Skoči na vsebino

KTM 1190 Adventure in R


biker77

Priporočene objave

Hvala,pogumen pa sem ja,pa močen k bk,pa pameten glih tok(včasih) :lol:

Primerjavo lahko napišem tako kot sem jo za 990ADV sam fer pa ne bo,saj bi morala bit primerjava z novim GS..... :)

 

Pol pa kupi še tanov GS. Čakam primerjavo.... :kva1:  ...pa srečno z obema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kupi še tanov GS. Čakam primerjavo.... :kva1:  ...pa srečno z obema :OK:

Takoj ko mi nakažeš na trr,grem kupit še novega GS... :grim .....sem ga šel gledat in peljat pa me ni prepričal,če pa bi me bi ga kupil in bi KTM lepo ostal v trgovini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko mi nakažeš na trr,grem kupit še novega GS... :grim .....sem ga šel gledat in peljat pa me ni prepričal,če pa bi me bi ga kupil in bi KTM lepo ostal v trgovini!

a ktm-a si peljal preden si ga kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ktm-a si peljal preden si ga kupil?

Po pravici .....ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole fantje,se umikam iz te teme,ker je spet preveč tabrihtnih,ki jih zanima vse razen motorja in ne da se mi poslušat obkladanj,glumac,pa ma dnar pa nima dnarja.....mislim kaj vas to sploh briga in resno brigajte se za sebe,boste mel dosti dela.

Itak boste pa zdej lohk nabijal spet tisti ki takšnega motorja nimate pa ga po možnosti tud od blizu še niste vidl,prav tako se isto dogaja v temi BMW,brihtolirajo takšni ,ki motor tud vozili niso.....sami pa veste kdo ste :closedeyes:

Mejte se fajn,jaz se mam :glare:

 

P.S. za na koncu pa sam,da povem,da ima novi BMW še vedno boljše vzmetenje od novega KTM,vsaj po asvaltu.... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole fantje,se umikam iz te teme,ker je spet preveč tabrihtnih,ki jih zanima vse razen motorja in ne da se mi poslušat obkladanj,glumac,pa ma dnar pa nima dnarja.....mislim kaj vas to sploh briga in resno brigajte se za sebe,boste mel dosti dela.

Itak boste pa zdej lohk nabijal spet tisti ki takšnega motorja nimate pa ga po možnosti tud od blizu še niste vidl,prav tako se isto dogaja v temi BMW,brihtolirajo takšni ,ki motor tud vozili niso.....sami pa veste kdo ste :closedeyes:

Mejte se fajn,jaz se mam :glare:

 

P.S. za na koncu pa sam,da povem,da ima novi BMW še vedno boljše vzmetenje od novega KTM,vsaj po asvaltu.... :grim

 

Ah, dej no, lepo te prosim,....pa ne kar  takoj obupat! Saj ravno zato, kot si že sam ugotovil, nas je večina takšnih, ki ga še od blizu nismo videli, kaj da bi ga šele imeli, te malo "izzivamo" (beri vzpodbujamo), da nam čim več poročaš. Ponavadi ti gre dobro od jezika (tipkovnice), pa hočemo to izkoristit. Ker pa si ga sam plačal, bo tvoj opis bolj verodostojen kot marsikateri novinarjev, ko včasih ne veš ali gre za test vozila, ali plačano propagando....Pa poooolno srečno odpeljanih kilometrov!...potem pa še kak km po tipkovnici.............. aja, pa zdej končno lahko tudi ti kakšno čez bmfla prtisneš, sam pazi, da te Tvoja ne bo za uha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, dej no, lepo te prosim,....pa ne kar  takoj obupat! Saj ravno zato, kot si že sam ugotovil, nas je večina takšnih, ki ga še od blizu nismo videli, kaj da bi ga šele imeli, te malo "izzivamo" (beri vzpodbujamo), da nam čim več poročaš. Ponavadi ti gre dobro od jezika (tipkovnice), pa hočemo to izkoristit. Ker pa si ga sam plačal, bo tvoj opis bolj verodostojen kot marsikateri novinarjev, ko včasih ne veš ali gre za test vozila, ali plačano propagando....Pa poooolno srečno odpeljanih kilometrov!...potem pa še kak km po tipkovnici.............. aja, pa zdej končno lahko tudi ti kakšno čez bmfla prtisneš, sam pazi, da te Tvoja ne bo za uha :kva2:

