Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

MORDA BI BILO DOBRO ODPRETI FORUM UKRADENI MOTORJI ALI DELI LETEH.VCERAJ 18. AVG. JE BIL V NAŠEM BLOKU POD STOPNICAMI Z VERIGO PRIKLENJEN DUCATI TEMNO MODRE BARVE Z ODLOMLJENO KLJUCAVNICO NA REZERVARJU IN ZA VŽIG.OPIS TEGA MOTORJA JE NA WWW.POLICIJA.SI IN JE BIL UKRADEN V PORTOROŽU.UPAM, DA BO NJEGOV LASTNIK VESEL KO GA BO DOBIL PO DVEH DNEH NAZAJ CEPRAV MALO POŠKODOVANEGA ZATO BI BILO MOGOCE RES DOBRO ODPRETI TOPIC KAMOR BI CLOVEK LAHKO POGLEDAL V PRIMERU, DA VIDI SUMLJIV MOTOR ALI JE SLUCAJNO POGREŠAN,KAJ MENITE?pA LEP POZDRAV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti PERLA sploh ni bilo mišljeno ostro samo zakaj se vedno sprenevedamo in spreminjamo temo debate.Anonimnost je ocitno v modi morda vcasih tudi potrebna ce noceš biti žrtev mašcevanj...

No sedaj pa še potešim vaše firbce.Niso vsi ljudje idioti, ce nastaviš ukraden motor tako da se stanovalci ob izstopu iz dvigala zaletijo vanj, imaš z sekret papirjem zamašen rezervoar in kljucavnico za vžig oboje pa grdo polomljeno potem bi po nekaterih mnenjih morali stanovalci misliti:SAJ MOTORISTI SO TAKO KAMIKAZE, KI SE JIM VEDNO MUDI PA JE RAJE ODTRGAL KLUCAVNICO SAMO DA JE HITREJE SPELJAL KO JE ŠEL TANKAT ali kaj podobnega??

poleg tega imamo v bloku med stanovalci tri kriminaliste in nekaj rokovnjacev, ki jih policija redno obiskuje.Sedaj pa seštejte 1 in 1 pa se vam bo mogoce izšlo.Forum sem pa nacel ker sem ob prihodu domov videl v kleti policaje in marico,ženi so pa iz avta ukradli radio na katerega pa lahko samo pozabi žal...

Pa lep pozdrav in prosim za prevod iz latinšcine .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v casniku Delo na strani Kronika objavljeno tisto, cesar nismo mogli izvedeti od Eda.

Piše, da je obcan javil policistom, da imajo v bloku parkiranega Ducatija, ki ustreza opisu ukradenega v Piranu.

Torej, niso policaji okoli vohljali in izvohali motocikla, ampak ga je našel obcan. Morda je bil to celo Ed sam, vendar ni hotel svoje vloge potencirati.

Mislim, da se lahko najditelju (prijavitelju) v imenu celotne motociklisticne srenje zahvalimo.

V taistem clanku še piše, kako so odkrili dva mladoletna mulca, ki sta najprej sunila skuter, potem pa su ju ob iskalni akciji za skuterjem odkrili z ukradenim motociklom.

Iz garaže je v taistem clanku izginil tudi en BMW.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj okoli 17.00 ure ukradli motor znamke HONDA XR600R bele barve,

bele feltne. Prepoznaven tudi po dveh majhnih okroglih sprednjih luckah.

Motor je predelan v Supermoto - ima majhna kolesa.

Registracija LJ U5-11.

Info:Malinovc 041-603-651.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSREDUJEM VAM MAIL, KI SEM GA DOBIL OD MALINOVCA:

V nedeljo je bila odtujena HONDA XR 600 R SUPERMOTO bele barve,

prepoznavna po predni maski z dvema lučkama ter je zelo glasna!

