Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

"Gospod" policaj z preveč dela se piše Klopčič in dela na Kamniški policiski postaji.

Če lahko kdo kje objavi članek ali kaj podobnega garantiram za naslednjo izjavo:

Rekel sem mu, da bi povedal še nekaj podrobnosti o motorju in jih začel naštevati. On pa je odgovoril, da je to itak nepomembno ker so že vse to zamenjali??? Pa niso mogli!!

Potem je omenil, da naj preverim ljudi, ki varijo plastiko in me poslal v Škofjo Loko!

Ko sem mu dal podatke za osumljenca je preveril, če ta človek obstaja(?). Potem pa je izjavil, da hišne preiskave ne more narediti in da če "vem" kdo je to naredil naj ga kar sam opazujem, saj ima on toliko drugega dela, da si za moj primer ne more uzeti časa.

Pripomnil je, da če bom kaj izvedel naj mu sporočim. Povedal sem mu možnega osumljenca on pa mi reče, da naj ga kar sam opazujem. Zakaj pa ima plačo.

Že ko je delal zapisnik je bil povsem brez volje. Pol ure po tem, ko je odšel me je poklical nazaj z vprašanjem kakšne barve je motor?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to ni res, piz... policajska, pa kaj niti zapisnika ne more naredit. Ma to se vidi delo nase policije, ma zgleda da se jim ne da niti po svetu gledat

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Že ko je delal zapisnik je bil povsem brez volje.

Uh, to je pa napredek. Ko so meni ukradli motor, je kriminalista zanimalo samo, če imam motor zavarovan (v glasu je bilo čutiti, da ga zanima, če sem si ga sam ukradel), če sem komu kaj dolžan, ali pa če je meni kdo kaj dolžan. Ko ga je uniformirani policaj vprašel, če bo vzel kakšne sledi, je odgovoril, da tu itaq nima kaj videti, da ima že vsega pun k***c in pa kdo od njiju (dveh prisotnih uniform. policajev) bo spisal zapisnik. Aja, ura je bila okrog 10h dopoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če lahko kdo kje objavi članek ali kaj podobnega garantiram za naslednjo izjavo:

Dejmo nekaj spisat za cajtnge glede dela vrlih organov. Vili, Roman, Furija, dejmo se vsest za kakšno urco dve in ob pivu nekaj spesnimo ter pošljimo kot pisma bralcev na vse slovenske dnevnike, tednike, avto-moto revije, policijo.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:quote:

--------------------------------------------------------------------------------

...da ima svoj motor rad tako kot mi, ki si ga pošteno prislužimo in nam ga ne kupijo "starši"...

--------------------------------------------------------------------------------

jaz pa mojga nimam rad ker so mi ga kupili "starši" ?

ILASK

--------------------------------------------------------------------------------

Brez besed....

me še vedno zanima...

ILASK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva zdej je kej novga o Vilijevem motorju? Al ste spisal kej za v cajtnge o Vilijevemu policaju?

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovili smo, da smo mi štorasti za pisat take "občutljive" zadeve, zato smo se zmenili z enim novinarjem in njihovo pravnico, da bomo napisali zgodbo o naših "doživljajih".

Vsekakor ni simpl napisat imena čefurjev, ki so se dotikali naših motorjev, ker moramo pazit, da nas ne bodo oni na koncu tožili, da jih nekaj obtožujemo, kar jim še naše pravo ne more dokazati. Jasno je, da moramo izbirati besede, ko opisujemo delo naših mož v modrem, ker ne želimo, da bi (recimo) imeli postavljene radarje vsak dan na začetku ulice,...

Vsekakor pa želim, da se poudari, da motoristi držimo skupaj in, da smo skupaj našli že kar nekaj motorjev, pa če nebo nihče nič naredil s temi bumbarji, bomo začeli sami (pa karkoli že bo).

R

---------

Včasih sm tko žleht!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam in predlagam, da se res nekako organiziramo ter izpostavimo probleme, s katerimi se srecujemo.

Tako je treba. Treba je zadevo dati v medije, prav tako pa bi bilo dobro, da bi motoristi imeli skupino ljudi za stike z javnostmi, ki predstavljali motoristicno sceno v Sloveniji ter reagirali na zadeve s policisti, na podobne oddaje kot je Preverjeno,..

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo... vse ampak skoraj vse pričakuješ pri motorizmu in krajah itd... ampak kaj takega!!!

Prepisano iz Dela, dne 16. maja 2002 (torej danes)!!

Ni odveč, če človek sam preveri, ali so vrata zaprta in zakljenjena, kot se spodobi. Lahko se mu namreč opleta, če bo to nekdo drug, še zlasti če mimo prinese nepridiprava, kot ga je pred dnevi na Ižanski cesti.

Tam je namreč predrznež "odkril", da je lastnik pustil garažo kar odklenjeno in seveda pogledal, kaj je v njej. Med soboto in torkom je bilo, tako so namreč zapisali možje v modrem, ko je iz garaže izginilo motorno kolo Honda CBR 900 RR. Na črno-sivem motociklu, vrednem milijon 600 tisočakov, je bila tablica s številko MS A2-45.

