Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

Furja

Sam neki mi zaupej....pa imajo vse te podatke tut kriminalisti?????

Ker če si jim vse to povedala.....potem jih je lahko sram in naj grejo raje ovce past.........po vsem tem bi še jaz,ki sem napol slep za ljudi okoli mene,najdu te tipe.

Mislm.....ma nič ne mislm....d nam kej dubu

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to isto jaz že ves čas trobim, da mi več nič ni jasno in da je stanje pri policiji še slabše, kot sem si sploh lahko predstavljal.

Razen če so tle kakšne druge finte pa jih mi navadni zemljani ne zastopmo in je v interesu preiskave, da se te tamale ribe še ne ulovijo, ampak bo potem kar cela mreža not padla, od takrat naprej bo pa mir in ne bo več lopovov.

Seveda pol se bom pa še zbudu.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Slišim, da se je moto scena začela ilegalno organizirat v vezi kraj... Mar to pomeni, da bo ljudstvo končno naredilo nekaj zase? Le za kom bodo na koncu jokali organi pregona?

Jebeš mir bez rata!

Definitivno sem za stvar!!! Javite mi kje in kam pridem!

Romana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Furja

Sam neki mi zaupej....pa imajo vse te podatke tut kriminalisti?????

Kriminalisti vse vedo, saj sem bila prepričana, da mi lahko pomagajo, če jim enega pokažem izmed lumpov, ki je 100% udeležen (ta, ki je plastiko pripeljal do ličarja).

Mislim (), da naj bi vedeli še kaj, ampak mi niti ne povejo ( v interesu "preiskave").

Vedno bolj pa sem prepričana, da vrednost najinih motorjev zanje ni dovolj visoka, zato se pretirano niti ne ukvarjajo z zadevo. Sami pa mi pravijo, da imajo preveč dela.

Ah, pa saj jih nočem čist spluvat, ampak res opažam, da največ lahko v takem primeru računaš na prijatelje, motoriste in predvsem sam nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Furja, poglej prosim na E-mail!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Policajska logika, da se ne splača ali pa da nimajo časa se s ta malimi zadevami ukvarjati, je podobna kot bi kmet rekel da drobnega plevela nima smisla odstranjevati, pa bi zgolj čakal, da bo ta čez vse mere zrasel.

Traparija da ji ni para. Zato pa je tako kot je.

lp RAN

RAN, zdej pa že u Kekčevo področje posegaš !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so enkrat pred davnimi časi moped sunl. Sem točno vedu kdo. Lokalni nebodigatreba, ki mu policija ni mogla do živega. Nasvet policista: "Najdi koga, ki mu bo tako na štiri oči razložu, da se to ne dela".

Stvar je delovala! Moped je kar sam prišel nazaj.

Nauk: Tudi najpogumnejši se poserjejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sezona 2002 se je začela.

Radio javil, da so ponoči ukradli 125 ccm Kawasakija, ki ima KR tablice, torej nekje s tistega konca.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sezona 2002 se je začela.

Radio javil, da so ponoči ukradli 125 ccm Kawasakija, ki ima KR tablice, torej nekje s tistega konca.

Kako je pa kaj z zascito, kljucavnicami in temi recmi? OK, jasno mi je, da ce tatovom uspe motor preprosto naloziti na tovornjak, da se da v delavnici v miru vsako kljucavnico snet ...

Ampak ketne za priklenit, kako vzdrzljivo je to? Je to samo za dober obcutek, da ne more kdo kar med tekom sunit motorja ampak se mora vmes ustaviti?

