Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

V današnjem Delu piše, da je bila garaža v kateri so našli Cagivo Canyon (sklepam da Furijino) od 20-letnega M.P. Tako, zdaj poznamo barabo.

lp in varno vožnjo,

john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v današnjem Delu piše, da me je slučajo zaneslo mimo garaže- bemtiš a ne more pisat, da smo z akcijo slovenskih motoristov (beri Motosvet in simpatizerji) našli moj motor.

Še predlog: Motolover prosim objavi še kako fotko- je kr lažje tko okoli gledat!

Lp R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Našega lumpa so spustili, ker jim sodnik ni izdal podaljšanja za zasliševanje, niti ni izdal naloga za hišno preiskavo, pa kljub temu, da imata mulca veliko masla na glavi in da je ena priča povedala, da imata kar nekaj sumljive robe pri sebi!

Lp R

Kaj je nauk te zgodbe? Sodnik je zraven al pa plačan!!! Baraba pokvarjena... Če jih pozna že od prej, bi moral izdati nalog, če samo sumi da postrani hodta (baje mata rada tud avtomobile), ne pa da mata polne garaže robe, on jim pa omogoči odstranjevanje le-te. Možno pa je, da sta fanta pri nekomu v službi (katerega pa iz nam neznanega razloga oblast ne dira) in sta pač pridna delavca.

Sej se trudim, da bi razumel, zakaj je to tako, pa sem zgleda prebutast, tako da pač poskušam ugibat. Ker sem pa zgleda res (butast namreč), mi pa naj morebitni prizadeti oprostijo, saj ne vem kaj bluzim.

P.S.: Pa bomo mogoče izvedeli osebi in naslov, Romana? Tako, da če nam spizdijo motor, da bomo vedli, kam prvo pogledat?

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - tomy dne 08/05/2002 ob 10:40:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak je ta naš pravosodni sistem. Imel sem policaja za soseda in je nekoč povedal, kako so preiskovalnemu sodniku enkarat tedensko vodili nepridiprava zaradi vlomov, pa ga je vsakič spustil in ni zahteval pripora. JEBI GA pa tak sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči so ukradli KAWASAKI ZXR 750, letnik 1991, registrska številka LJ U4-13.

Hotline:

Vili Spruk (lastnik): (041) 733 598

Našli ga bomo lahko le z vašo pomočjo, zato oči na peclje!

http://www.motosvet.com/index.asp?view=000...=417&M_ID=52002

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet me je stisnilo pri srcu, ker Vilija osebno dobro poznam in vem, da ima svoj motor rad tako kot mi, ki si ga pošteno prislužimo in nam ga ne kupijo "starši" ali pa posodijo kolegi za en krog (vsaj tako trdi lopov mojega motorja).

Registrska tablica ima kamniški grb!

Motor je še vedno popraskan ob strani in na maski tako kot na sliki, zato ga bomo še lažje opazili....

Vili, veliko sreče!

P.S.

Menda je že dobil pripombo organov, da je vrednost (finančna) motorja tako majhna, da bo težka, da bi ga dobili, kar pomeni, DA JE AKCIJA SPET NA NAŠIH RAMENIH!!!

Popravil/a - Furija dne 08/05/2002 ob 14:45:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Menda je že dobil pripombo organov, da je vrednost (finančna) motorja tako majhna, da bo težka, da bi ga dobili, kar pomeni, DA JE AKCIJA SPET NA NAŠIH RAMENIH!!!

Grrrr, vrednost tehle organov je v vsakem primeru tako majhna, da ne vem zakaj se kar sami ne ukinejo...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor na sliki je bil ukraden in motorist na sliki je Vili!

Ne glede na to, da je letnik "star" je to, to, kar si je Vili lahko privoščil!

Popravil/a - Furija dne 08/05/2002 ob 15:05:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot drugo jebeš državo in policijo ki še svojih helikopterjev ni v stanju v zraku zadržat z vsemi dovoljenji in vzdrževanjem.

Tretje, ... upam da bo spet en od nas najdu prasca, ..heh pol bi mel že tri pa lahko ponovimo križanje izpred 2002 let (al' kok že?!)

Zoolo the Horrible!

