Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

quote:

Jest mam oči na pecljih in gledam sam še AT.Če ga pa slučajn vidm bom pa unmu k bo gor buču razčesnu.Prokleta banda!!!!

najprej ga vprasaj,ce ni res njegov....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videl tako Afriko vceraj ali predvcerajsnjim zvecer na Zaloski, pa se ne morem tocno spomniti kje. Sem se potem spomnil, ko sem videl objavo. Motor je bil parkiran ob cesti.

Zal ne morem kaj dosti pomagati. Verjetno ga bodo se videvali, vendar ce se pelje nimas kaj dosti sans, da kaj naredis.

Mojo VTR-ko so videvali se kake tri tedne lani junija potem je pa izginila. Vsekakor je v okolici Fuzin in Polja ena zalega, ki se s tem ukvarja. Ne vem kaj delajo policaji, ce lahko se sami vidimo ukraden motor ki drvi po cesti, oni pa nic ne opazijo. Verjetno so kot pravijo premalo placani, da bi se stem ukvarjali. Kaj bi bilo ce bi zdravniki enako rekli, ko jim pripeljejo koga na urgenco?

Ja letos so zgodaj zaceli. Najbrz bomo celo leto trepetali!

Lahko pa organiziramo dopust v Crni Gori in kaksnega pripeljemo nazaj! Vse se dobi za 3 do 4oooDEM! Za 20000 dobis pa ze Mercedesa cabrio novejsi letnik.

Vseeno drzim pesti, da ga dobis nazaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si morete predstavljat s kakšno je prišel danes naš vaški policaj, ko mi je prinesel v podpis zapisnik! Da so v noči, ko mi je bil ukraden motor, lovili na relaciji Vrba - Podtabor (osdek magistralne ceste Karavanški tunel - Ljubljana), kombi z DOMNEVNO romunskimi tablicami, pa jim je ušel??????!!!!!!!

Kdo že uporablja rek: Uzdaj se use i u svoje kljuse!

Sicer individualno raziskujem še eno varianto, če se še ta podre "sam gotov stvarno".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA, HA,HA lovili kombi -verjetno s skirojem, da ga niso ujeli!

Moja zgodbica: Moja punca je lani videla moj motor z mojo tablico pred Radovljico, ko se je lepo pocasi peljal. (ukradli so mi ga 5 dni preje) .Ob cesti so bili policaji in je ustavila in jim povedala. Eden je takoj skocil na motor in sel za njim. Ko je peljal vzporedno z njim-na cesti je bil dren in so vozili okoli 50, mu je pokazal naj ustavi ( ne vem kaj je s tem mislil!), tip pa lepo po gasu. Policaja je prijela lovska strast in se je en cas vozil za njim a ni nikomur porocal kje je in mu niso mogli postaviti zasede. Verjetno je mislil, da se bo dokazal in z BMW RT ujel VTR-SP1!No, tip mu je usel nekje pri Jesenicah. Pol so ga pa se enkrat videli, ko je sponal proti Ljubljani.

Kasneje je bil veckrat opazen v okolici Fuzin in Polja. Predlagam, da vsi, ki jim kak motor ukradejo cim bolj obvescate, kje so ga kaj videli. Edino sami bomo lahko kaj naredili. Ce kdo vidi, da ima sumljiv sosed novo igracko, naj malo preveri ce je bilo kaj podobnega ukradeno! V Ameriki pravijo temu neighbourhood watch! Dosti zadev se na tak nacin resi.

Pozdrav, pa good luck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor tudi sama poskušam pomagat Romanu in bom še.

AMPAK PROSIM NE POZABIT, DA JAZ ŠE VEDNO IŠČEM MOJO CAGIVO CANYON (ZELENA BARVA) IN OSTANKE HONDE VTR (PLASTIKO IN TANK SVA DOBILA NAZAJ- JASNO NAŠLA SAMA). UKRADLI PA SO NAMA MOTORJA TUD FUŽINARJI!

LP Romana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsekakor tudi sama poskušam pomagat Romanu in bom še.

