Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2013


trebor

Priporočene objave

ja sm opazu šele k je dal na youtube, neki se je sfižlo med shranjevanjem videa, sm še en posnetk objavu k sm ta del gor zrezu sam nism hotu tlele smetit

 

To se je najbol vtisnlo v spomin, ne čak ne vpomin nekam drgam  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno danes padla ena daljša turca, nekaj čez 300km. Je blo treba gume sprobat. Zjutraj hitro na šiht, ker je bilo vse pod kontrolo, sem skočil domov, v kombinezon, počakal kolega in potem iz Metlike proti NM kjer so me gume takoj presenetile, saj sem se skor zvrnu v prvi ovinek. Nisem pričakoval tako tekočega nagiba.... Pot je šla nekako Metlika-NM-Dvor-Kočevje-Big Star-Ribnica-Cerknica-Unec-Ride dol-Ride gor-Unec-Rakitna-Ig-Grosuplje-Žužemberk-Dvor-NM-Metlika.

Slikali nismo nič, pili samo enkrat, jedli nič. Vse prevoženo s pavzo samo v BigStarju in enkrat za tankat pred Žužemberkom  :grim

Moram rečt da sem zaenkrat z gumami zelo zadovoljen, peljejo se fenomenalno.

Zdej grem pa spat, ker sem čist fuč, boli vrat, roke, rit....

 

Ride

20734405.jpg

 

Aja, videl sem vas veliko, vse pozdravil, mislim da sem videl celo ene 4 Zje (rdeč,zelen, 2 črna)  :grim

Popravljeno . Popravil OrangePower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zadnje čase pa pod 400km ture sploh ne pridem, še dobr da mam ritnice ojačane. Sicer pa dones bla z mini-me-jem pr stričku Massu, k je dal na kolegovo Suzo prav eno lepo trobentico. Avtocesta je bila sam Trebnje-Vrhnika (ker se je ze mal mudilo), ostalo vsem znani ovinki do Ajdovščine in naprej do Renč. Pred Renčami je bla pa prav ena dobra gostilnica, se mi še zdaj cedijo usta po zeeelo dobrih dobrotah. Nazaj sva dirkala čez Vipavo na Postojno kjer sem si zaželel, da vendarle sprobam te ohoohooo opevane ride. Lohk rečem prva liga, sam kaj ko mam spet tačke,izpuhe pa škornje podrajsane. Na počivališču sem opazil veliko martinčkov in na cesti dosti motoristov. Pot je nato vodila čez Cerknico na Rakitno, v BTC sprobat kombinizon (kupil nove letne rokavice), ter nato čez Škofljico na Grosuplje in proti Sevnici domov. V glavnem zmatran zelo, še dobr da je ženička na šihtu da mi ni treba še doma kej pogajat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, Simpelrajderka in BMWMAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Evo,me!! Po kratkem oddihu spet nazaj!! Posluš ti,rdeči  DJ !! Kako si pa te imena zmiksal????!!!!   ;) ;) ;) A si čez praznike nove člane spoznal?? !!!! ;P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj me je pričakala taprava kawasaki kanglica za zalivanje vrta :huh:

(mal heca mal za res - da bo motivacija tudi na vrtu :P )

attachicon.gif040520131150.jpg

 

potem pa k vikiju na eno kupo

attachicon.gif040520131151.jpg

 

nazaj grede pa krst motorja - dež, toča... zajčka nismo ujel ^_^

attachicon.gif040520131152.jpg

 

enih 250 km je blo :grim

 

jutri pa generalno čiščenje motorja :slap: če ne se me bojo z.jevci odpovedal :lol:

 

Te bomo pa Z-mešanci sprejeli :D  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si šel pogledat Zrče če že lavfajo?

Tud te slikce še objavim.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal Toskane in Cinqe terre

 

 

oj.....a smo bli mi sosedje v campu pr firencah.....pa se pol srečal še v S.Gimignano? Motor pa tura je že prava :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj.....a smo bli mi sosedje v campu pr firencah.....pa se pol srečal še v S.Gimignano? Motor pa tura je že prava :-)

Skor sigurno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce prvomajske toskane.....vencel.....prva slikca....camp......bo pravo al? :-)))))

Ja smo bli sosedje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!