Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

...ej.. a je kdo vidu en okrogu znak... tak.. bel pa plov pa BMW je gor pisal... na ketni...

moram vrnit sosedu, k me je druga soseda vidla ko sem ga iz haube spulu...

.. pa ketno tut rabim... k mi zdej sosedov pes na vrt hodi scat..... :glare:

vidla, jelenček Rudolf je božička na sanke prklenu, da ga ni na poti zgubu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica moja. tudi celo leto se splača čakat tvoje slike. :OK::004

No zdej ko ti je božiček pomagu in pokazu kako to gre nas pa še kdaj razveseli stemi tvojimi posnetki.

Jaz se sicer bol švoh spomnim da sem se tokrat slikala dokazov je pa kar nekaj he he he

(bi še kaj smejkotov prlimala pa so zginli, Binabana na pomoč)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi niste gladki :P .. še dobr, da sem meu druge opravke ;)

Slika z unimi belo-plavimi krneki oznakami, je 100 € kom .. tko da ... kdor objavi ... plača .. ena je že nekje objavljena .. tko da ... pare na sunce :angry:

:krneki:

p.s.

naum naglas povedu ... lepo vas je blo vidt :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIMPLE zmotu si se.

Živim na štajerskem...drugač sm original gorenka...da se ne boš slučajn trudu po štajersko zavijat k nima smisla :unsure:

Ajaaaaa tko je ta reč,ok neč bat bo vsak šprehal po regiji iz katere prihaja,če se pa naumo razumel

bova pa mal več z rokami mahala :kva1: ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa sem se tebi nasmejal ko nisi me nisi prepoznala :D hahahahaha no sej nisi bila edina :D

:slap: :slap: :slap:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole prebiram, mi pade na misel samo eno, najbolje, da vse skupaj ali pa podobno čimprej ponovimo, da ne pademo iz forme...

s tem damo možnost, da prikrajšani za take in drugačne vtise pridejo na svoj račun oz ostali to utrdimo! V začetni fazi lahko še mal pokomentiramo

pretekli dogodek, kar bo čez kako uro že misija nemogoče, pa ne zaradi kakšnih eksternih vplivov, le tekoči dogodki običajno tega dopuščajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOO!!! Pozdrav vsem Zmešancem!!! Spet en nepozaben večer!! Hvala vsem za velik zabave in zdravega smeha..V tem norem času človek res to rabi!!..Bi se pa javno opravičla moji ta drugi polovici,ker mu skoz očitam,da je skregan z orientacijo in navigacijo,pa mu na glavo kapam zmeri,ko se mi na furi zgubi in zaluta mal po svoje...KER VČERAJ SEM ZA NAVIGACIJO MELA KAR DVA DOMAČA PATRIOTA,KI STA NAS V 20 MINUTAH NAJMANJ 5KRAT V NAPAČNO SMER ZAPELALA,SE'' FAJN SKREGALA'',KERA SMER JE PRAVA IN NEPRAVA,AL GREMO NARAVNOST,OKOL,DESNO PA LEVO,GOR IN DOL....Z Vesno sva se nasmejali do solz ..Z avtom pretestiral kako se šterca do daske,kako se sred LJ z ročno obrača (da so nas ta modri dobil: ADIJO PLAČA!! :P)..Prava ''garmin komedija''!! Na koncu le prišli do cilja!! Lušno je blo,da se mi bo še celo leto smejalo!!!!!

Lepo je blo spoznat in videt v živo tudi ostale članice in člane,ki sem jih do včeraj le po vzdevkih poznala!!!

:D

SKOZ SEM TI GOVORU,DA OBSTAJAJO ŠE HUJŠI MODELI GARMINA KOT JE MOJ MODEL :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SKOZ SEM TI GOVORU,DA OBSTAJAJO ŠE HUJŠI MODELI GARMINA KOT JE MOJ MODEL :angry:

Najbrž sta bila včasih taksista v Ljubljani, pa imata to še od takrat v navadi....mi tastari smo brez garmina, ker nam tipkanje ne gre od rok in se tik tak ene 100 km stran od cilja znajdeš!