Reg. pa je LJ U5-11. Včeraj 28.08. v večernih urah smo ga opazili

ter lovili v Stegnah okoli Gamme MM. Če je kdo doma v bliľini

Stegen naj bo prosim malo bolj pozoren! Spodaj pa prilagam slike

od motorja da boste videli kakąen je! Lepo pa prosim če ta mail

poąljete ąe svojim prijateljem!

Najlepąa hvala Malinovc 041 603651

TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pise nam Furija:

UKRADLI SO NAMA CAGIVO CANYON (ZELENE BARVE) IN HONDO VTR (TEMNO-MODRE BARVE!

GLEDE NA TO, DA STA V SLOVENIJI PRODANI SAMO DVE TEMNO-MODRI HONDI VTR IN DA JE ZELENIH CAGIV CANYON ZELO MALO (MOGOCE SAMO DVA ORIGINALNE BARVE), IMAVA UPANJE...

POTREBUJEVA CIMVEC INFORMACIJ!

Fotke in opis so med novicami - aktualno.

Motosvetovci AKCIJA!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja javljam se malo z zamudo, ker samo skačemo okoli in iščemo motorja.

Hondo VTR so včeraj v Podutiku videli na obvoznici smer Brezovica proti Šiški. Torej se je nekdo veselil "novega" motorja. Tip je imel belo jakno in temno čelado.

Ukradli pa so nama motorja iz garaže poleg hiše (držita se skupaj).

Motorja sva imela v Salamonovem oglasniku in pogledat sta ju prišla samo dva tipa (skupaj), šest dni zatem pa sta izginla. Tipa sta bila zelo zatežena kje sva in sta naju čakala že pred hišo, ko sva prišla domov. Jasno, da sta si ogledala ves postopek za spravt motorja iz garaže. Sumljiva sta zato, ker je kradel nekdo, ki je točno vedel, kako imava urejeno glede zaščite v garaži (pet ključavnic, senzor za luč......) in ko zadaj premišljujeva tudi zaradi načina "nakupa",...

TOREJ KO PRODAJATE- BODITE ZELOOOOOOOOOO POZORNI.

Tudi midva sva si tipa zapomnila in zdaj se potepava po njihovem koncu in upava na !

V upanju, da bo kdo videl Hondo VTR ( temno- modro) ali Cagivo Canyon ( zeleno) kje v garaži ali na kakšnem hodniku ali slišal karkoli o delih ali prodaji takšnih motorjev ostajam z vami in upam na kakšno novico!

Romana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo me, žal pa se javljam z novimi a ne dobrimi novicami.

Ista tipa, ki sta prišla na ogled motorjev kot kupca k nama in nama kasneje ukradla najino bogastvo sta bila zopet v akciji.

DANES ZGODAJ ZJUTRAJ SO V LOGU PRI BREZOVICI UKRADLI HUSQUARNO- SUPER MOTO.

Motor ima predelano sprednjo masko, sicer pa je v original barvah.

Sicer fotk motorja še nimam (se še javim, kdo ve mogoče pa bo pomagalo).

S fantom smo po videzu in avtomobilu njegovih " kupcev" pred tremi dnevi ugotovili, da gre za ista " kupca".

Predvidevamo, da morajo zdaj imeti že kar polno garažo, zato plis pejte na ceste in kukite v vse sumljive garaže.

Pa jasno ponujamo zadaj že vsi trije nagrado za kakršnokoli uporabno informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal niti on niti midva ne veva registrske številke avtomobila- vemo pa nekaj drugeg>

Policija pa jasno ne more nič, ker kao mi ne vemo zatrdno podatkov.

Pa mogoče je tko boljš- ti povem, da mislim, da bomo sami največ rešili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi tu na motosvetu ustvarili še en link na začetku ki bi kazal na slike in opise vseh ukradenih motorjev... a kind of most wanted lista.

Glede na to, da se policija nič kaj ne zmiga (mogoče če bi jim pod nos pomolili ukraden motor bi še rekli da so ga našli), bi se lahko malce sami zorganizirali.

