Skoči na vsebino

Priporočene objave

koko se pa odprau tresenje mašine PRI VEČJI HITROSTI!!!

nad 160 kmh? :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

woow. hud drift, nimas kaj.

ce ne drugega si lahko poskodujes kaksno vratno vretence ce te sosed vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mošn de se pri sledečem posnetku kej pokvar-poškuduje???? npr. gume, blatniki, feltne??????

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=24PjSMYUF3Q&feature=g-all-u to je ta posnetk

Neeee, flekser je praktično neuničljiv. Guma se nikoli ne znuca, tudi če bi to na asfaltu počel. Popolnoma neškodljivo početje, pravzaprav je celo priporočljivo, da se pred vsako vožnjo malo koplje po blatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je moj sin počel s kolesom pri štirih letih(je imel dodatne koleščke namontirane).Za 13 letnika,mi je pa tole totalno bolano početje in da daš to na forum,ki naj bi bil profesionalen,je samo še dokaz,da boš rabil še kar nekaj let,da približno odrasteš :closedeyes: In pa ja,gume se sigurno ne znucajo,saj jih vodno hladiš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred parimi tedni sem dobil nov tomos flexer 25, kakšen teden prej pa ga je dobil tud prjatu. Razlika je v temu da ima njegov veliko bolši pospešek,malo večjo končno in hitreje prestavi v drugo prestavo. Oba flexerja sta z blokadami.... Ima kdo idejo zakaj je taka razlika? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede prestavljanja je možno tudi da ima on skrajšano vzmet v sklopki, če gre za rabljene motorje.

če imaš pa še kakšne težave v zvezi z motorjem, pa pojdi raje na tomos automatik forum, ali simoped, ker tukaj malokdo odgovori na vprašanja v zvezi z mopedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj jst pred 3 mesci kupu flexrja pa sm ga en dan cel dan vozu pa mi zdej potegne poravnem 35 - 40 trance_25_naughty.gif pa z vsemi blokadami brez predelave, zdej ga bom pa predelov pa nevem kaj naj naredim trance_11_confused.gif , a mi lohka poveste kva je nabolj da naredim da mi bo šu ene 60 tenks pa brez večjih predelav

Vešda ti gre z vsemi blokadami 35-40....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekaj zanima(že spet :))))

jest sem iz flexerja odstranu guno ceuko (trnk) pa mi gre mal hitrej. kej bi se zgodil če bi se nekej u fergu dal naštelat kukr eni praujo al pa de bi dizo menou. a pol kj ble putegne če ne menam zubnika pa de bi elektriko prestavu.

hvala za odgovore!!!!!!!!!!

Ja ferg lah daš večji,če to mislš...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa zarad dize kolk bo šeu če zamenam dizo 51 pa trnk vn kok mi bo šou???? sevede mam u prihodnosti namen še štrom naštelat :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizo je fajn menjat če si dal un trnek ven, da dobi več benza, ker če ne ti trokira, kakorkoli že.

Lej dej večjo dizo, trnek si že ven dal, štrom premakn pol pa je fajn kakšn drug izpuh dat. Sam s tem ti nau šu več kot 35km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dizo je fajn menjat če si dal un trnek ven, da dobi več benza, ker če ne ti trokira, kakorkoli že.

Lej dej večjo dizo, trnek si že ven dal, štrom premakn pol pa je fajn kakšn drug izpuh dat. Sam s tem ti nau šu več kot 35km/h.

Js mam nouga flexerja pa me zanima če sploh kej pomaga ta trnek iz airboxa...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomaga, malenkost boljši pospešek, zna pa pri končni przini trokirat, zaradi premalo goriva. Posledično je potrebno še dizo menjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdele sem zamenjal le auspuh in ima motor končno hitrost realnih 31-32 km/h.Pridobil sem tudi na pospešku in sem z motorjem res zadovljen=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal če lahko..Jaz sem pred dvema dnevoma zamenjal olje v menjalniku Flexerja...in mam sledeč problem..zlo dolgo mi prešalta v 2go..ko je pa motor dobro segret pa lepše šalta..a to mogoče še traja nekaj cajta da se olje lepo uleže notri in mi bo pol lepše šaltal tudi ko bo mrzu al je kakšen problem ker me malce skrbi in nisem glih mehanik za take stvari...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomaga, malenkost boljši pospešek, zna pa pri končni przini trokirat, zaradi premalo goriva. Posledično je potrebno še dizo menjati.

Sm dou kr drug filtr gor+auspuh+menjana podložka med cilindrom in glavo..motor mi pr 30 zatrokera in mislim da je problem premejhn fergazr,ker ne spusti obratov.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal če lahko..Jaz sem pred dvema dnevoma zamenjal olje v menjalniku Flexerja...in mam sledeč problem..zlo dolgo mi prešalta v 2go..ko je pa motor dobro segret pa lepše šalta..a to mogoče še traja nekaj cajta da se olje lepo uleže notri in mi bo pol lepše šaltal tudi ko bo mrzu al je kakšen problem ker me malce skrbi in nisem glih mehanik za take stvari...?

Js sm z menjanim auspuhom pa filtru velik pridobil na šaltanju :P probi auspuh zamenjat....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo ! Sem nov na forumu in imam nekaj uprašanj gleda flexerja. Torej imam omenjenega tomos flexerja letnik 2011 z njim mam narejenih 500km. Zaenkrat je na njemu še use serijsko razen vn sm dov un trnk v airboxu pa drug auspuh sm dov gor lipnika. Zdej mi gre okol 35-38km/h največ. Zdej bi ga pa rd mau predelu da bi šov tm ene 55 do 60km/h. V mislih mam eno kombinacijo, da bi zamenu zadn zobnik, da dam gor 22ko pol da bi dov drug frgazer 14 12, pa umenjajo mi da morm dt vn neko pušo iz kolena pa kao da bi dov bat z luknjami. Zanima me pa kaj vi priporočate ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo ! Sem nov na forumu in imam nekaj uprašanj gleda flexerja. Torej imam omenjenega tomos flexerja letnik 2011 z njim mam narejenih 500km. Zaenkrat je na njemu še use serijsko razen vn sm dov un trnk v airboxu pa drug auspuh sm dov gor lipnika. Zdej mi gre okol 35-38km/h največ. Zdej bi ga pa rd mau predelu da bi šov tm ene 55 do 60km/h. V mislih mam eno kombinacijo, da bi zamenu zadn zobnik, da dam gor 22ko pol da bi dov drug frgazer 14 12, pa umenjajo mi da morm dt vn neko pušo iz kolena pa kao da bi dov bat z luknjami. Zanima me pa kaj vi priporočate ?

Ja če hočš menji zobnik sam pol u klance ne bo šlo nikamor če boš dou 22....Notr dej L bat,večji fergazer,pa pušo iz kolena.....Pol lahk menjaš tud glavo za 45 verzijo al pa dej gor kit pa ti gre 75 :P

Dizo daj večjo.

Diza je 52,kok pa nej dam pol?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa še eno vprašanje k sm se pelu na mau daljšo razdaljo ene 20km pa sm ga skor skos tišu tm ene 35km/h pol mi je pa kr naenkrat crknu čist pa tak čudn zvok ?! Pa me zanima zakaj je pršlo do tega ? če kdo slučaj ve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!