Mislim... in kaj naj si ob tem mislim?????

hhhmmm............

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo na Delu pesni te neumnosti?

Meni še zdaj ne gre z glave tekst, kjer piše:

" Prav tako si Ljubljančanka, ki jo je v soboto prineslo mimo garaže na Vojkovi, ni mogla misliti, da bo v njej opazila motorno kolo, ki so ji ga po vlomu v njeno garažo na Trinkovi na koncu Viča ukradli na začetku novembra. Takoj je obvestila policijo, možje v modrem so ukradeno cagivo canyon zasegli, lastnika garaže, 20- letnega M.P. iz Ljubljane, pa bodo ovadili." (Delo, dne 08.maja 2002)

1. A me kr nese naokol?

2. Vsekakor sm ljubiteljica opazovanja garažnih vrat in se sprehajam med garažami, ker banda motoristična ( jaz) itak ne dela nič pametnega!

3. Pojem opazila in najdla, zasledila s pomočjo motoristov sta za tega pesnika ista!

4. Če je že omenjal moj naslov (pa skoraj priložil zemljevid kje sem), naj bo pa frik pa napiše še ime in priimek lastnika garaže!

5. Cagiva Canyon se piše z veliko, pa ne samo zato, ker ga imam VELIKO rada, ali pa ker je MOJ.

6. Lastnik garaže M.P. je star 21 let, A.P. pa je star 20 let in se je vozil z mojim motorjem ( ups, mi je ušlo, brez dokaza nekaj pišem- saj prič, ki bi prepoznale bumbarja, ki se je vozil z mojim motorjem, možje v modrem še niso poklicali). No, mogoče pa je hotel napisat še kdo se je vozil z motorjem, pa je na brzino zmešal črke in leta!

7. Ah ja, za konec pa: Glavno, da ga BODO ovadili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko: Novinarski kreteni pisejo kretenizme! Edino kar se naucijo nafaksu, je postavljanje vejic, pa pisanje domisljijskih spisov. Podobno kot policaji, vendar le-ti znajo le spise pisat.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

7. Ah ja, za konec pa: Glavno, da ga BODO ovadili....

In on bo ponižno,kleče in s solzami u očeh ,na grobu svojega pokojnega papagajčka ,sodniku obljubil,da tega nikoli več v življenju ne bo storil,nakar se bo po končani razpravi s pogojnim opozorilom sodne oblasti odpeljal, s pravkar ukradenim motorjem ,izpred hiše pravice,saj v glavnem mestu tako ali tako primanjkuje parkirnih mest in je v izogib pretirani gneči motorno kolo pač najprimernejše prevozno sredstvo.!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Popolnoma se strinjam in predlagam, da se res nekako organiziramo ter izpostavimo probleme, s katerimi se srecujemo.

Super, da si za akcijo in pomoč, pošlji mi svojo GSM številko na info@motosvet.com, da te pokličem in se dogovorimo za sestanek -- prišli bodo še Furija, Vili, Roman (Africa Twin) in jaz...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli vendar se mi še vedno, ko pridem iz službe domov dogaja, da nekaj metrov pred domom mislim, da bo mogoče motor doma.

Izvedel pa sem na žalost bolj malo. Edino v nedeljo, ko sem bil na spretnostnji vožnji v Kamniku mi je nekdo prišepnil "da se govori", da me bodo poklicali za ponoven nakup motorja.

Zvedel sem, da je tisti večer nekdo slišal zvok motorja, ki bi 99% ustrezal mojemu, ki se je zvečer okoli 11.30 do 12.00 peljal čez Kamnik in da so ga "navijali". Zanimivo pa je, da mi ta, ki je to slišal skoraj ne pogleda v oči in mi on ne pove tega, povedali so mi skupni prijatelji.

NA AVSPUHU PIŠE MICRON Z RDEČIMI ČRKAMI!!

Trenutno me med pisanjam motita dve mucki zato bo zaenkrat dovolj. Da ne bosta postali preveč nestrpni...

Popravil/a - vili dne 16/05/2002 ob 21:18:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Popolnoma se strinjam in predlagam, da se res nekako organiziramo ter izpostavimo probleme, s katerimi se srecujemo.

Super, da si za akcijo in pomoč, pošlji mi svojo GSM številko na info@motosvet.com, da te pokličem in se dogovorimo za sestanek -- prišli bodo še Furija, Vili, Roman (Africa Twin) in jaz...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Telefonsko mas pa rufni! Se bomo zmenil.

Master 007

Popravil/a - master007 dne 17/05/2002 ob 08:10:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne boste verjeli vendar se mi še vedno, ko pridem iz službe domov dogaja, da nekaj metrov pred domom mislim, da bo mogoče motor doma.

Izvedel pa sem na žalost bolj malo. Edino v nedeljo, ko sem bil na spretnostnji vožnji v Kamniku mi je nekdo prišepnil "da se govori", da me bodo poklicali za ponoven nakup motorja.