No, konec koncev, na destinacijo ste pa uspeli pridet, to je bil tudi vaš namen :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... :hmm: ... kej nej pa jest napišem....

:hmm:

Kmetici sem po nesreč pošlatu popek... :blush:

BMWrajderko sem kušnu.. pa sem pozabil kakega okusa je...a po jegrmajstru..al borovničkah.... :P

Dami sem naštelal tisti BMW znak med :boobies: brez da bi se ga dotaknil.... :P

Minca je iz neznanega razloga ušla.... :blush:

Umetnica je bla ko cvetka marjetka....

Pikove žene se nisem upal ogovort.. k je za glavo večji od mene... :P

Trebor: mejduš maš fejst ženo :OK: ....

Amča pomaranča..... je bila nekam tiho... najbrž ni prišla do besede ko je Darči raztural...

Bela strela.... škoda da nisem mel več kwakcow.....

BinaBana... :004

pa še...

..pa še...

pa še...

... pa še moja je bila prow fejst volje....

:OK:

Ej ŽIVNORC tista paž frizura pa me je čist zaj.....la čist sem vse zamešal te frizure :kva2::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....e banda bilo je super :OK: nisem bila TIHO,sem samo dala prednost Darčijo,da se malo.... :010 sam sem se jst ZELO,ZELO LEPO imela BANDA...... :004 nam pa ni ratal prit do FRANCIJA,ker se ustavili na kongresnem,sash,cedevita,jst in Darči,tam bla,bla,bla.......me pa veseli da spoznala sosede(Bistrčana) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej živnorc ne ti o tem da je bila anči tiho....

dej povej katera ženska pa govori vmes ko kakega norca prime tm vmes..... :?:slap:

Nobena.Še anči je utihnla... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej živnorc ne ti o tem da je bila anči tiho....

dej povej katera ženska pa govori vmes ko kakega norca prime tm vmes..... :?:slap:

Nobena.Še anči je utihnla... :lol:

hm, a veš. menda pa kakšne zlepa ne utihnejo..., to sem nekje slišal, k sem že dolgo na svetu jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....markll men pa lepo ko sta z hčerko tko povezana in jo vzameš z seboj.....tko je pr nas, najine punce so še mal premlade da bi lih ob takih urih jih z seboj vzeu,čeprav Darči jih bi.... :mellow: sin pa je moj :grim .....RES LEPO TO DA SE UJAMEJO STARŠI Z SVOJIMI OTROCMI,ker več manj v tej današnji dobi vse ....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....markll men pa lepo ko sta z hčerko tko povezana in jo vzameš z seboj.....tko je pr nas, najine punce so še mal premlade da bi lih ob takih urih jih z seboj vzeu,čeprav Darči jih bi.... :mellow: sin pa je moj :grim .....RES LEPO TO DA SE UJAMEJO STARŠI Z SVOJIMI OTROCMI,ker več manj v tej današnji dobi vse ....... :OK:

Sam pazi ... poznam starše za ktere so njihovi otroc ceu lajf premladi za take izlete :alko: Sicer pa ko odideš od doma in otroke popade svoboda se doma al pa pr sosedih začne podoben žur :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur dej ti globoke pust za globoke teme...

drugč ti bom jest nalivala v kozarc,da bo mir pred filozofskimi vsaj dobre 3 dni... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U51 jest si nemorm pomagat če pa se rad k puncam stiskam če pa pokvarim sliko pa nemorm pomagat mati narava se je poigrala zmano potem pa pride takale stvar vn kot sem jaz :D hahahahahahahahaha

Ne skrbi ta mau...tud pr meni so mal falil ko so me ustvarjal....kje pa ne povem :glare:

...sam vsaj letnik rojstva so zadel u nulo....1981 :004 ...medtem k so pr tebi gasper še to falil :unsure: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa sem se tebi nasmejal ko nisi me nisi prepoznala :D hahahahaha no sej nisi bila edina :D

