Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

OK, folk, resno...

v salomoncu:

amortizer, zadnja vilica, kolesni obroči, luči, elektronika, za yamaha FZR 1000, l. 92.

agregat, in ostali deli za yamaha FZR 1000

uplinjač, zadnje kolo, nihalka, amortizer, rezervoar, za yamaha FZR 1000

deli , za yamaha FZR 1000, agregat, zadnje kolo in ostali deli

uplinjač, zaganjač, alternator, akrapovič izpuh in drugi deli, za yamaha FZR 1000, l. 91-94.

Dejte it mal pogledat, ane... men se kle ne izpišejo tel. zraven...

BTW: Baje je nekdo v okolici Police (pri kranju) razsul tako FZRo pa nuca dele... lahko da je kej na tem, sam dvomim skor...

LP

Pa kje si to najdu. Jaz ne najdem. Če zveš telefonsko, pogledamo v imenik in gremo kaj " kupit ". Jasno več " kupcev ", več denarja ( beri bušk ). Pa za vsak slučaj še lastnika ukradene FZR - ke poberemo s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da imam trenutno veliko dela tudi z drugimi stvarmi ( večina ve kaj :wink: ), sem vam zvesta.

Zeloo me jezi, da mulci kupujejo motorje po 40.000,00 SIT, potem pa naredijo škode za veliko več! Še bolj me jezi, da kradejo motorje, pa jim nihče nič ne naredi (beri, da jim nič ne naredi Policija).

Vsekakor vas prosim, da ste še vedno pozorni na prodajo Honde VTR 1000 ccm, letnik 1999, ampak BREZ TANKA IN PLASTIKE. Midva jo še vedno pogrešava, še najbolj pa se spomniva nanjo, ko morava plačati obrok za kredit! :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasi za dele (Yamaha FZR) imajo različne telefonske številke. LP

To ne pomeni nič! Banda raztala med sabo, pa prodaja!

Lastnik, nabrat nekaj frendov, pa razložit razpoznavne cahne (kakšne praske, št. motorja, itd...),pa vsak na svoj konc inspicirat. Potem če je to to, pa se zment za odkup, pa namejst dnara buške prnest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasi za dele (Yamaha FZR) imajo različne telefonske številke. LP

To ne pomeni nič! Banda raztala med sabo, pa prodaja!

Lastnik, nabrat nekaj frendov, pa razložit razpoznavne cahne (kakšne praske, št. motorja, itd...),pa vsak na svoj konc inspicirat. Potem če je to to, pa se zment za odkup, pa namejst dnara buške prnest!

Mislim, da telefonskih ni pametno tu navajati, da ne bo kakšnih problemov. Lahko jih pa pošljem po mejlu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasi za dele (Yamaha FZR) imajo različne telefonske številke. LP

To ne pomeni nič! Banda raztala med sabo, pa prodaja!

Lastnik, nabrat nekaj frendov, pa razložit razpoznavne cahne (kakšne praske, št. motorja, itd...),pa vsak na svoj konc inspicirat. Potem če je to to, pa se zment za odkup, pa namejst dnara buške prnest!

Se že dela okoli " nakupa ".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik FZR pravi da tist v salomoncu ni taprav... oz. so bli že prej not oglasi, predno so mu ukradli zadevo....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: Me zanima al je bil KTM varovan beri zaklenjen in kje?

Malo nazaj sem gledal, da so nekomu uzmili moped iz garaže. A ste čitali oglase v salamonu " kupim motor za gotovino tak in tak, ogled na vašem domu" ???? Ne ga srat, kdo ga bo pokazal doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam ze te cefurjev, ki kradejo motorje ze poln kurac. Dost je govorjenja. TREBA JE ITI V AKCIJO. PODKAPE GOR, PA KETNO OD MOTORKE V ROKO, POL PA SEKAT TOLK CAJTA PO NJIH DA SE "UMIRIJO"!! BANDA HUDICEVA.

Sej je super, da so nasli nekatere motorje, vendar bi bilo potrebno tiste, ki so ga spizdili tolk premlatit, da se bi lahko vozil samo se z vozickom na dzojstik, pa naj tistega se pol ukrade, ce bo lahka.

:evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SE POPOLNOMA STRINJAM S TABO MASTER007 TREBA JE V AKCIJO!!!

PRASI.. JE TREBA RAZBIT GOBCE!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SE POPOLNOMA STRINJAM S TABO MASTER007 TREBA JE V AKCIJO!!!

PRASI.. JE TREBA RAZBIT GOBCE!!!!!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Ko dobiste te kurce vn prispevam tudi jst eno po frisi... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jest bakrene kable zrihtu pol pa uzisko kolo po capcih. :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ponoc so se pa capci na Fuzinah streljali. UPAM, DA JE KDO KOGA ZADEL, DA BO ZA NAS MANJ OSTALO!!! :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki so baje v KR oropal eno banko pa spizdl z motorjem... mogoče je bil ukraden... dejte se mal pozanimat... kšna FZR bi bla čist primerna...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... sej so jih vsi jadranski otoki polni...

Na braču sm vidu ene par motorjev brez tablic..

Drugač pa slišim da se po Fužinah vozi ena Ninja modre barve - seveda brez tablice... Kdo kaj podobnega pogreša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svetu sploh ni več poštenih roparjev! :wink:

Ma men se pa hecno zdi, da grejo lih KTM LC4 ukrast. K ni niti tok pocen za vdrzvat. Je bl hard-enduro pa ni tok drag. Čudn da pa R1, Ninje 9, itd. lepo stojijo ob cestah.. :) Očitno jih KTMi sedejo za tisto kamenje, pa prašne ceste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol ure ob 19.30 sem videl na Komenskega v centru, KTM hard enduro,brez tablice-crno rdec, zelo glasen! Tip je bil v kratkih vojaskih hlacah s celado na glavi. Peljal se je v smeri od Turista proti klinicnemu, po zadnjem kakih 300m. A je tudi kdo drugi opazil kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po najnovejsih podatkih so vceraj v Verzeju pri Ljutomeru ukradli Yamaho R1. Motor je bil ukraden iz hise lastnika, ki je med tem mirno spal. Mater jim jebem, zaklepajte svoje motorje.Ce kdo kaj izvoha, naj javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!