AMPAK PROSIM NE POZABIT, DA JAZ ŠE VEDNO IŠČEM MOJO CAGIVO CANYON (ZELENA BARVA) IN OSTANKE HONDE VTR (PLASTIKO IN TANK SVA DOBILA NAZAJ- JASNO NAŠLA SAMA). UKRADLI PA SO NAMA MOTORJA TUD FUŽINARJI!

LP Romana

Romana.....pa kaj kriminalisti niso nič nardil....pa sej sta dele že pred mescem našla......ma to ni več res.......!!!!!!!!!!!!!!!!

Bomo gledal.......obljubim!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Romana.....pa kaj kriminalisti niso nič nardil....pa sej sta dele že pred mescem našla......ma to ni več res.......!!!!!!!!!!!!!!!!

Bomo gledal.......obljubim!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Kriminalisti niso nič naredil!!!!

Vemo vsi kdo je plastiko prinesel k ličarju ampak un noče nič povedat.

Midva pa kopljeva dalje.

Ampak, ko vidiš, da uni nič ne naredijo se zanašaš na motoriste, ki več opazijo in mogoče se bo moj motor pojavil kje na cesti!

Hope....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sel ta teden trikrat zvecer po Stepanjcu in Fuzinah en giro z avtom delat pa nic ne duha ne sluha.

Gledam pa tudi okoli Pinki bara na Poljanski, ker se mi zdi, da se hodijo ti fuzinarji tja pickam kazat na ukradenih motorjih oz. skuterjih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 15:10 sem videl podobno hondo, kot je bila opisana. Gor je bil eden z bolj kratkimi lasmi-verjetno pobrit, oblečen v rumeno jakno,kavbojke, imel je svetlorujave čižme močnejše postave, zraven njega je bil še en še bolj čefurskega izgleda s skuterjem, ta je bil videti mlajši oni drug pa tam okrog 28 let. Oba brez čelad.

Zavivala sta na kružišču pri litostroju na cesto, ki gre vzporedno s železnico(smer proti Twinu). Videl sem jih iz trole.

Motor je zagotovo imel bel prednji blatnik, če je imel pa tablico pa nisem videl, videl sem le da je imel nastavek za tablico (videl sem ga od strani). Ne vem kolk vam to sedaj pomaga, vendar prej vam nisem mogel sporočit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena mala prošnja. Preden koga zbijete, nabutate ali mu razbijete zobe se le prepričajte, če je motor res ukraden.

To pišem zato, ker mam podoben motor kot Furija (ona bi takoj vedla da ni njen), pa ne bi rad, da me nekdo ki motor ne pozna detajlno napade, ne da bi prej mogoče vsaj kaj vprašal.

prvo pitaj,pa tek onda pucaj!!! press

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, ti se kar zajebavaj. Na kakšnem moto zboru, zvečer, s štirimi piri v riti, so skoraj vsi motorji enaki.

Ne me narobe razumet. Lopove bi bilo treba boleče "štrafat", ker jih pač naša policija ne. Vendar je treba prej malo preveriti zadevo.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomy, malo se šalim, ker imam Gilerco 125 ccm, katero bi ukradel le duševno zaostal zmikavt, me pa zato bolj skrbi prihodnost.

Zato se ob premišljevanju vedno bolj nagibam k Explorerju in k vzidani kljuki v garaži.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

,...katero bi ukradel le duševno zaostal zmikavt,

Brrrm

Ja potem je pa zelo ogrožena. Gilerca seveda.

Veš kolk takih se okoli potika.

nisemedenodtistihpress

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomi!

Tvoj motor je po strukturi tak kot moj. Najina motorja se razlikujeta po barvi ( tvoj je SMB barve, moj je šminka zelen). Tvoj ima masko (očala) na lučeh. Najlažje pa je, ko te kdo vpraša o lastništvu motorja, da me pokličeš in lahko s tistim, ki te sprašuje preverimo v čem se tvoj in moj razlikujeta.

Lp Romana (GSM 041 714 841).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romana, saj vem da sta si motorja precej različna, pa tudi zdaj je izpadlo, kot da se na smrt bojim. To sploh ni res. Prvi sem zato, da je te barabe treba nabutat, vendar je pa treba prej človeka preverit.