P.S.: Druže plavi ne udaraj po glavi, po ledjima pendrek praši napred naši napred naši, ... heh nekatere stvari se nikoli ne spremnijo (pa še dinozavri so izumrli vmes)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne glede na to, da je letnik "star" je to, to, kar si je Vili lahko privoščil!

Sej ne gre kaj si kdo lahko privošči, gre enostavno SAMO zato, da je to VILIJEV MOTOR in ne od enga prasca, k misli da živi v Marxovem komunizmu, .....

P.S.: Heh, Vili je faca, pa čeprav ga ne poznam, heh itaQ je pa en od naših.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vili, napiši še številko motorja in šasije, če bo kdo kje kakega parkiranega videl, pa letnik nam zaupaj.. če bo kje kak sumljiv oglas.

Mala vrednost.... kej tazga me še bolj pogreje kot pa sama kraja... če nebi bil nič vreden ga nebi ukradli... jebemjim*************************************************

polcajsko.

No ja, mam oči na peclih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:...da ima svoj motor rad tako kot mi, ki si ga pošteno prislužimo in nam ga ne kupijo "starši"...

jaz pa mojga nimam rad ker so mi ga kupili "starši" ?

ILASK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VILI je v topic http://www.motosvet.com/1forum/topic.asp?TOPIC_ID=1620 napisal:

"Iz Noči torek na sredo so mi ukradli motor Kawasaki ZXR 750 letnik 1991. Ker ne znam dopolniti podatkov v seznamu ukradeni motorji dodajam podatke tukaj.

Številka šasije: ZX7500J000553

Tip motorja : ZX750JE

Registracija : LJ U4-13

Prepoznavni znaki: Plastika z vseh strani je varjena, ker sem z njim že dvakrat padel.

VSE VAS LEPO PROSIM ČE MI GA POMAGATE NAJTI!!!

HKRATI SE VAM ZA VSAKO INFORMACIJO NAJLEPŠE ZAHVALJUJEM!!! "

-----------------------------------------------------------------------------------

Prosim administratorje da dopolnijo podatke v bazi ukradenih motorjev, ter vse motosvetovce da pomagajo pri iskanju.

Popravil/a - marauder dne 09/05/2002 ob 00:31:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:...da ima svoj motor rad tako kot mi, ki si ga pošteno prislužimo in nam ga ne kupijo "starši"...

jaz pa mojga nimam rad ker so mi ga kupili "starši" ?

ILASK

Brez besed....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Motosvetovci, predvsem pa Noise D in Ice!

Ker sem sama zdaj pa že nekaj časa aktivna na teh straneh, vas enostavno moram popraviti in dopolniti.

Zasledila sem, da naj bi Motosvet našel že dva ukradena motorja, pa je to napačno!

Se še spomnite ukradene Husquarne dne 09.11.2001?

Torej motor so ukradli isti falotje, ki so ukradli najin motor dne 06.11.2001 (preverjeno s telefonskimi številkami, ki so nas klicali in z primerjavo opisov poizvedovalcev). Lopova smo prepoznali in ko so šli k enemu domov, so našli v bližini pod kozolcem skrito Husquarno.

Sama se že štejeva v delna člana Motosveta in enostavno nihče drug kot Motosvetovci smo zaslužni tudi za najdbo tega motorja.

Torej popravimo statistiko, ker dejstvo, da smo skupaj močnejši res DRŽI!!!!!

Ker pa malo mislim, da vsaj en izmed lumpov bere naše strani, moram napisat- ne me po prstih tepst

Zato:

Lumpom je treba pokazat kdo smo!

Popravil/a - Furija dne 09/05/2002 ob 09:46:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je bilo govora o nekakšni tabeli, kjer bi bili nanizani podatki o ukradenih motorjih, da bi to printnili in vozili s seboj. Ali sem jo zgrešil, ali šele bo? Pleeease! Tudi jaz buljim naokoli, čim je kakšen motor sumljiv, ampak ne bi rad nekoga kar napadel, dokler nisem vsaj napol ziher, da je barabin!

Podatki v rubriki "ukradeni motorji" so malo nerodni, da bi za vsak motor svojo stran printal. Tabela z nekaj kolonami bi bila prava stvar.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[se še spomnite ukradene Husquarne dne 09.11.2001?

