Skoči na vsebino

ZAKLJUČNO SREČANJE MAXISCOOTER SEZONE - RAB 2012 -


Burgman650E

Priporočene objave

dragi prijatelji na dva kolesa,....

ovom prilikom se još jednom zahvaljujem svima vama što ste uveličali i svojom prisutnošću uljepšali ovaj meet..

uvijek se radujem početku i kraju sezone , znajući da ću biti u vašem društvu

svi se mi vozimo kroz godinu u manjim grupama, napravimo manje ili više kilometara i za sada se sretno vraćamo kući puni utisaka dobre družbe i sve većeg prijateljstva

i zato su mi najdraži ti veliki meetovi na početku i kraju sezone kad vas sve vidim na jednom mjestu,..kad sa svakim izmjenim barem jednu riječ

svaki meet na kojem sam bio ..ostao je nezaboravan, i često se pregledavaju slike i vraćaju sjećanja ..

nadam se da će ova zima brzo proći jer čekati sljedeći meet je sve teže i teže

srdačan pozdrav sa sunčanog Raba i do skorog susreta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bivši maksiskuterist izrekam pohvale organizatorju in vsem udeležencem za lepo izpeljano srečanje. Lepo ste napredovali od časov, ko smo se slovenski maksiskuteristi v sicer precej manjšem številu srečali prvič.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bivši maksiskuterist izrekam pohvale organizatorju in vsem udeležencem za lepo izpeljano srečanje. Lepo ste napredovali od časov, ko smo se slovenski maksiskuteristi v sicer precej manjšem številu srečali prvič.

Lepo od tebe, da nas še spremljaš na forumu :OK: še lepše bi bilo, če bi se oglasil na naslednjem srečanju :kva2: in se družil z nami :alko: .

Glede na to, da eni od začetnikov maxi scene še naprej vztrajamo in prisegamo :worship: na maksiskuter bomo te veseli :004 v naši družbi tudi z TDM-om.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, če ne bom do spomladi motorja prodal, saj se vozim zelo malo... vožnjo z motorjem sem zamenjal s kolesarjenjem. Letos je razmerje kilometrov že krepko v korist kolesa, in sicer 3:1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!