Skoči na vsebino

ZAKLJUČNO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE - RAB 2012 -


Burgman650E

Priporočene objave

Pozdrav vsem ..

torej kot sva se z Renatom pogovarjala, večina Primorcev gre v petek popoldan. To bi pomenilo da se ob 14 uri zberemo na BS Petrol Šalara

in krenemo čez Kozino, vstavimo se v Tubljah da počakamo kolege iz Trevisa

ter nadaljujemo mimo Rijeke proti Rab-u ( načrt tu .http://goo.gl/maps/hqcQL ).

Glede na to, da še ne vemo kdaj naj bi točno prišli Italijani, se bo treba dogovoriti kdaj naj bi se štartalo iz obale oz. kako se dogovoriti z njimi.

ŠTART PRIMORCEV PA JE ( SKORAJ ) SIGURNO OB 14.15.URI IZ BS PETROL ŠALARA, KOPER

Moje razmišljanje je tudi, da v kolikor gredo nekateri iz ostale Slovenije v popoldanskem času,

da bi se dobili v Senju okoli 17 ure..(no to je le moj predlog ).. ali pa kje drugje ( Bakarac, Novi Vinodolski oz. kje na cesti - predlagajte )

potem pa gremo družno :grupni: na trajekt in potem na Rab,

da smo ob neki normalni uri na Rab -u in na večerji.. ( da nas ne bi drugi čakali ) ..

toliko za zdaj, več pa po posvetu z Renatom

do snidenja ... :OK: :OK: :OK:

Mislim, da bi bilo dobro, da se zmenimo kje se dobimo v Senju ali kje drugje jaz in še 2 štartam iz LJ po 14 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.accuweath...-weather/114655

HAHAHAHAHAHAHA tole je ziher Tomislavovo Vračovstvo

O vremenu ne bi lpmentiral, ker se dnevno, oziroma iz ure v uro spreminja in je zelo odvisno kje se gleda : http://www.meteo-info.hr/grad/rab

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE ZADNJIČ OBVEŠČAMO VSE MOREBITNE UDELEŽENCE, KATERI BI SE RADI UDELEŽILI ZAKLJUČNEGA SREČANJA, NAJ POHITIJO Z VPLAČILI REZERVACJI V HOTELU OZIROMA PENZIONU IN DA SI ZAGOTOVIJO PRENOČIŠČE IN PREHRANO. KAJTI ZA TISTE, KI NE BODO IMELI VPLAČANE REZERVACIJE, NE ZAGOTAVLJAMO MOŽNOSTI SPANJA PO SPODAJ OMENJENIH CENAH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba,

Boris ti veš, kje se morate na vsak način ustaviti v Dolgi vasi pri Kočevju. Kavica in še kaj zagotovljeno in potem skupaj odrinemo naprej. Mislim, da bi bili lahko v Kočevju ob cca 10:30. Smo na vezi.

LP Fmm

Ja, pridemo.... vaju pokličem, ko bomo odrinili iz LJ...

Lep maxi pozdrav do kmalu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katere face se dobimo v petek med 8.30 in 8.45 (oz. ob kateri uri se bomo dogovorili) na postajališču Lopata v Celju. Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katere face se dobimo v petek med 8.30 in 8.45 (oz. ob kateri uri se bomo dogovorili) na postajališču Lopata v Celju. Lmp

Dobimo se vsi štajerci iz "našega" konca... :grim

...kdo vse pa bo res prišel, pa bomo videli, ko se srečamo.... :eek:

Lmp :worship:

p.s.

Za vreme naj vas ne skrbi, primorci pridejo vsi z motorji (brez dežnih oblačil)... ker gledajo vremensko napoved pri italjanih... TUKAJ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se vsi štajerci iz "našega" konca... :grim

...kdo vse pa bo res prišel, pa bomo videli, ko se srečamo.... :eek:

Lmp :worship:

p.s.

Za vreme naj vas ne skrbi, primorci pridejo vsi z motorji (brez dežnih oblačil)... ker gledajo vremensko napoved pri italjanih... TUKAJ... :D

Vprašal sem zato, da ne bi koga od Celjanov oz. iz okolice pozabili, če bi malo zamudil, da smo malo pozorni drug na drugega.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katere face se dobimo v petek med 8.30 in 8.45 (oz. ob kateri uri se bomo dogovorili) na postajališču Lopata v Celju. Lmp

Naj se tudi jaz oglasim in povem, da bova z Aldo (pa tudi če se še kdo pridruži) štartala iz Celja v petek ob 8.30 uri in sicer

v smer Laško,Sevnica,Trebnje,Žuženberk,Kočevje,Delnice.......

V kolikor se bomo združili v Kočevju oz. pri maxiprijatelju v vasi tam blizu, bomo pot na Rab nadaljevali skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se tudi jaz oglasim in povem, da bova z Aldo (pa tudi če se še kdo pridruži) štartala iz Celja v petek ob 8.30 uri in sicer

v smer Laško,Sevnica,Trebnje,Žuženberk,Kočevje,Delnice.......

