Skoči na vsebino

Priporočene objave

A bi kdo vedel približno kašno dizo naj dam notr. Prej ko sem menju auspuh in je meu motor je bla diza 49 in je blo premau bencina zdej sm dou pa 52 in kr trokerat začne pr 52...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker L bat pa najbolj priporočate za flexerja?? Pa če kdo ve aje dobr da še uno elektriko premaknm !?

Ah pust to elektriko...A fermo L bata?nwm.js mam na apn-u meteor..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa k menam ta bat apaje to dobr za motor al so lahko kšni stranski slabi učinki, k sm slišu, da je treba kao na začetku počasnej vozt ene, 50km do 100km da se kao navad?

Popravljeno . Popravil Jack8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa k menam ta bat apaje to dobr za motor al so lahko kšni stranski slabi učinki, k sm slišu, da je treba kao na začetku počasnej vozt ene, 50km do 100km da se kao navad?

Res je. Na začetku ne smeš preveč gont da se bat uteče......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa k menam ta bat apaje to dobr za motor al so lahko kšni stranski slabi učinki, k sm slišu, da je treba kao na začetku počasnej vozt ene, 50km do 100km da se kao navad?

Čak a flexer ti dela zdej?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Če kdo prodaja blank.gifTOMOS youngster racing 25 iz okolice LJ. ohranjenega ga kupim za ugodno ceno :OK:

mail: moj.avto@hotmail.com

Popravljeno . Popravil pugica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje ave kdo ke pa kako bi kupu led diode!? Pa kako bi jih namestil na flekserja tm pod štango sm vidu da jih majo eni !? Pa kako ate je treba pol na štrom zvezat, da se automatsko vžgejo k vžgeš? Pa še eno vprašanje aje že kdo naredu uno črto po feltni k sm vidu da majo eni tik ob gumi rečmo rumene al pa oranžne barve, ker mi res lepo izpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš v Conradu ter drugih podobnih trgovinah trakec z elektrodami-12V, vežeš nekam na štrom pas tikalo vmes oz. na luč, da yse ti vklopijo skupaj z prižgano lučjo.

Men osebno so take stvari totalno brezveze-kičaste, ampak vsake oči majo svojga malarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok a kdo ve kaj je narobe blo pol z flexerjom od Jack8?Ker če bi mu ribnu nevem če bi mu glih delu pol nazaj,ker je prjatlu ribnu in je blo treba dt cilindr brust pa nou bat.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je pregrel cilinder. To opaziš po vijoličastih lisah v cilindru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je pregrel cilinder. To opaziš po vijoličastih lisah v cilindru.

Ok recimo, da se je... Kakšne so posledice pol? :eek:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da moraš dobiti novega. Nisem pa siguren, bo še kdo povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da moraš dobiti novega. Nisem pa siguren, bo še kdo povedal.

Ne...Če se pregreje cilindr kakšne so pol posledice vidne na motorju.. :glare:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men se to ni zgodilo. samo naenkrat mi je crknu čist. pol sm ga normalno pržgov pa je delu in še vedno dela ! me pa zlo zanima kaj bi blo lahko to?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni :) , ... mam eno težavico in sicer je Flexer kr konkretno glasen, in ker sem kupil second hand, sem opazil, da ma notri športni filter, zdej me pa zanima kakšen je originalen filter zraka, je to tista kovinska okrogla zadeva kot pri starejših avtomatikih? Al obstaja prou air box v katerega daš filter ,... iščem po internetu in ne najdem nobene fotke, ali pa da bi kje to prodajal...

Hvala za pomoč, kasneje lahko dodam fotko kako zgleda obstoječi športni filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POšiljam fotke, da si lažje predstavljate, mislm da je originalni del pri motorju tudi gumjasta objemka, ki je slikana na obeh slikah... in zdej a gre filter tako not navaden, kot ta športni ali kaj....

SLIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POšiljam fotke, da si lažje predstavljate, mislm da je originalni del pri motorju tudi gumjasta objemka, ki je slikana na obeh slikah... in zdej a gre filter tako not navaden, kot ta športni ali kaj....

SLIKE

za flexerja nisem čist siguren, ampak mislm da je ena črna škatla s filtrom. poglej če se prodaja kakšen po delih ali pa v trgovino pokliči. .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za flexerja nisem čist siguren, ampak mislm da je ena črna škatla s filtrom. poglej če se prodaja kakšen po delih ali pa v trgovino pokliči. .

Ma nič ni rabljenega, nič ni slikan nikjer...,takoda sem pisal Tomosu, če imaš prav mi verjetnopotem manjka ta črna škatla (torej air box) ... bomo vidli kaj bodo povedali ... poročam, Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nič ni rabljenega, nič ni slikan nikjer...,takoda sem pisal Tomosu, če imaš prav mi verjetnopotem manjka ta črna škatla (torej air box) ... bomo vidli kaj bodo povedali ... poročam, Hvala...

Ko boš dal originalni filter, boš moral dati tudi manjšo dizo noter, ker zdaj je verjetno večja. Da ti ne bom vsega pisal, si preberi kako se nastavi pravilna zmes zraka in bencina.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!