Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Motorist76 se nič ne oglasi. Zgleda, da bomo ostali brez trdicionalnih k.rezin?

Hm.... pa res bemtiš.... da razmislim.... Jutri delam cel dan... pa bom videl kaj se da naredit, v sredo.... pa spet delam... pa bom videl kaj se da naredit....

Pa saj ja niso te kremšnite edini razlog zakaj bi mogo prit a ne? Hm... Mogoče pa nikoli se ne ve :)

Lep dan

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... pa res bemtiš.... da razmislim.... Jutri delam cel dan... pa bom videl kaj se da naredit, v sredo.... pa spet delam... pa bom videl kaj se da naredit....

Pa saj ja niso te kremšnite edini razlog zakaj bi mogo prit a ne? Hm... Mogoče pa nikoli se ne ve :)

Lep dan

D.

Pridi kar brez kremšnit.

Bomo spomine obujali pa bo enako sladko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat še ni vedel, da jo bo bmw nekoč kupil.

hja, oni so kupili Husqvarno, jaz pa BMW, pa Husqvarno prodajam! Kupiš? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi kar brez kremšnit.

Bomo spomine obujali pa bo enako sladko :)

Hja sedaj pa tako

če ne bom popolnoma zakuhal bom jutri vas prišo malo pogledat

pa kremšnite se že pripravljajo, popravek se že hladijo :)

Jutri enkrat po 7?

Lep pozdrav

D.

P.s. če bom zakuhal bom klical AtaIBO da pride po kremšnite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............

P.s. če bom zakuhal bom klical AtaIBO da pride po kremšnite :P

Sranje! V ponedeljek zjutraj je moja čebelica na službenem henklovem parkirišču stopila na led skrit pod sveže nametan sneg. Spodrsnilo se ji je tak, da ima kompliciran zlom desnega ramena. Parkirišče ni bilo posipano!!!!! Diagnoza: neprijeten zlom, kjer je operacija izredno komplicirana! Če se bodo zanjo odločili, jo bodo poklicali v bolnico. Kontrola konec meseca.

Tak da je danes z mano bolj kilavo.....

Res je sranje!!!

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje! V ponedeljek zjutraj je moja čebelica na službenem henklovem parkirišču stopila na led skrit pod sveže nametan sneg. Spodrsnilo se ji je tak, da ima kompliciran zlom desnega ramena. Parkirišče ni bilo posipano!!!!! Diagnoza: neprijeten zlom, kjer je operacija izredno komplicirana! Če se bodo zanjo odločili, jo bodo poklicali v bolnico. Kontrola konec meseca.

Tak da je danes z mano bolj kilavo.....

Res je sranje!!!

Pi**arija, pa tak vstop v novo leto. Naj se res čimprej pozdravi. Evo pa še brez kremšnit si ostal.

Drugače pa lepo blo srečat klapo po doooooolgem času. Naš mali korenjak pa se kar dobro držal, še na poti domov ni imel miru :)

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj! Predlagam Ali danes, pol se pa zmenimo tam še za jutri :beer2: ......Bom tam ob 20 h.

ataIBA kdaj bom spila tist liter, da bom na štajerskem končno zasluženo naredila izspit....? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, 28.12.2011 ob 20.uri, bo nekaj motosvetovcev v Pizzeriji ČRNI BARON v Malečniku.

Pridi tudi ti, bo še bolj zanimivo in ...

Tisti, ki vas prejšnji teden ni bilo, imate jutri zadnjo priložnost, da še letos ...!

http://www.crnibaron.com/

http://maps.google.com/maps?q=158+Male%C4%8Dnik,+Maribor,+Slovenija&hl=sl&ie=UTF8&sll=46.556883,15.689836&sspn=0.022959,0.038581&vpsrc=0&hnear=Male%C4%8Dnik+158,+2229+Maribor,+Slovenija&t=m&z=16

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataIBA kdaj bom spila tist liter, da bom na štajerskem končno zasluženo naredila izspit....? :hmm:

Samo pridi :friend2: ! No, celega litra ne boš rabla sama spit, ker tu to radi pomagamo O:-) -

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, 28.12.2011 ob 20.uri, bo nekaj motosvetovcev v Pizzeriji ČRNI BARON v Malečniku.

Pridi tudi ti, bo še bolj zanimivo in ...

Tisti, ki vas prejšnji teden ni bilo, imate jutri zadnjo priložnost, da še letos ...!

http://www.crnibaron.com/

http://maps.google.c...venija&t=m&z=16

.

ce pride sokac pridem jaz :grim

da mu pir placam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, 28.12.2011 ob 20.uri, bo nekaj motosvetovcev v Pizzeriji ČRNI BARON v Malečniku.

Pridi tudi ti, bo še bolj zanimivo in ...

Tisti, ki vas prejšnji teden ni bilo, imate jutri zadnjo priložnost, da še letos dobite od mene lupčka!

Ena danes pride, upam da ne samo zaradi lupčka ;-)

.

ce pride sokac pridem jaz :grim

da mu pir placam :grim

A ti še ne boš nehal s temi piri? Zdaj je IN Jeger...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pridi :friend2: ! No, celega litra ne boš rabla sama spit, ker tu to radi pomagamo O:-) -

Včeraj še enega pivička (pr nas na gorenskem rečemo pir) nisem mogla spit do konca.... pa sem bila že malo omotična ...jaooooo... :slap:

ataIBA ko se enkrat srečava, si bova liter delila tako...da boš ti spil skor cel liter, zame bo pa deci čist zadost za vstop na štajersko... :rolleyes:

p.s.:ne pozabi da za gorenke držijo mau drugačna pravila...:-)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!