Ej,Gašper,sorry!! Če zdele pomislim,kako sem tam stala in blesavo študirala,kam te dat,pa kje sem tega poba že vidla?? !!(diši po demenci)..Ja,si kr predstaulam sliko!!! :hmm::?:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,Gašper,sorry!! Če zdele pomislim,kako sem tam stala in blesavo študirala,kam te dat,pa kje sem tega poba že vidla?? !!(diši po demenci)..Ja,si kr predstaulam sliko!!! :hmm::?:slap:

BMW znak ti je zameglil um :P pa to ni slabo mišljeno,zato ker ga je tud men,dokler ni blo Norca z znakom sem bil še v redu,potem pa vsak kozarček bl švoh,jp po moje je bil znak kriv :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi ta mau...tud pr meni so mal falil ko so me ustvarjal....kje pa ne povem :glare:

...sam vsaj letnik rojstva so zadel u nulo....1981 :004 ...medtem k so pr tebi gasper še to falil :unsure: :lol:

Eh tud če ne poveš vemo kje je napaka!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,Gašper,sorry!! Če zdele pomislim,kako sem tam stala in blesavo študirala,kam te dat,pa kje sem tega poba že vidla?? !!(diši po demenci)..Ja,si kr predstaulam sliko!!! :hmm::?:slap:

Pa sej če ti pozn pride je mega!!! Sam de ti! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej živnorc ne ti o tem da je bila anči tiho....

dej povej katera ženska pa govori vmes ko kakega norca prime tm vmes..... :?:slap:

Nobena.Še anči je utihnla... :lol:

SEJ V Z-MEŠANI SEKCIJI JE TO ČIST NORMALNO :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW znak ti je zameglil um :P pa to ni slabo mišljeno,zato ker ga je tud men,dokler ni blo Norca z znakom sem bil še v redu,potem pa vsak kozarček bl švoh,jp po moje je bil znak kriv :lol:

JA BMW ZNAK VAS JEBE ČIST V NULO PA TKO MAJHEN JE BIL :grim :grim :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....e banda bilo je super :OK: nisem bila TIHO,sem samo dala prednost Darčijo,da se malo.... :010 sam sem se jst ZELO,ZELO LEPO imela BANDA...... :004 nam pa ni ratal prit do FRANCIJA,ker se ustavili na kongresnem,sash,cedevita,jst in Darči,tam bla,bla,bla.......me pa veseli da spoznala sosede(Bistrčana) :OK:

Anja, upam, da se vidmo tudi v domačem kraju in gremo na drink.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdele zaključu...

Lahko rečem le, da vam še precej manjka... Sej bo, če ne zdej, pa drugič...

Hvala Bini za prevoz in Umetnici za družbo...

U jebemu...A jst sem se zgleda že takoj po srečanju javu...

Mi ni čist jasn, kaj sem hotu povedat. Neki me amnezija daje. Zgleda, da sm neki čudnga pojedu predn sem na kuhanca pršu, al so bli pa krivi piškoti :grim :grim :grim...

Nima veze!

Vem le to, da sem šu na enga, al pa dva, kuhanca, pol se je pa dan naredu in da je blo faaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjn... :kva2: :kva2: :kva2:

No, zahvala še vseen velja (organizacija + prevoz + soplesalke) :winkiss::yea1:

Se vidmo...

p.s.: tisti, ki imate problem, kam bi lahko polnoletne hčerke v varstvo dal, se jst javm. Čuvam tudi na domu :kva1: :kva1: :kva1:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo tuki se pa lohk sam smejim :lol: ... take izjave pa še ne....jest sm šla pred tabo domov...

ne vem kaj ti je gasperx na konc naredu :lol1: :lol1: :lol1: al pa tisti tvoji prijatelji...po moje ste mal mešal..

Dobr da jest ne znam pit. Vem kdaj kj napišem :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!