Torej motor so ukradli isti falotje, ki so ukradli najin motor dne 06.11.2001 (preverjeno s telefonskimi številkami, ki so nas klicali in z primerjavo opisov poizvedovalcev). Lopova smo prepoznali in ko so šli k enemu domov, so našli v bližini pod kozolcem skrito Husquarno.

Ker pa malo mislim, da vsaj en izmed lumpov bere naše strani, moram napisat- ne me po prstih tepst

Zato:

Lumpom je treba pokazat kdo smo!

OK, falotje so očitno isti in svoje barabije ponavljajo!

Predlagam ČRNO LISTO.

Tisti, ki ste ugotovili, kdo so "vaši" falotje, odprite topic a la "Lopovšna" in notri napišite podatke teh barabinov. Lahko jih navajate tudi z inicialami, če jih zaradi policije s polnim imenom ne smete. Sicer pa se prijavite pod novim vzdevkom in praznim profilom (motoratorji in admin, saj za ta namen pa lahko, a ne?), kdo bo pa potlej vedel, kdo je napisal njihova polna imena. Verjetno marsikdo ,ki živi blizu njih sploh ne ve kakšne sorte tički so to. Pa tudi kar naenkrat bodo pod nadzorom kar nekaj oči.... Pa tudi če komu zmanjka motor, lahko te barabce exspesno prečekiramo. Jasno če vsi vemo kdo in kje so. Sicer bolj težko pomagamo. OK?

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste ugotovili, kdo so "vaši" falotje, odprite topic a la "Lopovšna" in notri napišite podatke teh barabinov. Lahko jih navajate tudi z inicialami, če jih zaradi policije s polnim imenom ne smete.

quote:

Kakšne incialke, polno ime pa priimek, da bo cel svet vedu, kako je tem pizdam ime in kje stanujejo, pa če ga na cesti vidš, da ga lahko prez skrbi zgaziš. To je podganja zalega, ne pa folk. Naredit je treba The Most Wanted seznam, pa še slike teh lopovov.

Kaj se ne sme ime, jim bo že dal!!! Banda. Pa še imuniteto jim dajmo. Ja, najbrž.

Lep pozdrav.

Popravil/a - master007 dne 09/05/2002 ob 20:02:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Vili jest bom pozoren v smeri Stajerske (Celje, Velenje, Slovenj Gradec).

Ce kej opazim, ga bom najprej "potipal", pol pa akcija.

Upam, da se slisiva.

Alesi X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem doživel izjemno nepričakovano reakcijo policista, ki je naredil zapisnik o kraji.

Ko sem mu hotel zaupati nekaj podatkov, kako bi motor prepoznal mi je rekel, da so ti podatki NEPOMEMBNI in ne vem, ali jih je sploh zapisal.

Ko sem mu povedal, da je možen storilec iz okolice Domžal mi je rekel, da če vem kdo je, da naj ga sam opazujem, ker ima on toliko drugih opravkov, da se mojemu primeru ne more posvetiti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisi pritozbo na MNZ al kam ze,pa naj se oni z njim pogovarjajo.ti pa obvescaj tisk o takih zadevah.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,tu se pa vidi zainteresiranost naših vrlih organov za delo.Ko je treba kasirat za par kilometrov preveč ,so pa tako zazvzeti za delo, da je kar joj.Pol pa še nekaj jokajo za višjimi plačami...Banda!!!Je pa res, da niso vsi isti.

Ne vem zakaj jih sploh plačujemo.

-----------------------

Ni važno kake barve je-samo da je črn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamico jim jebem policijsko, ko te pa mora štrafat, pa si vzame čas. Obvezno napiši pritožbo za tega jebi vetra, pa še v cajtnge ga dej. A si ga vprašu kako se piše? To morš vedno vprašat policista, ki se nekorektno obnaša. Pol se vsi userjejo. Kaj pa ma tolk drugih skrbi? A mu otroc šole ne delajo, al se mu baba k...., al kaj? Če ni sposoben delat kokr se zagre, naj pa šiht pusti, pa se po parku sprehaja. Banda policijska.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!