Skoči na vsebino

UKRADENI MOTORJI


Ed

Priporočene objave

Danes piše v Dnevniku, da je bila pred nekim lokalom v Tomačevem v noči na četrtek ukradena 1000-kubična Aprilia z LJ registracijo. Cajtnga nimam pri roki, da bi napisal konkretne podatke (model motorja, barva, registrska,...). Je motor od koga s foruma?

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepisano iz Dnevnika:

"Aprilia RSV1000, rdeče, modre in sive barve, ima registrsko številko LJ Z457, vreden pa je 1.700.000 tolarjev."

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta stvar dosega že take razsežnosti kakršnih si nisem mislil....

Kradejo motorje kot da bi krali lizike v Marketu...

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nej mi kdo pove kakšno zaščito so uporabljali lastniki ukradenih motorjev?????

Saj ne, da bi koga žalil, ampak motor kar pred lokalom pustit in nič popazit ... tud o neki varnosti se ne da govorit ... le ključa ni blo v ključavnici.

Če so kradli na javnem mestu, je bilo to dobro organizirano ... prideš, pograbiš, vržeš v kombi ... na prikolico ali bogvekam ... in gasssaaa.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priloznost dela tatu!!! Marsikdo pusti se kljuc v motorju, pa celado, ... lopov se lahko samo vsede in odpelje.

Master 007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ponavadi najvec 30 m stran od motorja (od lokala do motorja). Ce bi se slucajn kdo muval okol al pa se vsedu gor, bi ze dobil globoko rano na glavi, ki bi nastala od razbitega smileta na njegovi betici!!

To je najboljsi alarm za motor.

Master 007

Popravil/a - Master 007 dne 03/06/2002 ob 08:56:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa motor strogo zaklepam vsaj z disclockom, če že ne stojim poleg. Zaradi tistih petih sekund več pri odklepanju me ne bo konec, pa še bolj mirno srebam pivce.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže, pri nas še vedno prevladuje tehnika odpeljanega motocikla (torej na lastnih kolesih).

Ko bo naswtopilo obdobje tehnike naloženo in odpeljano, bo disklock premalo, bo treba z verigami na kandelabre priklepat ali pa po dva ali tri motocikle skupaj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilijo so nasli naslednji dan eno ulico stran

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aprilijo so nasli naslednji dan eno ulico stran

***

Vsak ima svoje navade je rekel vrag in sedel v koprive.

***

Kaj... je pozabil kje jo je pustil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je blo več kot eno pivce v igri ... mogoče so mu prjatli mal ponagajali ???

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, pol se mora zlo bedast počutit. No sej, prov mu je!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že par dni opazujem , mislim da je honda,starejši model pretežno bele barve,ki leta po celovški gor in dol.Je neregistrirana,stoji pa (vsaj danes dopoldne je)pod balkonom ulice Na jami v šiški.......

Aja.....nima nobenih oznak,jest pa tut nisem tak zanlac,da bi koj ugotovu kaj je.

Upam,da ni ukradena....samo če slučajno je .....da se zan ,da je neko uočio!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj Vas ne bo strah, dragi Motosvetovci - kot vidite je naš klimbra zmeraj na preži!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobila sem mail, da naj bi nekdo videl črno CBR na cesti Kurešček- Ig.

Spet drug jo je 25.05.2002 videl v Fužinah!

Obakrat je bil gor tip brez čelade in motor brez tablice!

No, lublančani spet moramo gledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Naj Vas ne bo strah, dragi Motosvetovci - kot vidite je naš klimbra zmeraj na preži!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Zelo na preži.....zdele bom pa enmu mal MAMICO......me kurbež že dvakrat zbudu....pizda,pa nej že neha gor pa dol po celovški gont.....ma sej ma dobr sound....sam ne ponoč,ko starci spimo in nabiramo moči,da bi poizkusili preživeti naslednji dan.Ma ,pa še ful čefurski motor ma.....modrikaste lampice pr mašini.........aj aj aj!!!!!

BTW furja.....tale tip se tut brez čelade furka!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Naj Vas ne bo strah, dragi Motosvetovci - kot vidite je naš klimbra zmeraj na preži!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Zelo na preži.....zdele bom pa enmu mal MAMICO......me kurbež že dvakrat zbudu....pizda,pa nej že neha gor pa dol po celovški gont.....ma sej ma dobr sound....sam ne ponoč,ko starci spimo in nabiramo moči,da bi poizkusili preživeti naslednji dan.Ma ,pa še ful čefurski motor ma.....modrikaste lampice pr mašini.........aj aj aj!!!!!

BTW furja.....tale tip se tut brez čelade furka!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

If it's too loud, you're too old.

Sicer sem ga pa videl takrat pred maxijem. Lampic se spomnim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra

Mi ni, dal mir tisti motor, pa sem se malo potepala po tvojem koncu. A govoriš o motorju, ki je pobarvan na vsega tri barve (bela, oranžna in vijola). No če je ta, ki sva ga midva videla brez tablic, gre za Yamaho FZR (1000 ccm). Videla sva ga trikrat- trije mulci pa vsi brez čelade in motor brez tablic.

Unga taglasnega pa sva videla in slišala- sej ga poznam, pa ti ne upam povedat kdo je, ko si tok jezen

Popravil/a - Furija dne 04/06/2002 ob 09:54:56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra

Mi ni, dal mir tisti motor, pa sem se malo potepala po tvojem koncu. A govoriš o motorju, ki je pobarvan na vsega tri barve (bela, oranžna in vijola). No če je ta, ki sva ga midva videla brez tablic, gre za Yamaho FZR (1000 ccm). Videla sva ga trikrat- trije mulci pa vsi brez čelade in motor brez tablic.

Unga taglasnega pa sva videla in slišala- sej ga poznam, pa ti ne upam povedat kdo je, ko si tok jezen

Popravil/a - Furija dne 04/06/2002 ob 09:54:56

jep.....furja....točn te farbe........samo nočem eventuelnemu lastniku krivice delat,ker ne vem , če je ukraden......zato pa sem tuki objavu!

Ma nisem jezen....samo mal sem biu khmmmm kako se reče utrujen učeri,pa mi piskanje ni ravno osvežilno delovalo hahahahahhahaaaa.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z omenjenim motorjem se vozijo isti tipi kot z mojim!!!

Sploh pa, kaj se imajo za vozit z neregistriranim motorjem in brez čelade?

Mogoče pa kdo že dolgo pogreša Yamaho FZR?

Med drugim:

A KDO POGREŠA KAWASAKIJA TENGAI?

Motor je najden, brez številk!

Popravil/a - Furija dne 05/06/2002 ob 09:18:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bmw zgoraj je last clana RWMC - ce najdemo storilca mu garantiram,da ostane brez raznih delov anatomije. :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw zgoraj je last clana RWMC - ce najdemo storilca mu garantiram,da ostane brez raznih delov anatomije. :twisted:  :twisted:

Naj bo Darij brez strahu... marsikaj smo ze nasli, pa bomo tudi to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pogovoru z darjem nove info:

ta tip bmw-ja je v LJ samo eden,torej je zelo vpadljiv."stranske torbe" so original kovcki od bmw-ja.

tudi v slo jih niso prodajali na neke grozne kolicine.za dele se ga ne da prodati (prevec kompaktne grupe).

bil je ukraden v centru LJ,v noci iz sobote na nedeljo ob cca.01.00 pred "fabrko" na zacetku poljanske.

torej folk,ocke na peclje.......ce pa prinesete na pecljih oci storilca/ev.......lepa vam dala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!