Npr. te dva "kupca" bosta imela kaj kmalu polno garažo, potem pa hajdi u kamion pa v tujino. Čudno se mi tudi zdi, da ***************** (nočem dajati kakšnih idej malopridnežem). Sicer pa tule na forumu nisem zasledil opisa teh oseb oz. avtomobila.

Mam pa še kakšno idejo ampak ni za v forum. Morda naslednjo sredo v twinu. Ali pa po mailu, saj je nekje v mojem profilu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tole so se zadnji dokazi, da je demokracija res prisla tudi k nam - pred dvema letoma sem namrec bral eno anglesko moto revijo, kjer so bili nasveti za kupce in prodajalce motorjev. Tam je med drugim pisalo, da nikoli ne prodajajmo (niti ne oglasujmo!!!) svojega motorja doma (na domacem naslovu), ampak se vedno dogovorimo za ogled nekje drugje (na javnem prostoru). Zal sele sedaj razumem, kaj je imel pisec v mislih - takrat namrec niti pomislil nisem na to...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPIS UKRADENE HUSQVARNE:

Husqvarna SM 610 E l. 99

Reg. st.: LJ V3-74, st. sasije: ZCGH701AAXV000900,

tip motorja: TIP8A, prevozenih ~9150 km, gume Michelin

Pilot SP (prednja dobra, zadnja zanic).

Neoriginalni deli: bela maska z lucmi (slika), drzala

krmila v crno modri barvi, kovcek Kappa za eno celado.

Motor rahlo podrsan po desni strani: za sedezem,

krmilo, prednja strehca.

Polepljen z nalepkami: Michelin, Plesko Cars d.o.o.,

Zupin, Motorex, Fuchs oil,...

V kovcku so celada Nolan N81 sive barve z modrimi

kaplami in crno modre rokavice.

Na zadnji roki na notranji strani pri zobniku je ris

od vijaka. Ena matica na vijakih zobnika je neoriginal

se vidi).

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes, ko sem prebral da je še ena Husqvarna noge dobila, se spomnim da sem v sredo zvečer po Celovški slišu ropot, kakršnega ima supermoto, vidu sicer tudi, vendar je šel v nasprotno smer (od gostilne Jelen proti Šiški ), tako da ne vem če je bil pravi. Imam pa podatke in registrske prilimane na armaturi avta.

Po podatkih ki jih imamo so motorji v Ljubljani ali okolici, zato je tud to možno...

Res hvala za kakršnekoli informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem tale forum odkril malo prepozno ,da bi mi lahko pomagali Vam pa lahko opišem moj primer v opomin.Aprila sem prodal kroslo (Yamaha YZ 125 l.1998) po sistemu ti meni denar ,jaz tebi motor ,pa vsak po svoje (jaz sem bil še tako neumen ,da sem potem motor s kombijem peljal v Litijo).Pozneje se je izkazalo ,da so DEM samo za rit obrisat (če mi jih nebi zasegli) ,ker so bile ponarejene.Sedaj mi tudi to ,da bi dobil motor nebi nič pomagalo ,ker mi motor ni bil ukraden ,ampak je stvar v razpečevanju ponarejenih mark.Motor se menda nahaja na območju Ljubljane ,njegova značilnost pa je ,da ima na desni strani s ploščico zavarjeno zadnjo vilico.Do motorja nimam nobenih pretenzij (fantje ,ki jih policija že ima ,so ga že prodali dobrovernemu kupcu),bi ga pa rad še kdaj videl ,pa tudi novemu lastniku bi lahko dal kakšen nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

A kdo pogreša Aprilio Mile?

Motor stoji že dva dni (beri noči) parkiran v Kopru na avtobusni postaji, takoj ko zaviješ iz obvoznice. Motor ima auspuh Akrapovič in je brez ključa ampak nezaklenjen? Tam okoli ni nobenega lokala, da bi se kdo tja pripeljal in šel na pijačo. Prvič pa smo jo opazili iz nedelje na ponedeljek, ko je deževalo in še ni tako čudno zgledalo, da je tam pod streho.