V kolikor se bomo združili v Kočevju oz. pri maxiprijatelju v vasi tam blizu, bomo pot na Rab nadaljevali skupaj.

Ja, se dobimo v Kočevju pri @FrenkM... vas počakamo oz. vi počakate nas... če bomo zamujali... :blush:

Lmp

p.s.

Vsi iz LJ in "okolice"... dajte sporočit, kje se srečamo, če boste šli z nami na pot že "dopoldan"... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa eni težje vstanemo, pa gremo malce pozneje iz Štajerskega konca in sicer bomo šli: Podlehnik - Gruškovje - Karlovec - Senj ( avtocesta ), ter magistralka do Stinice.

Odhod še ni dorečen ( ko sonce ogreje ), če je kdo za zraven??

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se dobimo v Kočevju pri @FrenkM... vas počakamo oz. vi počakate nas... če bomo zamujali... :blush:

Lmp

p.s.

Vsi iz LJ in "okolice"... dajte sporočit, kje se srečamo, če boste šli z nami na pot že "dopoldan"... :yes:

Ok, zmenjeno, bomo na vezi.

Lmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja i Nenad krecemo iz Rijeke oko 12-13 sati u petak...ako JE neko u to vrijeme u blizini Rijeke mozemo ga sacekati i krenuti zajedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snapback.pngprogelj, je 24. September 2012 - 10:53, rekel:

Vidm da ste kar malo dopusta planiral... jaz pred 14.uro ni šanse, da grem od doma, iz Trebnjega. Je kdo tak ki bi bil naprimer okrog 15. al pa 16. ure bil v Kočevju, pa gremo skupaj naprej?

LP Peter

Po moje, da bom jaz in še eden ob tej uri v Kočevju.

lp

ok, pol se kar zmenmo ob 15.uri v Kočevju.

bi pa za pol prosil še telefonsko.

Hvala

LP Peter

Popravljeno . Popravil progelj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa eni težje vstanemo, pa gremo malce pozneje iz Štajerskega konca in sicer bomo šli: Podlehnik - Gruškovje - Karlovec - Senj ( avtocesta ), ter magistralka do Stinice.

Odhod še ni dorečen ( ko sonce ogreje ), če je kdo za zraven??

Lp, Peter

Predlagam, da se dobimo nekje na AC Maribor-Ptuj (na Ptuju - Ranca?) okrog 12. ure. Upam, da Gorazdu znese, da lahko gremo skupaj.

Še kdo iz MB in okolice?

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se dobimo nekje na AC Maribor-Ptuj (na Ptuju - Ranca?) okrog 12. ure. Upam, da Gorazdu znese, da lahko gremo skupaj.

Še kdo iz MB in okolice?

LP, Bojan.

Meni slabo kaže, verjetno bom štartal tam med 15 in 16. uro...

G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni slabo kaže, verjetno bom štartal tam med 15 in 16. uro...

G

No, potem pa se vidimo na večerji :OK: . Peter, mi pa se slišimo!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff ko tole berem :kva2: - ja brati Hrvati bojo rekl - jebote nadiru sa svih stana

to bi lahko imenovali

OPERACIJA " DESANT NA RAB " :yea2: :yea2: :yea2:

v vojaškem žargonu !!! :krneki: :krneki: :krneki:

a Robertu pa samo en stavek :

Robert :grupni::chase: stiže .. za par dana ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja i Nenad krecemo iz Rijeke oko 12-13 sati u petak...ako JE neko u to vrijeme u blizini Rijeke mozemo ga sacekati i krenuti zajedno!

Pozdrav.

Mi iz Kopra krečemo u 14.15, zaustavimo se u Tubljama ( kod Kozine ) sačekamo talijane i krečemo dalje .. znači da bi oko 15.30 mogli biti na pumpi Vrata Jadrana. E ako nije prekasno onda OK.. ako ne.. onda se vidimo dole.. ( a možemo i biti na vezi ... gsm broj je na mojem profilu )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Predlagam, da se dobimo nekje na AC Maribor-Ptuj (na Ptuju - Ranca?) okrog 12. ure. Upam, da Gorazdu znese, da lahko gremo skupaj.

Še kdo iz MB in okolice?

LP, Bojan.

Bojan, Gorazd in še kdo iz tega konca, dobimo se v Podlehniku na Petrolu ob 13h.

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja i Nenad krecemo iz Rijeke oko 12-13 sati u petak...ako JE neko u to vrijeme u blizini Rijeke mozemo ga sacekati i krenuti zajedno!

Da, mogli bi mi iči zajedno.... naša grupa dolazi iz smjera Kočevje - Delnice - Senj.... Pa bi se mogli nači negdje na tom putu?

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!