Zdajle sem naredil že kar nekaj kilometrov, pa ti moram povedat, da nisem videl še nobene Canyon-ke, tako da ne vem, kako jim uspe skrivati tvojo. Bom imel na oku motorje še naprej.

A kaj veš, a je motor še v Sloveniji?

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala Tomi, ker gledaš tudi ti za najinimi motorji. Sami lastniki motorjev bomo najlažje opazili kje je kaj sumljivega.

Glede na vse kar sva do sedaj ugotovila sem prepričana, da je tudi moj motor ostal v Sloveniji.

Hvala še enkrat in ne obupajmo....

Lp R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To, kar se je zgodilo meni sicer ne spada ravno v to temo, vendar je tako redek pojav (žal), da se ne splača odpirati nove teme. S pomočjo osebe, ki želi ostati anonimna - imenoval ga bom Prijatelj, sem danes (no ja - že včeraj) našel svoj motor. Motorja sicer zaradi proceduralnih zapletov še nimam, vendar pa že vse nadzira policija. Najprej se tisočkrat zahvaljujem Prijatelju za vse, kar je storil, obenem pa se zahvaljujem tudi Motosvetu, ki je posredoval informacijo o kraji in s tem posredno pripomogel k najdbi moje Africe. Vsem, še posebej pa Prijatelju tisočkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To, kar se je zgodilo meni sicer ne spada ravno v to temo, vendar je tako redek pojav (ľal), da se ne splača odpirati nove teme. S pomočjo osebe, ki ľeli ostati anonimna - imenoval ga bom Prijatelj, sem danes (no ja - ľe včeraj) naąel svoj motor. Motorja sicer zaradi proceduralnih zapletov ąe nimam, vendar pa ľe vse nadzira policija. Najprej se tisočkrat zahvaljujem Prijatelju za vse, kar je storil, obenem pa se zahvaljujem tudi Motosvetu, ki je posredoval informacijo o kraji in s tem posredno pripomogel k najdbi moje Africe. Vsem, ąe posebej pa Prijatelju tisočkrat hvala.

NO vsaj napisi, ce so bile informacije, ki si jih dobil preko Motosveta prave. Mislm to, da sem tak motor kot je tvoj videl v Ljubljani en dan po tistem ko je bil ukraden.

Pa se napisi, kdo so te barabe!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To, kar se je zgodilo meni sicer ne spada ravno v to temo, vendar je tako redek pojav (žal), da se ne splača odpirati nove teme. S pomočjo osebe, ki želi ostati anonimna - imenoval ga bom Prijatelj, sem danes (no ja - že včeraj) našel svoj motor. Motorja sicer zaradi proceduralnih zapletov še nimam, vendar pa že vse nadzira policija. Najprej se tisočkrat zahvaljujem Prijatelju za vse, kar je storil, obenem pa se zahvaljujem tudi Motosvetu, ki je posredoval informacijo o kraji in s tem posredno pripomogel k najdbi moje Africe. Vsem, še posebej pa Prijatelju tisočkrat hvala.

Roman daj objavi malo vec podatkov....

pa mal dejstev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj motorja še nimam doma, niti še ni na policiji, ker je postopek še v teku. Ko bo stvar zaključena vam sporočim vse podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

To, kar se je zgodilo meni sicer ne spada ravno v to temo, vendar je tako redek pojav (žal), da se ne splača odpirati nove teme. S pomočjo osebe, ki želi ostati anonimna - imenoval ga bom Prijatelj, sem danes (no ja - že včeraj) našel svoj motor. Motorja sicer zaradi proceduralnih zapletov še nimam, vendar pa že vse nadzira policija. Najprej se tisočkrat zahvaljujem Prijatelju za vse, kar je storil, obenem pa se zahvaljujem tudi Motosvetu, ki je posredoval informacijo o kraji in s tem posredno pripomogel k najdbi moje Africe. Vsem, še posebej pa Prijatelju tisočkrat hvala.

Roman daj objavi malo vec podatkov....

pa mal dejstev

Vsaj to, v kakšnem stanju ste našli motor, in, ali so bile informacije nekaterih motosvetovcev o tem, kje naj bi bil pravilne.

Veseli me, da imamo tudi Prijatelje!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!