Policaji motorja sicer nimajo prijavljenega kot ukradenega ampak, mogoče jo je pa vseeno kdo "izgubil" !

Tudi moja malenkost se nebi branla... spljoh.

Sicer pa na www je sam tale k nevem kwaje zaen tip... majo copi TOK nepopolne podatke...

APRILIA

Reg.

00000

Barva

ORANŽNA

Št. šasije

ZD4P8C000WS000776

Datum odvzema

20.11.2000

Sicer pa ne vem od kdaj so RSV oranžne... sicer pa glede na naše polcaje... se je pomoje samo na št. šasije za zanest.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na avtonetu videl eno blazno poceni VTRo. Ne vem no, vsaj meni se zdi 650kSIT malo poceni, pa je ziher kje kakšen keč. Lahko pa da je samo zgonen pa nuca vse od potrošnega materiala. Sicer je pa rdeč.

Fino bi bilo pa tudi, da bi kdo objavil opise tistih dveh tipov, ki sta "kupovala" motorje. Že zavoljo preventive. Pa kakšen avto sta imela. Pa še kaj.

Sicer moja gajba ni veliko več vredna ukradena kot neukradena, ampak še vseeno je moja gajba, pa bi rad dobil tistih par fičnkov zanjo.

Skratka, razpišite se dekleta in fantje. Začetek sezone bo. Folk bo kupoval motorje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

quote:

No, kar nekaj časa se nisem javila, ampak kljub temu sva ves ta čas iskala najina motorja!

Do zdaj sva dobila nazaj vso plastiko in tank od Honde in iščeva dalje še mašino. Plastiko sva dobila pri enem ličarju, saj so jo lumpi imeli pripravljeno za barvanje.

Ker pa opažam, da se že veselo vozite z motorji, vas še vedno prosim, da malo gledate, če bo kdo videl kje na cesti mojo Cagivo (glej fotografijo). Če je kdo že videl tak motor kje na cesti ali pa ga še bo naj me pokliče ( Romana 041 714 841).

Zaenkrat hvala in Lp.

Moram priznati da več nič ne razumem.

* vem da je naša policija za en k.... (pa naj mi izjeme oprostijo)

* vem da so ustvarjeni za višje cilje in se s takimi obrobnimi zadevami kot je kraja motorjev ne ukvarjajo

Ampak da moraš sam letati po terenu in barabe iskat in potem ko kar nekaj ukradene robe dobiš tako ali drugače pri raznih privatnikih nazaj, da še vedno nisi zanimiv za naše organe oblasti, da bi potipale te kvazi majstre od kod jim vroča roba to pa še nisem jemal.

Izgleda da se človek celo življenje uči.

vsakegadinarčakazapolicijomiježalpress

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLICAJI..........

KRIMINALISTI..........to je tista specialna rasa,ki še sama sebe ne najde,če se v tivoliju izgubi.Samo poglejte kake bedastoče pošiljajo na sodišča,da se vsaka baraba ven zmaže.In ti naj bi našli kakšen ukraden motor......ja mogoče od Podobnika Avdi......hahahahahaha

Dejte bit resni prosim vas!!!!!!!!!!!!!

BTW.....furja.....držim pesti , da vama uspe dobit lumpe......potem jih pa u Twina pripeljita.........pečena jajčka tko lepo dišijo

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Najprej okrog policajev: meni osebno (že dve leti nazaj) je izginil denar od prodanega motorja; poklical policijo, naredili zapisnik in zdravo. Pika. Amen. S kolegico, ki je v času kraje videla dva sumljiva "čapca", sva sama lazila po lokalih, barih, temačnih parkiriščih itd, da bi našla korenjake, policaji so mi pa samo dali nasvet, naj me ne zanese nerazsodnost in naj ne izzovem fizičnih kontaktov če slučajno najdem ta dva tipa!!!! Halooooooo..... Mater jim.... Edina njihova naloga je, da beležijo kazniva dejanja in poročajo v "črno kroniko" ; temu se reče statistični urad.

