Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

Prejsnji teden me je prijatelj poklical iz MB. Na zacetku obvoznice, ki pelje proti Celju je videl tako rdeco VTR SP1 z karbon Akrapovici kot je bila moja, ki so mi jo ukradli v LJ lani konec maja.

Na policiji smo takoj preverili in tablica, ki jo je imel gori

CE E3-22 je bila lazna. Bila je doma narejena in brez grba ter prepognjena. Prijatelj jo je dobro videl, ker se je peljal tik za tipom. Baje se tip ni drzal glih po motoristicno.

Ker je bila v SLO le se na taka HONDA z takimi crnimi karbon izpuhi v Kopru, bi prosil ce kdo pozna lastnika iz Kopra, da izvemo ce jo je mogoce prodal. Ce se pa novi lastnik iz okolice MB vozi s to tablico, ker mogoce nima denarja za registracijo, potem pac ni bila moja. Drugace pa vse Stajerce naprosam, da dajo oci na peclje. Stevilka okvirja je na koncu 1419!! Pa se to motor je zelo glasen, ker ima gor izpuhe, ki so Akrapovicev prototip. Spoznas jih po zelo velikih odprtinah na koncu-kake 5cm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Glej, to ni tema, v kateri bi razpravljali o policijskem delu, zato ne bom komentiral. Nikakor pa ne moreš kritizirat policije, ker ne veš, kaj se je z motorjem dogajalo in kje so bili prevoženi ti kilometri itd... No kritiziraš lahko, saj ima vsak svoje mnenje, vendar ??????

Pa se ni treba na mene jezit, samo svoje skromno mnenje povem!

Nisem se imel namena preveč oglašati v tej temi in razvnemati strasti, kakor tudi nimam posplošenega mnenja o policistih, pa tudi pod izrazom čifur si predstavljam tipa z določenim načinom obnašanja in oblačenja, ne pa posplošeno ljudi s koreninami iz ostalih republik nekdanje YU.

Ampak dejtvo je, da je (so) tip(i) naredil(i) v enem mesecu 2000 km (glede na stanje motorja v glavnem po mestu), brez registrske tablice, z razbito kontakt ključavnico, kar ne kaže na to, da bi policija "u Fužinama" pošteno opravljala svoje delo!

Bom pa jutri peljal motor na registracijo na Jesenice na prikolici, ker se teh 8 km ne upam peljati z neregistriranim motorjem.

P.S.

Je pa bilo stvari, ki me bolijo v zvezi s pravno državo še veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Furija in ostali...

...včeraj (prvi maj) sem okoli 12h na križišču Tivolske in Celovške (šel je iz centra proti šiški in v križišču "spregledal" rdeč semafor) opazil zeleno Cagivo Canyon (zeleno) brez tablice, na kateri je sedel poba brez kakršnekoli moto opreme - bil je v trenirki (mislim da je bila sivo bele barve).

lp,

B.

No isti motor sem videl tudi danes 15.10. Šel je po Celovški iz mesta proti Kranju in na prvem križišču čez obvoznico zavil levo (v Dravlje). Voznik isti.

lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16h 30 dva na zeleni Cagivi po Resljevi v Trubarjevo proti Horsu, vendar se nista ustavila, da bi ju malo potipal. Oba brez celad!

Romana naj sporoci stevilke okvirja in ce je kaj znacilnega na motorju! Pa telefon seveda, kam naj jo poklicem ce ga zagrabim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Romana naj sporoci stevilke okvirja in ce je kaj znacilnega na motorju! Pa telefon seveda, kam naj jo poklicem ce ga zagrabim!

Podatke je Romana objavila na:

http://www.motosvet.com/motobase.asp?Menu=...iew=0002&M_ID=6

podatki o ukradenih motorjih (Motosvet):

http://www.motosvet.com/motobase.asp?Menu=...torji&View=0001

ter ukradenih vozilih (Policija):

http://www.policija.si/si/kriminal/ukraden...a/uv_prikaz.php

Popravil/a - marauder dne 03/05/2002 ob 16:54:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16h 30 dva na zeleni Cagivi po Resljevi v Trubarjevo proti Horsu, vendar se nista ustavila, da bi ju malo potipal. Oba brez celad!

Romana naj sporoci stevilke okvirja in ce je kaj znacilnega na motorju! Pa telefon seveda, kam naj jo poklicem ce ga zagrabim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romano sem po mail-u obvestil že včeraj, 2.5., pa se ne javi. Tisti, ki ste motor videli, jo pokličite na telefonsko številko, ki je objavljena v rubriki ukradeni motorji. Tako bo lahko organizirala iskanje!

Pa pohitite!!!

