Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pa vidva sta kaj vozla al samo "vlivala"? :) al je bila to kulinarična fura.

To je bila kulinarično vlita fura! Makov gejeni rejtaš sva zalila z litrico grozdnega ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo bo precej jasno, občasno bo ponekod več oblačnosti. Jutro bo hladno.

Glede na zgoraj napisano gremo v nedeljo ob 10h na koline!

Prijave zbiramo do petka zvečer do 23:33!

Marvin

Darko 3G

STAR

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak se bojim, da bomo v nedeljo brez temperature sploh (-3/+7). Bom še premislil.

BTW: Rejtaš je genjeni ne gejeni (štajerska prekmurščina press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom žal moral spet opravičiti. Tašča me je prosila, da ji nekaj pomagam v kuhinji. Dosti bo kuhala in rabi ljudi, da bi to pojedli. Sicer ne bo genjenega rejtaša pa vseeno ne bom lačen.

Upam, da se boste vseeno imeli fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo bo precej jasno, občasno bo ponekod več oblačnosti. Jutro bo hladno.

.......

Prijave zbiramo do petka zvečer do 23:33!

Nem se prijavlo, ker nebo take gužve, da bi morali zaklat kakega dodatnega pujčeka :yea2: . Čujemo se po tlf in čeprav mi je dohtar prepovedal meso in mesne izdelke (z izjemo rib in picekof) vključno s pivom,....da o travarici ne govorimo :nono: , se bom z veseljem udeležil fure, če bo pohištvo v redu zloženo.

Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nem se prijavlo, ker nebo take gužve, da bi morali zaklat kakega dodatnega pujčeka :yea2: . Čujemo se po tlf in čeprav mi je dohtar prepovedal meso in mesne izdelke (z izjemo rib in picekof) vključno s pivom,....da o travarici ne govorimo :nono: , se bom z veseljem udeležil fure, če bo pohištvo v redu zloženo.

Se čujemo.

še dobro, da te ni bilo! Če bi se pripeljal, bi bila prevelika "gužva"!

;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko vas je te blo? Ti pa Honda pa Varadero?

Jaz sem bil do grla v delu (pa še pol hrane je ostalo).

P.S. Kdaj se vidiva - imam musko zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da te ni bilo! Če bi se pripeljal, bi bila prevelika "gužva"!

;-)

Me je v soboto Marvin nahecal skupaj s Kamikazico za popoldansko furo v Turjak pri Grosupljem. šli smo pogledat nekaj zanimivega po kar krenemo danes s prikolico :whistle: . Aja, bilo je malo hladno, sploh pa v nočni vožnji po sloveniki. Dobro, da nismo peljali čez omejitev O:-) , ker te bi blo še bolj hladno.

Ko sem hotel še v nedeljo na furo, je žena klicala neki čudni oddelek na Pohorskem dvoru, naj pridejo po mene. Zaradi ljubega miru sem ostal doma :yawn: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo forumaši.

V svoji sredini pozdravimo novo motoristiko :bounce::kva2: (mojo najdražjo). Kakšen NICK si bo nadela, še ne vem. Vsekakor pa gredo zasluge dvema norcema (skoraj bi ju zadržali v posebni instituciji v Vojniku), ki sta zadevco spravila dodanes pri 2 stopinjah Celzija v Zg.Kungoto (plačilo še sledi). Darko3g, še enkrat najlepša hvala za tvojo "norost", fura je bila zanimiva in malce frigidna. Verjamem, da bo večer boljši :pos:post-29281-0-21784100-1321378382_thumb.jpg.

še fotka nove družinske članice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je v soboto Marvin nahecal skupaj s Kamikazico za popoldansko furo v Turjak pri Grosupljem. šli smo pogledat nekaj zanimivega po kar krenemo danes s prikolico :whistle: .

A bo kaka slika, če se pohvalit nič ne pridete ka Bokiju/Aliju :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kaka slika, če se pohvalit nič ne pridete ka Bokiju/Aliju :) ?

Če mu nebi bivši lastnik snel tablice, bi bil Marvin včeraj pri AliBokiju. 100 % :ninja: !!!

Jaz sem doma cartal IBAjuniorja, ker je zakuhal, pol pa še ...zna se ....gledal TV :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo forumaši.

V svoji sredini pozdravimo novo motoristiko :bounce::kva2: (mojo najdražjo). Kakšen NICK si bo nadela, še ne vem.....

Te pa pozdravljenaa!!! Kaki torek v mrtvi zimi ki prihaja rečemo kaj fkup pri AliBokiju ....

Spomladi pa gasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba jaz vsak torek sedim v Bokiju, pa samevam... Lahko bi se dobli in naročli kako pico. spili kaki liter kuhanega ker majo zelo dobrega...

Drugače pa tak more marvin častit zdaj ko ma novi moped in je postal BMW führer

Lepo se mejte pa glejte da se kaj vidimo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo forumaši.

V svoji sredini pozdravimo novo motoristiko :bounce::kva2:...

:OK:

Družba jaz vsak torek sedim v Bokiju, pa samevam... Lahko bi se dobli in naročli kako pico. spili kaki liter kuhanega ker majo zelo dobrega...

Drugače pa tak more marvin častit zdaj ko ma novi moped in je postal BMW führer

Lepo se mejte pa glejte da se kaj vidimo

No, to si tak fajn povedal, da bo naslednji torek ziher gužva.

Marvin je postal BMW farer? Res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush::whistle: zaj pa gremo na :boobies: (samo na vročino še počakamo)

Kaj ti temu - :boobies: - rečeš fura :hmm:??? Bolj logično mi je - :pos: -....... :smoke: (he-he)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti temu - :boobies: - rečeš fura :hmm:??? Bolj logično mi je - :pos: -....... :smoke: (he-he)

Ti pa res samo :K vidiš in na :l_01: razmišljaš. Pol pa :bum: in praviš da ti je živec zmrzno :slap:

Seveda, na furo sem mislil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav kompanija. Vidim, da vas nekaj še miga. Naslednji teden vas bom probal v kakšni beznici zbrskati, pa da vidim, če da kdo za kaki drink :)

P.S. Pozna kdo mogoče mariborčana, ki je v začetku jeseni prodajal Hondo XX, Suzukija sv650s in pa dainese kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa res samo :K vidiš in na :l_01: razmišljaš. Pol pa :bum: in praviš da ti je živec zmrzno :slap:

Seveda, na furo sem mislil!

:OK: :OK: :OK: bližajo se ugodne temperature. Boš moral stroj registrirat.

Doma imam sanatorij. IBAjunior se je že vun zlizo, ženski del populacije pa je brez glasu :grim ( O:-))...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!