Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

lp videm ,da se teme se niste navelical - tema je bla odprta 22 marca- pa se vas vsakih tolk casa nabije gor kr neki folka. super ni key. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist ena neumesna ampak mal sem gledu po teli temi pa sem opazu da je en tip k ma tud ditecha napisu da mu una rdeča lučka k prečekira vbrizg bred vžigom sploh ne ugasane dokler ne pržgeš mototrja. Men dela isto pa je motor star 3 mesce(še ni bil na servisu). Jest sem tud že klicu na avto triglav pa so men tud rekl da je to čist vse normaln! A se to tud še komu drugmu od vas slučajn dogaja? Aja pa še to bi vas prosu če mi lahk poveste kva bi blo lahka narobe z mojmu štarterjem. Ko hočem motor užgat morm štarter držat vsaj ene 5 sekund pa mam motor v garaži tko da ni kej preveč mrzu. Sej pol k se bolj segreje normaln pajsne sam pr frendici k ma pa speedfighta (1500 prevoženih km) pa pajsne kuj tud če je mal bolj mrzu! A je možn da je vzrok tega to da motor še ni ulaufan (mam okol 500 km)? Že vnaprej najlepša hvala za vse odgovore!! ;)

ja to se men še vedno dogaja štarter me neki jebe sm mogu na aprilio pa so

rekl da je to zdej popravln pa še vedno ne vžge kot bi mogu :angry: ja pa še to mi nardi ko ga

vžem piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu ne vem kaj je to dogaja to se mi dogodi vsake tolk časa

glede une lučke sm jst tut klicu na servis pa so rekl da je vse v redu da je to neki

novejši program men so ga dal ko sm ga že kupu letnik 2003 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem če je tema slučajn že bla sam kokr sm jest iskov v iskalniku je nism najdu!!

Drugač me pa sam zanima če se mi splača dat gor zx-a a mi bl priporočate giannellija? Že tud tko po obliki me zanima ker bi bl pasu na ditecha? Spodi je ena slikca sr-ke z leovincijem pa je men kar uredu sam z giannellijem je pa še nism vidu!! Kva priporočate?

DAVE: Prestavil v temo o Ditechu

post-18-1066563481.gif

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to sem pozabu kva bi pol če bi že nabavu auspuh mogu še naštelat (al pa zamenat) pr skuterju da bi se to pol sploh kej poznal? K nočem da bi blo tko k pr frendu k ma gor na speedfightu zx-a pa ko navije gas ropota ko nevem kva gre mu pa glih tok hitr k men!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr js vem je treba valjcke na nov nastelat. ce se kaj, pa naj me ostali dopolnijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer bi lahko to dal v temo o di-techu, ampak ok.

sodec po dyno izpisih, je leovinci zx ful vredu stvar za di-techa!

in boljsa izbira kot gianelli, ki je obenem se grd, ker je ful dolg in strli odzadi prevec ven.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je filtr za benci ki ti bencin očisti da ne pride kej smeti v

mašino ne da ti pospeška pa končne ne glasa sam čisti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega si je dal na di techa zx gor pa ma ful pizdarije :BUA: ampak si menda ni valčkov naštelo. tak da se še to pozanimaj kire valčke je najboljše dat not. federve pa tak zraven dobiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer se ves vesel pelm tm po BTC-ju pa se naenkrat moj ditech začne

ful dret ko še nikol :blink: pa pogledam filtr se mi je odšravfu visel je sam še na cevi za zrak.

OK pelem se naprej se na prvem semaforju ustavm pa začnem nažigat (vs vesel )

pol k se prpelm domov pa vidm da sm brez filtra. :cry:

kasneje sem ga najdu na tistem semaforju ma eno lukno pa nč več :wacko: popravt ga ne bom mogu

VEM NEKI SM ŽE GOVORU o športnem filtru :hmm:

zdej vas sprašujem a nej dam športnga al original sam še ceno pogledam pa se bom mogu odločit če dam original pa RED SPONGE notr :? al športenga pa da ga nesm naštelat

;)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, red sponge mam notr, nix ni drgač, edin nekje je blo pr pospeških prej tak, da se je mikeno vstavl (k si prov čutu kak mashina naibra obrate) zdej je pa pospeševanje ŠE BOLJ gladko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scoot-fr3ak tiho :)

Za na original DiTecha daj gor Gianellija, ker ti bo bolj letel. ZX je za 70ccm izvedbo DiTecha boljši. Valjčke pa fedre pa tak morš v vsakem primeru naštelat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m|it3k ti mi zaj tu nekaj govoriš naj bom tiho jaz pa sn prej poveo kak sn te pogrešo :cry: . glej ampak vseeno nimaš pojma ne :devil: hoto si ponavlat za mano pasi dal zx-a :notworthy: gor. zaj pa maš ko ti nikam nea gre :D :D ( :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač me pa sam zanima če se mi splača dat gor zx-a a mi bl priporočate giannellija? Že tud tko po obliki me zanima ker bi bl pasu na ditecha?

ZX dej gor ... lepsi je pa se bolsi.

Glede gianellija :BUA: dere se k bi en po plehu scav, pa poznam enga oz. clo kr ene par k so mel same pizdarije.

Je pa neki da mors znat nastavt skutr ce ze menas avspuh. Pa ne bos ga dobr nastavu ce bos po forumu sprasevov kere valcke not dat ampak to mors probat k ni tocn dolocen z katerimi valcki nej bi najbol delov al pa majstru dat da ti nastela ce ti ne znas dobr.

Drgac pa na 50ko ni glih dobr najprej avspuh menat, ker skoduje motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toplo vodo odkriva

tak btw..sem probal prejšnji teden nekaj: vzel sem original auspuff, pa ga dal na svojega (res da nisem nix valjčkov i kej podobnega spreminjal..; skuter gre isto, je pa res, da je original auspuf sigurn ene 5kg težak :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kej cena zx-a :wub: zato k pomoje če bom kej menov bom dal kr tega gor. Kakšna bi bla pa pol končna (realna) hitrost (blokada bo šla valda tud ven)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kej cena zx-a :wub: zato k pomoje če bom kej menov bom dal kr tega gor. Kakšna bi bla pa pol končna (realna) hitrost (blokada bo šla valda tud ven)?

cena je 29.990k!! za hitrost je pa udvisn kok tezke valjcke das not!!(mors razlicne sprobavat)!! aja to ceno sm jz najdu u timg d.o.o

tm k je strelisce na rudniku......!! sam najprej pras ce majo!!

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 29.990k!!

kaj si ti znoru napisu si da je cena 29990000 SIT :o

realna cena pa je okol 29k :lol1:

sej vem kaj si mislu sam drugič napiš brez unga K-ja na konc

k-oziroma kilo pomeni 1000 (nečesa) :D

tko kot m mili pomen 0.001 (nečesa)

10.000SIT je 10k SIT

sam tok da veš kaj pomen ta predpona

se pravi k ni enota za denar :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 29.990k!!

kaj si ti znoru napisu si da je cena 29990000 SIT :o

realna cena pa je okol 29k :lol1:

sej vem kaj si mislu sam drugič napiš brez unga K-ja na konc

k-oziroma kilo pomeni 1000 (nečesa) :D

tko kot m mili pomen 0.001 (nečesa)

10.000SIT je 10k SIT

sam tok da veš kaj pomen ta predpona

se pravi k ni enota za denar :)

Uuuuuuuuuuuu smo pametni :lol1: :lol1: :P :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!