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - TOMY dne 03/05/2002 ob 23:44:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem Romani poslal še SMS. Če bi kdorkoli motor videl, ji naj to čimprej sporoči na telefon 041 714 841.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so se lopovi mojega motorja ojunačili in podali na ljubljanske ulice. Vsekakor sem ves čas dosegljiva na mojem GSM- ju 041 714 841, če pa je karkoli narobe (in me ne dobite) pokličite 041 714 861. Žal se tudi ne javljam preko neta, ker sem ves čas na terenu. Prosim vas, da v primeru, da lumpa vidite to sporočite čimprej.

Vsekakor pa je zelena Cagiva, ki se vozi po Lj. moja saj so jo toliko že videli, da sem v to prepričana.

V upanju na vašo pomoč,

lp

R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAŠLI SMO MOJEGA FLIPA (MOJO CAGIVO)!

Hvala vsem, ki ste mi pomagali- mojim prijateljem, ki so z mano gledali v garaže in ostalim motoristom, ki so me obveščali kam in kako!

HVALA MOTOSVETOVCEM

ROMANA

BTW: A kdo ve, da kdo prodaja ostanke Honde VTR?

Tudi za to naj nam nebi lopovi ušli, ane?

Napišem pa še kaj več, ko se naspim...

Popravil/a - Furija dne 05/05/2002 ob 03:28:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: NAŠLI SMO MOJEGA FLIPA (MOJO CAGIVO)!

Krasno Romana, čestitam. Upam še, da ni preveč "zjebana", ker si bila kar nekaj časa brez nje. Super, super - upam, da se bo tudi z VTR-o uspešno razpletlo.

Juhu, si kar predstavljam kako si vesela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW: A kdo ve, da kdo prodaja ostanke Honde VTR?

Tudi za to naj nam nebi lopovi ušli, ane?

Najprej čestitke Romani!!!

A ste dobili tudi barabo?? Ta verjetno dobro ve tudi kje je Honda!?

A si že poskusil po časopisih nasuti oglase, da nujno potrebuješ kak del za VTR-ko??

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Popravil/a - TOMY dne 05/05/2002 ob 10:07:03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romana-cestitam!

Ej folk, drgac pa motosvet deluje ze k sherlock holmes. Ze ta drug najden motor v zadnjem cajtu... mislm svaka cast!!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrlo dobro...

kaj je bil ta tudi v Fuzinah???

A mas tudi voznika?

Si ga sama nasla al kak je blo???

Daj napisi malo vec no, vidis da smo vsi zivcni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NAŠLI SMO MOJEGA FLIPA (MOJO CAGIVO)!

Hvala vsem, ki ste mi pomagali- mojim prijateljem, ki so z mano gledali v garaže in ostalim motoristom, ki so me obveščali kam in kako!

HVALA MOTOSVETOVCEM

Napišem pa še kaj več, ko se naspim...

Dej, napiši, napiši... tole je spet zgodba za na prvo stran!

Pa ne samo to, mislim, da bi morali resnično nekaj pametnega skupaj spraviti in poslati na medije... Se kdo javi, da mi pomaga napisati eno izjavo za javnost? Roman? Romana?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NAŠLI SMO MOJEGA FLIPA (MOJO CAGIVO)!

Hvala vsem, ki ste mi pomagali- mojim prijateljem, ki so z mano gledali v garaže in ostalim motoristom, ki so me obveščali kam in kako!

HVALA MOTOSVETOVCEM

Napišem pa še kaj več, ko se naspim...

...vesel zate....k da bi bil motor moj

B.

Popravil/a - b-hoch dne 05/05/2002 ob 15:28:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furija,a zdej ER-5 doma ostane,mi je pr srcu,ker je včasih delal družbo moji rumeni yamahi.Si nista bila usojena,je kmalu še yamaha zamenjala lastnika.

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je opran, ketna namazana, skratka spet je lep.

O malenkostih, ki manjkajo pa o poteku, kako smo iskali in iskali in se je na koncu moj Flip kar zasmejal, ko sem ga zagledala v kotu ene garaže za Bežigradom vam z veseljem povem v živo, ker sem prepričana, da brez Motosvetovcev nebi uspela! Veliko ste mi pomagali s tem, ko ste opisovali, kje ste motor videli in veliko z moralno podporo!!

Še enkrat hvala!

Romana

Tko zloooooooooooooo vesela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem se vidimo v sredo?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf kako lepo je prebrati, da se tem lopovom da prit tut na sled. Ampak so pa res predrzni, da se z ukradenim motorjem kar po istem mestu vozijo. Matr pa naša polcija nič ne nardi!!!

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!