Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Hola,

danes prvic videl JLota s tičem, pa še ta je bil mrtu :P pol ni čudno da bo MM prvak ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol... Bedaka opazita kaplje na kameri po ene treh krogih... Sej ne, da so bile te kaplje razlog za prenekatero stvar v zadnjih krogih...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny spet najbolj pameten :) tega da sta ti razložila "ob koncu 10 kroga" pa ne boš komentiral? Si mal napet ker je Marq diskvalificiran? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez nej dirka! Milsijo, pa do deset stejejo nej pa drugi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... Sta me itak ona dva zavedla, ker sta vmes rekla, da po 9 oz 10 krogu, tako da je že njuna dolžnost, da mi pol vsaj naknadno pravilno razložita...

Ne navijam za marqueza... Upam, da dobi še kazensko piko, da bo štartal zadnji in bo v Valencii minimalna razlika pred dirko :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak oni in svoje pravile v tri pm.... Zakaj ga potem niso MM ustavili komisarji že takoj ob menjavi motorja,če je bu za krog viška notr... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res blesavo. Honda zna use narest, samo grelce tezko sname(pedrosa2012) pa obvestil vodstva dirk ne zna brat!

Dirko so dodatno skrajsali po jutranjem warm upu. na vsega 20 krogov, 10 za posamezn par gum. Skrajsali so tudi opcijo za menjavo motorjev, s treh na dva kroga. Suppo je povedal, da je napako nardila ekipa, ki je Marka prepozno poklicala u box!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da so se ušteli pri štetju .... se zgodi. Za nas gledalce, bo vsaj do zadnjega res zanimivo.

Ampak, da se pa ven zapelješ pred nekoga, ki ima tisti trenutek na števcu preko 300 km/h, to pa je skrajno nespametno dejanje, in ravno o tem Lorenzo ves čas govori.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno enkat so kavboja in hondo tretiral kot se spodobi!!  :grim

 

pomoje mu pripada še tista pika ki mu še fali he he!!

 

kar se pa tiče Lorenca in dotikov pa ...... sej je objubil da se bodo tudi drugi začeli obnašat kot Mark.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista zmešnjava, zakaj je moral Dani spustiti predse Marka, če je bil ta že diskvalificiran?

Drugače pa tolk enga dnarja pa ene kurčeve gume ne znajo nardit za 20 krogov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da so se ušteli pri štetju .... se zgodi. Za nas gledalce, bo vsaj do zadnjega res zanimivo.

Ampak, da se pa ven zapelješ pred nekoga, ki ima tisti trenutek na števcu preko 300 km/h, to pa je skrajno nespametno dejanje, in ravno o tem Lorenzo ves čas govori.

Zakaj se je potem Lorenzo opravičil?? Če se še on ne pritožuje, potem že ni bilo problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista zmešnjava, zakaj je moral Dani spustiti predse Marka, če je bil ta že diskvalificiran?

Drugače pa tolk enga dnarja pa ene kurčeve gume ne znajo nardit za 20 krogov.

Sreča, da je bilo tako, čene bi moral v tistem trenutku bautisto ali calvina, ki sta bila ene 2 minuti zadaj. Hehe.

Če bi bil jst MM, bi znorel... MM očitno Hondi ne upa rečt nič... Hm hm... Bi bilo pa zanimivo, če bi zaradi tega izgubil naslov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se je potem Lorenzo opravičil?? Če se še on ne pritožuje, potem že ni bilo problema...

 

Se strinjam, tudi po mojem ni bilo problema, saj je Lorenzo na tiskovni konferenci lepo povedal da je do dotika prišlo tudi zato, ker je sam naredil napako na zaviranju, tako da tudi po mojem za dotik ni bil kriv samo Marquez ampak oba, vsak po svoje.