In serijske kljucavnice ... pri endurah so zelo uboge, ce sploh so, ampak za letosnji letnik CBR 600F sem nekje bral da naj bi bil vzig zaklenjen ... spet samo nekaj za tolazbo (ali potuho?) ali za spremembo kaj vec?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc....arhiv.kljucavnice in zascite smo ze nekaj obdelovali.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz 24. na 25.3.2002 mi je bil ukraden motor HONDA XRV 750 AFRICA TWIN, l.1996 temno sive kovinske barve, z rdečimi nalepkami in belim sprednjim blatnikom (originalna kombinacija).Registrska oznaka KR (jeseniški grb) D9-89, številka okvirja JH2RD07A3TM210929.Motor ima prosojne ročke z napisi CBR, neoriginalen poliran kromast absorbcijski izpuh. AT ima na sedežu zgoraj nekakšen gobast vložek, ki je precej spraskan (od mačka), zadaj je Givi maxia za alu ploščo, pod njo pa ni originalne hondine plastične plošče.Motor ima nameščene zaščitne loke okrog mašine in precej podrsane stopalke (Grobnik). Fantje in dekleta oči na pecelne prosim!

lp Roman

Popravil/a - Ice dne 25/03/2002 ob 09:34:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ da gledamo, mater, a lahko jezdeca tvojga motorja "stresemo", če ga slučajno kje srečamo?

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Mogoče bi pa pomagalo, če malo napišeš ali si imel motor v oglasu, ali koga sumiš, iz kje so ga sunli,...

Motor ni bil nikjer v oglasu, ker ga nisem prodajal. Ukraden je bil izpred vhodnih vrat, kjer ga imam parkiranega več ali manj odkar ga imam - sem imel(eno leto). Bil je pa tudi poskus vloma v bratovo delavnico, vendar niso uspeli zlomiti vložka ključavnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji kakšno fotko in navedi še kontaktno telefonsko številko...pa povej KJE so ti ga sploh ukradli, jaz sem v novici na prvo stran napisal kar iz most, ker ti tako piše v profilu!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil - v kovčku je bil tudi nov Polotov dvodelni črno-rdeč kombinezon št.54.(hlače samo črne-brez drsnikov na kolenih, zgornji del kombiniran rdeče črn z nekaj odsevnimi trakovi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Ko sem sel danes iz sluzbe, sem ob 18:20 na Poljanski cesti (Ljubjana)v blizini Pinki bara videl podobno Hondo AT. Honda enake barve, brez tablice, brez kovcka! Na njej pa dva tipa, brez celad, v trenirkah. Oba nabacana, črnih las, jugo izgleda, stara okoli 30 let. Peljala sta se prav pocasi v smeri Stepanjca. Ker sta sla bolj pocasi, se ni slisalo, ce je motor glasen, izpuha pa nisem videl, ker sem motor videl samo z leve strani in se to iz razdalje okoli 100 m. Na zalost sem bil pes in nisem mogel iti za njima.

Od doma sem poklical lastnika in nato se policijo. In se Vijolico.

Potem pa sem sel z avtom en krog cez Stepanca in Fuzine in nic nasel.

To je vse kar sem v danem trenutku lahko storil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej hvala za klic.

lp Roman

P.S.

Danes sem malo peljal možgane na pašo, najbolj me pa žre to, da nimam financ, da bi si takoj kupil drug motor (spet afriko), ker štimam mansardo, da bosta otroka imela vsak svoj cimr. Ampak kljub temu, da je to že druga pizdarija v kratkem času (lani so mi za krosa podvalili ponarejene marke), bo šel prvi denar, ki bo ostal po cimrih za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj sem bral v Delu, da so v As Domžale ukradli dve popolnoma novi CBR-ki 600 in dve CB-jki. Pri tem sicer posameznik ni oškodovan (podjetje ma zadeve verjetno itak zavarovane), vendar pa je na to smiselno opozoriti, da ne bi kdo v preveliki želji po motorju in ob "ugodni ponudbi", kupil ukradenega.

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kam dajo te motorje!Te novi zihr naudo šli za dele!Torej?Kako registrerajo zadeve, če sploh jih!?Ej folk tole AT bomo pa ja stavhal sej jih ne more bit prav velik take barve v Lj!Akcija!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam oči na pecljih in gledam sam še AT.Če ga pa slučajn vidm bom pa unmu k bo gor buču razčesnu.Prokleta banda!!!!

Shit happens, unfortunetly all the time!!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!