Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

Upam , da bodo kmalu tudi ostali nesrečniki objavili podobne , predvsem vesele ,poste!!!!!!!

Aja....potem bi bilo pa fino,da tiste nepridiprave mal ročno ....predvsem skupinsko , obdelamo!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične novice tole, Roman... vsem ostalim pa želim čim več takih Prijateljev!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest pa vseen zagovarjam idejo, de bi blo treba koga za zgled drugim pohabit...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No jest pa vseen zagovarjam idejo, de bi blo treba koga za zgled drugim pohabit...

No, kar počasi...

Jaz sem za na hitro počasi bo iz bolnice pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, motor imam doma, torej z dejstvi na plan!

Zgodbo bom skrajšal, kolikor je mogoče, ker je stvar taka, da bi človek z pisateljsko dušo lahko iz tega naredil dober kriminalni roman-ček, pa še tipkam samo na dva prsta.

1.nauk je - ne računajmo na pravno državo, ker za nas ne bo naredila ničesar.

2.nauk je - ne bojmo se barab, ker nas bodo izmečki družbe izkoristili ne glede na to, ali se (zaradi strahu) z njimi pozdravljamo, ali pa mu v obraz povemo, da je gnoj.

Najprej posebej hvala Tadeju, ki me je klical dan po kraji motorja, ker mislim, da je bila njegova informacija verjetno pravilna, žal pa sem takrat iskal v drugi smeri.

23.4. me je poklical Prijatelj, da je v Fužinah opazil motor, ki bi bil lahko moj - kapo dol temu, kako je opazoval: na motor, ki mu je všeč, se je "zbasal" tip v popolnoma civilni opravi s staro čelado, na motorju je sedel popolnima nemotoristično, ko pa se je peljal mimo, je še videl, da nima reg. tablice. Ker spremlja Motosvet je povezal konce in me poklical.

24.4. sem po dogovoru prišel na Preglov trg in med čakanjem na Prijatelja opazil gnoj, ki se je z mojo Afriko peljal na popoldanski izlet. Poklical sem policijo. Pred njihovim prihodom je gnoj naredil še en krog po Fužinah in se vrnil v garažno hišo pri bloku Preglov trg št.13 (desni podzemni vhod, garaža št.56). Med čakanjem na policaje (posebej sem moral naročiti, da naj ne pridejo s prižganimi modrimi lučmi in vklopljenimi sirenami), se je tip odpeljal z Golfom IV srebrne barve reg. LJ-Z1-98R (če ga kje opazite, mu brez najmanjšega občutka slabe vesti naredite kakšno piz**rijo). Od 18h do 23h sem v družbi še enega policaja čakal ob svojem avtomobilu, ki sem ga imel naslonjenega na že omenjena garažna vrata št.56, za njimi pa je samevala moja Afrika. Ker policaji niso dobili naloga za vlom v garažo so morali poiskati gnoj in lastnico garaže (ki jim je lepo Slovensko na koncu rekla:"Da vas moje oči nikad više ne vide."), kar se je zgodilo šele danes (25.4.) dopoldne.

Gnoj sicer ni ukradel motorja, ga je pa kupil kljub temu, da je vedel, da je ukraden - za vžig je moral zvezati žice, rezervar je odpiral na "pajs". Policajem je povedal od koga jo je kupil, vendar meni tega niso hoteli izdati (bom pa izvedel - brez skrbi).

Še opis gnoja - približno 180 cm visok tip precej močnega trupla, z izrazito poveševim vampom, "kobalast" s precej velikimi rahlo navzven obrnjenimi šapami, črnih las, ne ravno izrazito čifurske face (ampak je).

Že vnaprej opozarjam vse govnarje, ki spremljajo ta forum, da naj računajo na posledice, če se Prijatelju ali meni zgodi karkoli negativnega, kar bi se lahko nanašalo na opisane dogodke ali sam opis le-teh!

Vsem poštenim ljudem pa še enkrat polagam na srce - ne bojmo se izmečkov, naj se oni bojijo nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam po temi nazaj vidim, da sta tudi motolover in šufer skoraj sigurno videla moj motor.