En predlog za Furijo: kaj če bi kak tvoj prijatelj dal oglas, da kupi rabljeno VTR-o oz. Canyon-ko ali pa, da kupi rezervne dele. Mogoče se bosta tipa pojavila pri njem...

Samo ideja...

Lp Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

En predlog za Furijo: kaj če bi kak tvoj prijatelj dal oglas, da kupi rabljeno VTR-o oz. Canyon-ko ali pa, da kupi rezervne dele. Mogoče se bosta tipa pojavila pri njem...

Samo ideja...

Lp Pjotr.

Dobra ideja, samo potem bo morala policijo fehtat da jih ulovi, če pa ne bo kolkovane prošnje z natančnim opisom storilcev priložila, najbrž spet ne bo nič.

Policija je zato, da lopovom diha za ovratnik, da ne rabijo šala nosit.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa moli da oni tega ne berejo.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa moli da oni tega ne berejo.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Kaj češ rečt, da bi se moral lopovov bat, še bolj pa policije.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej ni blo objavlenih opisov unih dveh "kupcev"...

Se priporočam (ne da me opišete... že vem kako zgledam )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 0.7 leta se je baje prodajala (pa ne v oglasnikih) Honda, kakršno si zelo želim:

HONDA VFR 750 F '95, črna, 3 kufri, usnje čez tank, tanktorba,...

-----------------------------------------------------------------

vse to z eno napako 200K sit

vec raje ne (ni pa bila pri nas vkradena), ker ne vem niti kdo in kje so jo prodajali le slisal sem od znanca, kaj vec pa nisem spraseval

... matr sem pameten ...

Popravil/a - rok dne 28/02/2002 ob 16:42:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se veliko srečujem z izjavami "da jih nm kje dubu..."

O fantičkih pa to:

Na oglas in ogled terena sta prišla dva. Oba stara med 22 do nekje 27 let. Oba visoka okoli 183 cm. Sicer sta povedala, da sta iz Šiške, ampak sta iz Fužin. Vsaj eden tam še živi, drug pa se je iz Fužin pred kratkim preselil na Vič.

Fužinar ima temne (črne) lase, ostrižen na gobico (malo daljši lasje pri gobici) - ampak tista tipična frizura- mokri lasje polni briljantine.

Drugi ima svetlo rjave lase (nikakor svetlolasec). Lasje ima malenkost daljše od prvega, no ta pa briljantine ne uporablja, obožuje žele. Trenutno se skriva v južnih krajih (mislim, da v Bosni), ker ni to njegov prvi podvig.

Prvi ima Golfa (2), zelene metalik barve (do sedaj sem videla samo njegov avtomobil take zelene barve). Zaposlen je v Ljubljani in veliko dela na terenu, zato ga v Ljubljani v centru in bližnji okolici lahko v dopoldanskem času velikokrat srečate.

Ampak nebi se zanašala na avtomobil, saj so bili pri lastniku s Husquarno isti tipi (ista telefonska številka), ampak tam so bili s temnim (črnim) Golfom (mislim, da trojka in GTI).

Opazila sem tudi, da imajo vsi telefone (GSM) kot mobi naročniki, tako, da podatkov o tipu, ki te je klical ne moreš dobiti.

Skratka, kolikor vem, so s krajo in prodajo najinih motorjev povezani uglavnem južnjaki (predvsem je poudarek na uglavnem). Nekaj jih izhaja iz Fužin in nekaj iz Kamnika, ampak tudi to ni merodajno, saj je eden izmed prodajalcev za katerega sem prepozno zvedla iz okolice Brezovice...

No pa saj bi lahko še pisala, ampak raje povem, če me kdo vpraša, saj veste tole res bere veliko folka

in kot sem že začela:

"da jih nm kje dubu...".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!