Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

KennyJr, sem opazil, da si se razjokal kvazi adminu, ki je označil moj odgovor kot žaljiv. Če je v tej temi kdo žaljiv, si to TI!

Prihaja dirkaški vikend in spet boš lahko okupiral tipkovnico, ter solil pamet drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mrežco ma zato ,da opilki po pisti ne letijo? Še kakšno gajbico naj za sabo vlečejo ,da bojo šraufi not letel. Ovirala jih pa ne bo,sej počasnej že ne gre kokr se oni vlečejo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to mrežco ma zato ,da opilki po pisti ne letijo? Še kakšno gajbico naj za sabo vlečejo ,da bojo šraufi not letel. Ovirala jih pa ne bo,sej počasnej že ne gre kokr se oni vlečejo

Ne razumes pomena oblike luknjic...

ca2a298890ccd5f8b1a788cabc02ef88_zpsba03

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet dolgcas, MM je mel slab dan ocitno, Rossi pa tud. :evilgrin:  Dani je pa ze cist navelican stopnick pod vrhom,vsaj tko ga je vidt k govori na konferenci....bla bla bla bla, tok da pove na hitr pa se pobere.

 

Prenos pa standard....kaj ce bi reziserja zamenjal, pa dal enga k ga dejansko zanima motociklizem, ker jst ne gledam zarad reklam in me en klinc briga za une reklame....gledam zarad dirkanja. Sej, ce zelijo to dosezt, da bomo drugje gledal, al pa kar snel z neta, pa tud prov....kekci!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Randy Mamola mal razlaga, kako se stvarem streže.

 

p.s. in za kakšen denar, seveda. :kva2:

post-779-0-09515800-1379324407_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fireman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako hitro se stvari obračajo v MotoGpju:

- Lorenzo dominanten (sploh na začetku dirke je delal neverjetne kroge)

- Marqez je pokazal, da ga lahko tudi kaj zmede in se je kar namučil, da je pospravil Pedroso, ki je presenetljivo dobro kazal zobe.

- Rossi, ki je ponavadi kaj primaknil na dirki napram kvalifikacijam, je tokrat razočaral z dirkalnim tempom (najbolj verjetno sebe)  

- Cal se je čisto izgubil

 

aja pa ART po moje ne more bit CRT dirkalnik ampak kvečjemu Aprilija pod krinko.... ker enostavno ne more nažgat prototipov od Honde in Yamahe... Ker če bi to razliko delal Espargaro sam, bi bil drugo leto že v tovarniški Hondi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

aja pa ART po moje ne more bit CRT dirkalnik ampak kvečjemu Aprilija pod krinko.... ker enostavno ne more nažgat prototipov od Honde in Yamahe... Ker če bi to razliko delal Espargaro sam, bi bil drugo leto že v tovarniški Hondi...

 

Drugo leto ima Pedrosa še pogodbo, za 2015 pa...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto ima Pedrosa še pogodbo, za 2015 pa...  :hmm:

 

Ja ampak ko se pojavi super talent na obzorju, potem se tudi pogodbe pedčasno prekinjajo... Zanimivo je, da se nikjer nič ne bere, da bi se kdo tepel za njega ali si ga želel v timu. Yamaha se je zagrebla za mlajšega brata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je imel Cal res plačo okoli 350k letno, potem je starejši brat verjetno za njih predrag. Tudi Aprilia verjetno že ve zakaj imajo Espargaroja v svojem timu in s čim ga držijo.

 

Da bi pa Pedrosi predčasno prekinil pogodbo in ga zamenjal z Espargarojem... :hmm:  Mislim da vseeno Pedrosa ni tako slab in Espargaro tako dober.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je imel Cal res plačo okoli 350k letno, potem je starejši brat verjetno za njih predrag. Tudi Aprilia verjetno že ve zakaj imajo Espargaroja v svojem timu in s čim ga držijo.

 

Da bi pa Pedrosi predčasno prekinil pogodbo in ga zamenjal z Espargarojem... :hmm:  Mislim da vseeno Pedrosa ni tako slab in Espargaro tako dober.

Ja saj to je bilo moje razmišljanje, da Espargaro ni tako dober kot zgleda....in da je njegov motor daleč naprej od CRTjev... (ker drugače bi se tepli za njega...ampak se ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

espargarojev CRT je itak boljši od ostalih CRT-jev... tudi od de punietovega... ampak še vedno je pa CRT :D tako da... :)

če bi aleix prestopil v kak boljši team, potem dvomim, da bi bilo kaj pretirano veliko od njega... sedaj ko se ne pričakuje nič od njega lahko preseneča, ampak ko bo pa moral nekaj narest pa dvomim, da bi bil precej visoko... v moto2 me že ni prepričal :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!