Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

OK, ta motor pa poznam... vsaj ni bojazni da "si" bo napačna oseba kej polomila... Za kaj smo se že odločli... kolena, roke, glave,.. sem že malce pozabil. Eh, kr vse, da bo za ziher.

grrrr :twisted:

No, pa lep pozdravček vsem skupaj! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čisto dovolj je kolenska pogačica ... in treba mu je dati možnost, da si sam izbere, katera ... leva ali desna ...

Ko bom fertik, vseh par taužnt....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo prefural rož. dol... vidu ene dva bemfla... žal ne taprava.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jebemti boga, sem hotu akcijo po Fužinah sprožt pa niste bli za stvar. Darija in njegov motor poznam, sva skoraj soseda. Kva je zdaj to? Garantiram tistemu, ki ga bom videl na bemflu, da se mu nebo dobr godilo.

Pa še neki. Če slučajno nepridiprav to bere naj ve, da se je dotaknu napačen motor in naj se v njegovo dobro motor najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......in naj se v njegovo dobro motor najde.

........in to cel in neposkodovan.no ja,kljucavnico so nasli.........v DELIH!

jebemtis,motor vreden 2 mio plus,kljucavnico ima pa pony express boljso. :x :!: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......in naj se v njegovo dobro motor najde.

........in to cel in neposkodovan.no ja,kljucavnico so nasli.........v DELIH!

jebemtis,motor vreden 2 mio plus,kljucavnico ima pa pony express boljso. :x :!: :shock:

....brez skrbi,okradli so brata po znamki motorja..................

.......dnevno sem vsaj 2.ure dopoldne in vsaj 4.ure popoldne na motorju....

.......če ga vidim,garantiram,da ga lopov sam pripelje nazaj k lastniku in ga prosi oldpuščanja..........kaj bo lastnik potem naredil z njim.......pustimo se presenetiti.........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........kaj bo lastnik potem naredil z njim.......pustimo se presenetiti.........

lp.,

bmw

Mislim, da je Darij bolj miroljubne sorte in bo bum bang pustil drugim :wink: upam, da čimprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nepridiprav to bere naj ve, da se je dotaknu napačen motor ...

... samo majhen popravek ...

... katerikoli nepridiprav to bere naj ve, da se bo v vsakem primeru dotaknil napačnega motorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro a boste samo govorili o tem kako boste nepridiprava prebutali al boste tudi kaj za motorjem oprezali?

Jaz sem se peljal mal čez Fužine, pa nič.

Romaaannaaaaaaaaaa, prit pomagat!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čisto dovolj je kolenska pogačica ... in treba mu je dati možnost, da si sam izbere, katera ... leva ali desna ...

LAHKO ZBIRA KATERA BO TA PRVA, NE PA, KATERA BO OSTALA CELA!! :D :evil: :evil: :twisted: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro a boste samo govorili o tem kako boste nepridiprava prebutali al boste tudi kaj za motorjem oprezali?

Jaz sem se peljal mal čez Fužine, pa nič.

Romaaannaaaaaaaaaa, prit pomagat!!!!!!

Mislim, da Romane nekaj casa ne bo... Porodniska. Mislim, da je bila v petek zadnji dan v sluzbi, od doma pa mislim, da nima net accessa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:45 je bil BMW najden na Viču zraven ELESa.

Seveda zasluga pripada tudi motosvetu in našemu problemu s parkiranjem (če bi se prej našel parking, se motor nebi).

Da ne bo zdej kdo hotel lastnika namlatit. :D

Še vedno so pa pogrešani stranski kovčki. So original BMW-jevi in mogoče je desni malo podrajsan (očitno je bil motor medtem položen na desno stran).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo me!

Moja težava z javljanjem je bila samo trenutna!

Z Darijem sva se slišala ves čas in upam, da sem mu kaj pomagala.

Ker pa sumim, da gre za iste lopove, kot pri nama (gradbišče je zdaj umešano že tretjič). Bmw in še kdo, ki dela po gradbiščih javite se mi, če lahko pomagate, ker iščem točno določenega tipa.

Lp :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAPPY HAPPY HAPPY za Darija!

In upam da bom lako tudi enako srečen, za nas ko se bo modela ali modele najd'l!

Hmm, Ein** kak ples si meu ti pravzaprav v mislih? :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi jaz zagledal BMW (nisem vedel da se je že našel). Popadel me je bes in po gasu za njim, nakar v križišču ugotovim da je gor Darij. Izmenjala sva per besed in sem vesel da se je stvar hitro rešila.

Če je to res kar sumita Furja in Darij, bo treba v akcijo in nekoga fajn po parklih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi jaz zagledal BMW (nisem vedel da se je že našel). Popadel me je bes in po gasu za njim, nakar v križišču ugotovim da je gor Darij.

ravno o tem sva se vceraj z darijem salila - da ga nekdo,ki se ni izvedel,da je dobil motor nazaj,nareze. :lol: bi skoraj ratala kruta realnost. :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem mislil, da sta v Sloveniji le dve obvescevalni sluzbi, zdej pa vidim, da imamo tudi motoristi svojo obvescevalno sluzbo.

ZIVELA MOTORISTICNA OBVESCEVALNA SLUZBA - STRAH IN TREPET VSEH TATOV MOTORJEV! :D :D :) :lol: :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!