Zvedel sem, da je tisti večer nekdo slišal zvok motorja, ki bi 99% ustrezal mojemu, ki se je zvečer okoli 11.30 do 12.00 peljal čez Kamnik in da so ga "navijali". Zanimivo pa je, da mi ta, ki je to slišal skoraj ne pogleda v oči in mi on ne pove tega, povedali so mi skupni prijatelji.

NA AVSPUHU PIŠE MICRON Z RDEČIMI ČRKAMI!!

Trenutno me med pisanjam motita dve mucki zato bo zaenkrat dovolj. Da ne bosta postali preveč nestrpni...

Popravil/a - vili dne 16/05/2002 ob 21:18:37

...vili en predlog....naredi plakate s sliko svojega motorja in telefonsko pa jih razobesi po Kamniku. Ni hudic da edn nebo vedel kaj okoli tvojega motorja.

Informiraj javnost, ne samo nas tlele gor.

Pa ucke na pecle

Popravil/a - miki dne 17/05/2002 ob 08:15:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasice lopovske ko bom jaz kakšnega vidu k okol mojga motorja skače ga bom ...................... no pa sej veste, tko k bi vsi ostali nardil !!!

VENI-VIDI-VICI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani, v Resljevem parku (nasproti sodisca) je ze dva dni na istem mestu parkirana neregistrirana Yamaha XT 600 bele barve z roza sedezem. A mogoce kdo ve kaj vec o tem?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pogresa Ducatija rdece barve, sportna verzija 916,..?

Sem enega videl danes pred Jesenicami brez tablice, pa se enkrat takega v Ljubljani. Verjetno gre za isti motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moja zgodbica: Moja punca je lani videla moj motor z mojo tablico pred Radovljico, ko se je lepo pocasi peljal. (ukradli so mi ga 5 dni preje) .Ob cesti so bili policaji in je ustavila in jim povedala. Eden je takoj skocil na motor in sel za njim. Ko je peljal vzporedno z njim-na cesti je bil dren in so vozili okoli 50, mu je pokazal naj ustavi ( ne vem kaj je s tem mislil!), tip pa lepo po gasu. Policaja je prijela lovska strast in se je en cas vozil za njim a ni nikomur porocal kje je in mu niso mogli postaviti zasede. Verjetno je mislil, da se bo dokazal in z BMW RT ujel VTR-SP1!No, tip mu je usel nekje pri Jesenicah. Pol so ga pa se enkrat videli, ko je sponal proti Ljubljani.

Kasneje je bil veckrat opazen v okolici Fuzin in Polja.

Motolover

Tudi za moj motor so mi javli, da so ga kmalu po kraji videli na cesti Jesenice- Radovljica, potem pa sem ga našla v Ljubljani!

Roman a je možno, da je tudi s teboj to kaj povezano?

A je možno, da je to ista banda, upam, da najdemo gnezdo!

Popravil/a - Furija dne 17/05/2002 ob 13:45:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Roman a je možno, da je tudi s teboj to kaj povezano?

A je možno, da je to ista banda, upam, da najdemo gnezdo!

Težko bi karkoli rekel, ker imam zelo malo podatkov. Tip ki se je z motorjem vozil ima (je imel) čisto kartoteko, ta ki ga je ukradel, je pa na faksu za lopove (pobolševalni zavod) v Radečah (tisti vikend je bil na begu), drugače pa naj bi bil iz Ljubljane. Seveda zanika, da bi s tem karkoli imel, tako da ne morem izvedeti kaj se je zgodilo s kufrom in kombinezonom. Glede tega, kdo jih je informiral kje se da kaj ukrasti, sem skoraj 100% prepričan - tip je moj sovaščan, tudi on je bil takrat v zavodu (ampak ne v istem) in tudi on je bil tisti vikend na begu. Zelo možno je, da je bil še kdo vmes, ker dvomim, da bi bila dva mladoletnika to sposobna sama izpeljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podcenjuj mladoletnikov!

Ko sem bil jaz mladoletnik so moji sosolci ze vlamljali v vikende v Avstriji!

By the way-moj motor je bil tri dni po kraji viden na cesti proti Jesenicam ( usel je policaju na motorju-vozil se je z mojo tablico) zvecer pa ze v LJ-Polje kjer je pridno kuril gumo!!

Najbrz bo kaj na tej relaciji, kar jim je zelo vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam sončni dan in čutim sonce na sebi si tako neizmerno želim zapeljati z motorjem. Saj sem z njim dvakrat padel na Grobniku, vedno se potem nisem mogel voziti vendar se sedaj počutim povsem drugače. Počutim se, kot, da so mi ukradli dušo!

Za nekoga je to 10 let star in poškodovan motor zame je bil smisel poletja in vsega, kar želim početi poleti.

Zvečer sem se malce vozil mimo lokalov, če bi ga kje videl vendar na žalost brez uspeha.....

Srečno vožnjo vam želim in ZAKLEPAJTE IN ZAVARUJTE motorje!!!!!

P.S.: Osebi, ki je meni in vsem drugim ukradla motor želim vse, kar je po moje najslapše, kar se ti lahko naredi z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!