 

.... haloooo ????  :eek:

 

... ja kje si pa že vidu, da je kdo kej čez svoj moped kvasou ...   :hmm:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga takoj mel ampak nimam sreče pri LOTU,  ne vem pa katerega bi kupu, bolj bi mi odgovarjal R samo ni tako lepe barve kot sta onadva z 19" bicikli, zdaj pa žal skoraj vsak teden cedim sline pri LABI

 

P.S. daj prosim, zdaj ste še to zasmetili z bavarci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... haloooo ????  :eek:

 

... ja kje si pa že vidu, da je kdo kej čez svoj moped kvasou ...   :hmm:   

 

halooo ???

 

...a nima KTM-ja? Če ma pa še katerga v ozadju (mislm moped, ne strica) :whistle:  , se bo pa itak mogu zagovarjat....kje drugje :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nič kaj preveč pohvalno: http://www.motosvet.com/test-1190-adventure-in-adventure-r.html

 

Mi je všeč, da je podana objektivna ocena, da temu motorju še kar nekaj manjka, da bi bil popoln.

 

 

Pa se da ta tresoč jajc kje na testno furo dobit ? Glede na to da Laba ni več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem tudi sam postal lastnik KTM 1190 Adventure. Pred nakupom sem se odločal med KTM 990 SMT in se po tehnem premisleku, nasvetih strokovnjakov in testni vožnji odločil za Adventure. Naklučje je naneslo, da sem se z motorjem takoj odpeljal na Istro in: nova igračka me je dobesedno fascinirala. Udoben, lahko vodljiv in izjemno dinamičen moped. Točno to, kar sem iskal že leta... In kar je zelo pomembno: moped je izjemno všeč tudi moji boljši polovici...  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi sam postal lastnik KTM 1190 Adventure. Pred nakupom sem se odločal med KTM 990 SMT in se po tehnem premisleku, nasvetih strokovnjakov in testni vožnji odločil za Adventure. Naklučje je naneslo, da sem se z motorjem takoj odpeljal na Istro in: nova igračka me je dobesedno fascinirala. Udoben, lahko vodljiv in izjemno dinamičen moped. Točno to, kar sem iskal že leta... In kar je zelo pomembno: moped je izjemno všeč tudi moji boljši polovici...  

 

Verjamem, da te je fasciniral. Ob probni vožnji po pohorskih ovinkih tudi mene. Vem samo to, da je bila vožnja z njim pravi balzam za dušo. Pa srečne in varne kilometre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da te je fasciniral. Ob probni vožnji po pohorskih ovinkih tudi mene. Vem samo to, da je bila vožnja z njim pravi balzam za dušo. Pa srečne in varne kilometre.

 

Rocky, zelo prijazno, hvala. Srečno in varno vožnjo želim tudi tebi! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kljub zasoljeni ceni, sem svoj KTM opremil z Akrapovičevim izpuhom. A glej ga zlomka: izpuhu ni mogoče odstraniti DB Killerja. Tako zvok motorja ni nič kaj boljši kot z originalnim izpuhom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub zasoljeni ceni, sem svoj KTM opremil z Akrapovičevim izpuhom. A glej ga zlomka: izpuhu ni mogoče odstraniti DB Killerja. Tako zvok motorja ni nič kaj boljši kot z originalnim izpuhom...

Sn ti fauš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub zasoljeni ceni, sem svoj KTM opremil z Akrapovičevim izpuhom. A glej ga zlomka: izpuhu ni mogoče odstraniti DB Killerja. Tako zvok motorja ni nič kaj boljši kot z originalnim izpuhom...

 

Jebalo vas odstranjevanje dB killerjev... Pol bi pa s čepki v ušesih vozli, drugi pa naj to poslušajo in uživajo.

Prav je Akrapovič naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem se danes pogovarjal z mehanikom, pa pravi, da je pri njemu ze imel tezavo en nov adventure...problem je bil v stikalu na rocici od sklopke (pri stisku sklopke stikalo ni slo do konca, ko je pa bila rocica spuscena, pa sikalo ni odvajalo do konca kontakt)..posledicno motor ni delal, vziga in racunalnik ni zaznal pozicije prostega teka (ler).... Napaka je sicer banalna, ampak zna pozret zicve in mogoce inf. komu pride prav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!