumno in pogumno avanturi naproti. Se vidimo! Lmp Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk hvala za informacijo. Mi je že Boris povedal kje se nahajaš, tako da ne vidim problema. Se dobimo pri tebi, nato skupaj nadaljujemo pot. Se vidimo v petek!

:chase:

Lp Andrej

Frenk, tudi jaz se ustavim pri tebi malo po 10. uri.

lp, Tomy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem. Verjetno vsi dobr veste kje je kaj na Rabu (TAMARIS, PIO) pa vseeno. Spodaj je malo napotkov.

Tisti ki smo nastanjeni v PIO povečerjamo in pridemo v TAMARIS na špricar al pa kej kratkega, če bo mrzlo.

LP Peter

http://www.pdtrebnje.si/wp/wp-content/gallery/PIO_TAMARIS.bmp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk hvala za informacijo. Mi je že Boris povedal kje se nahajaš, tako da ne vidim problema. Se dobimo pri tebi, nato skupaj nadaljujemo pot. Se vidimo v petek!

:chase:

Lp Andrej

Frenk še enkrat pozdravljen,

včeraj sem se najavil, da se dobimo pri tebi in nato skupaj zapeljemo preko Delnic do Stinice in nato do Raba. Spremljal vremensko napoved in kot kaže za jutri bo prav na naši začrtani trasi vse do Senja deževalo. Se ne bojim dežja, vozil sem že v hujših razmerah, ampak glede na to, da sem iz LJ imam možnost, da se zapeljem mimo Postojne, Rijeke do Stinice. Odločil sem se, da grem raje v tej smeri, zato me ni potrebno čakati. Midva bova krenila iz LJ zjutraj okoli 8.ure. Upam, da se bova vozila vsaj do morja ne da bi naju pral dež. Mogoče se na obali kje srečamo, če pa ne se vidimo na cilju.

Želim vam srečno vožnjo. Se vidimo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxici, stigao sam suh i odmoran, kome nema nigdje....i to suh ako je to meni uspjelo nevidim razloga da se i vama ne posreci i da dodjete suhi na meet a onda se lako smocimo iznutra

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxici, stigao sam suh i odmoran, kome nema nigdje....i to suh ako je to meni uspjelo nevidim razloga da se i vama ne posreci i da dodjete suhi na meet a onda se lako smocimo iznutra

Maxič, da se ti besede pozlatijo. Bomo probali pa kak bude bude. Bolje suhi nego mokri a na naravo ne moremo uticati. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem udeležencem srečanja na Rabu. Žal me ne bo zraven, saj sem prejšnji vikend že izkoristil "bonus" za letošnjo jesen. Pripenjam nekaj slikic iz potepanja po Bosni, Črni Gori, Hrvaški. Vsem želim veliko prijetnega druženja. :kva2:

post-17098-0-23386300-1348763375_thumb.jpgpost-17098-0-28684700-1348763439_thumb.jpgpost-17098-0-16395300-1348763507_thumb.jpgpost-17098-0-42558900-1348763592_thumb.jpgpost-17098-0-57538300-1348763654_thumb.jpgpost-17098-0-05225100-1348763706_thumb.jpgpost-17098-0-58105600-1348763749_thumb.jpgpost-17098-0-23711900-1348763799_thumb.jpgpost-17098-0-45649900-1348763836_thumb.jpgpost-17098-0-46930400-1348763919_thumb.jpgpost-17098-0-90381600-1348764018_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!