 

Se mi pa ne zdi pošteno da je Marquez kaznovan za napako ekipe...ne rečem da ne bi upošteval navodil ekipe in odpeljal še en krog več po lastni krivdi, ampak glede na to da je samo upošteval navodila ekipe pa mislim, da bi morali kaznovati prej ekipo kot pa dirkača, ki je samo upošteval navodila ekipe...mislim da diskvalifikacija (glede na to da krivda za en odpeljan krog več ni bila Marquezova) ni bila ravno najbolj poštena sankcija, saj so s tem za napako kaznovali bolj dirkača, ki zanjo ni bil kriv, kot pa ekipo, ki je bila...

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je najbrž bilo izigrano zaradi gledanosti in denarja, da je bolj zanimivo. Takšni bedaki vseeno niso, sploh pa po tem, ko je Pedrosa že 2 kroga prej noter prišel...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je je. Je pa Marc presenetljivo dobro prenesel kazen. Pohvalno! Mi je pa vse skupaj čudno. Honda zajebe na polno potem pa še tako stroga kazen. Sploh glede na okoliščine, saj ni šlo za "normalno" dirko. No sej če bi dobu stop&go končni rezultat ne bi bil bistveno drugačen. A kdo ve koliko dirkač zgubi z vožjo skozi pit lane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni hecn, da pa ravno dirkacu, ki vodi skor 50 pik v prvenstvu ne rata zamenjat motorja takrat ko je treba...? Vsi ostali so pravilno izvedl, on pa ne. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni hecn, da pa ravno dirkacu, ki vodi skor 50 pik v prvenstvu ne rata zamenjat motorja takrat ko je treba...? Vsi ostali so pravilno izvedl, on pa ne. :slap:

  

Staring in Cudlin se mi zdi sta bla tud kaznovana.

Se zgodi pac. lani HRCju ni uspelo snet grelca.... ene tri leta nazaj jim ni uspelo zasraufat stertz amortizerja... Je pa tud par vrstic drobnega tiska. Vceraj so bili za menjavo predvideni trije krogi, danes so to skrajsali. Motor je blo treba menjat pred 11 krogom, in MM je v box zapelal v 10. krogu, ampak v pit laneu prevozis startno/cilno crto, in zacnes 11 krog s starim strojem.

Kar je je. Je pa Marc presenetljivo dobro prenesel kazen. Pohvalno! Mi je pa vse skupaj čudno. Honda zajebe na polno potem pa še tako stroga kazen. Sploh glede na okoliščine, saj ni šlo za "normalno" dirko. No sej če bi dobu stop&go končni rezultat ne bi bil bistveno drugačen. A kdo ve koliko dirkač zgubi z vožjo skozi pit lane?

Prav zato, ker ni bla navadna dirka je blo treba bit se posebej previden. Bridgestone je bil resno v skrbeh za gume po 10 krogih. Kaznovan je bil, ker je krsil stroga pravila o varnosti.

drive-troug kazen na Philip Islandu znese okrog 30 sec.

Edwards je takole razlozu svojo taktiko: I never saw my pitboard to come in, I was focused on the pricks in front of me #truth..I was hunting Ducatis & they pitted, I followed

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skup brezveze :glare:

 

nj se gredo videoigrice, vsak v svojmu boksu :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse skup brezveze :glare:

 

nj se gredo videoigrice, vsak v svojmu boksu :krneki:

podpišem se zraven!!!

 

zdej pa na nož!!! Zanimivo bi bilo da Pedrossa končno osvoji naslov. Prvim dvema vsakmu po nulo pa smo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je karakter. Jorge pa ne. Zato ga tud' ne maram, čeprav je odličen borec. Sicer je pa (ko ni mogel nič (Marquezu) obljubil, da bo tudi sam začel voziti agresivno. Ampak to, kar je danes naredil je nesramno. Pač, držal je obljubo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je karakter. Jorge pa ne. Zato ga tud' ne maram, čeprav je odličen borec. Sicer je pa (ko ni mogel nič (Marquezu) obljubil, da bo tudi sam začel voziti agresivno. Ampak to, kar je danes naredil je nesramno. Pač, držal je obljubo!

:eek: o cem ti to govoris?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!