Pa še opis stanja motorja: na srečo ga niso stresli, ima pa odbito kontakt ključavnico in stolčen pokrovček rezervarja (rahlo je poškodovan tudi tank). Z motorjem so naredili cca. 2000 km. Še rahlo šaljiva zadeva - ko se je gnoj pripeljal mimo, sem najprej pomislil:"Moj motor", takoj potem pa - glede na zvok:"Prasci, ne mažejo ketne."

Še enkrat hvala, hvala, hvala vsem, ki ste se trudili in se še trudite (trudimo), da bi se lahko pošteni ljudje brez skrbi vozili s svojimi igračami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično. Prva motosvetova uspešno končana poizvedovalno iskalna akcija.

Torej, vsi ukradeni motocikli ne gredo takoj čez mejo, temveč jih naivčine ali brezobzirneži mirno vozijo brez tablic naokoli.

Ne bi bilo slabo to zgodbo spraviti v kak resen splošni časopis.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, Roman... upam da si ketno namazal... pa da ti ga niso preveč zgonil.

LP

PS: Tud jest sem 180 pa neki čez 100 kil, se vozim brez tablice (OK, imam prometno.. odjavljeno.. smrc), ampak nisem čefur, tako da.. ne me tepst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Havla bogu da se je zgodba končala uspešno. Ampak žalosti me dejstvo, da je naša policija tako hroma. Sploh ne vem za kaj jo imamo. Vsakega denarja, ki gre zanjo se mi zdi škoda.

V takem primeru bi morala dobiti nalog po telefonu, expres kurir pa dostava v 10 min na kraj dogodka. Gnoj bi moral ta čas spoznavat vso kolekcijo posebnih prijemov, katerih odlika je, da ne puščajo sledov, puščajo pa krike in vzdihovanja.

Ni čudno da je toliko barab.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Roman, samo da si dobil stroj. Povedal si tudi kar nekaj podatkov o tipu. Mogoče se mu bodo motorji zamerili, al pa življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba je samo še lopova, ki je motor ukradel najti, pa mu stolčt roko s katero se prehranjuje,

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vesel, da si dobil nazaj svoj motor. Povej, a je feeling, če ga nazaj dobiš še boljši, kot če bi drugega kupil? Sicer so se pa kar nekaj prevozili (2000 km) glede na to, da naj bi bili nevešči motorja.

lp in varno vožnjo,

john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na "balin" hudica obrit, pol pa mu lepo kapljico po kaljico naj MRZLA voda kaplja na glavo....

boste vidl kak efekt ma to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Povej, a je feeling, če ga nazaj dobiš še boljši, kot če bi drugega kupil?

Najbolje to lahko ponazorim z izjavo, katere se je znebil moj fotr:"Saj vsega tega veselja sploh ne bi bilo, če mu ga ne bi ukradli."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam predlog. Zbermo se in se v skupini pelmo po Fužinah in to ne samo enkrat. Jasno z majhno hitrostjo. Prvi v skupini bi imeli motorji z odprtimi izpuhi. Pokažimo fužincem, da smo kot ena velika družina. Naj bi se pa zgodil zelo kmalu, da se ne bi ta dogodek pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Imam predlog. Zbermo se in se v skupini pelmo po Fužinah in to ne samo enkrat. Jasno z majhno hitrostjo. Prvi v skupini bi imeli motorji z odprtimi izpuhi. Pokažimo fužincem, da smo kot ena velika družina. Naj bi se pa zgodil zelo kmalu, da se ne bi ta dogodek pozabil.

ideja dobra...mogoče bi lahko organizirali kar redne skupinske vožnje...pa ne samo čez Fužine...so še druga problematična območja...zbiramo predloge in prijave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo skoda, da takrat, ko sem opazil tvojo Afriko in tipa gor nisem bil z motorjem. Bi se zapodil za njemu in pol bi pa sam padal po njemu na zivo in mrtvo.

Sem vesel, da se je ta zgodba tako koncala!

Tadej

PS. Obveąčanje po Motosvetu RULZ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!