Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Grem gledat vreme... :smoke:

Če gremo za Brežice - Jaska - Karlovac - ... ob 9h pri meni kafica?

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kak kandidat za petkovo MNZ. Gody in STARec sta se že opravičila, kaj pa drugi? Spet bi šel malo na gokarte - tam vsaj ne zaostaja toliko, kot na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem bil včeraj spet odsoten, sva se s STARom (ne Starim) zmenila za popravni izpit in sicer danes pri ALIju ob osmih zvečer. Če ima kdo čas (in denar), se lahko pridruži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno iŠčem sopotnike za MNZ jutri, da se ne bi kje sam dol pelo. Se mi zna zgodit, da bi se raskuro pa zajaho drek pumpo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ker sem očitno ta teden sam v tej temi (se vsaj nimam s kom kregat), bom napisal še eno bogokletno idejo. Prejšnji teden je Tota sreda premagala Tori torek s 4:0. Ker tudi STAR ob torkih nima časa (pa še to vsak drugi teden) sva menila, da bi predlagala prednovoletno srečanje naslednjo sredo 21.12. Pri ALI-ju so nas vprašali, če letos še kaj pridemo (očitno imajo precej gužve) pa sva kar rezervirala. Ker me v torek spet ne bo se lahko malce pogovorite in poskusite zorganizirati (lahko tudi kak drug dan razen torka - pa tudi kje drugje, če vam bolj ustreza), bi pa bilo fajn, če bi pred popolno pozabo osvežil nekatere obraze, ki jih nisem že dolgo videl. Rad pa bi videl vse - ne glede na spol (no tu malce preferiram ženske), barvo kože, las, oči in zob, versko in politično prepričanje, raso, narodnostno prisrčnost in najbolj priljubljeno pijačo (skratka nekaj, kar ima IQ 220 in govori s štajerskim naglasom = štajerska sekcija motosveta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ker sem očitno ta teden sam v tej temi (se vsaj nimam s kom kregat), bom napisal še eno bogokletno idejo. Prejšnji teden je Tota sreda premagala Tori torek s 4:0. Ker tudi STAR ob torkih nima časa (pa še to vsak drugi teden) sva menila, da bi predlagala prednovoletno srečanje naslednjo sredo 21.12. Pri ALI-ju so nas vprašali, če letos še kaj pridemo (očitno imajo precej gužve) pa sva kar rezervirala. Ker me v torek spet ne bo se lahko malce pogovorite in poskusite zorganizirati (lahko tudi kak drug dan razen torka - pa tudi kje drugje, če vam bolj ustreza), bi pa bilo fajn, če bi pred popolno pozabo osvežil nekatere obraze, ki jih nisem že dolgo videl. Rad pa bi videl vse - ne glede na spol (no tu malce preferiram ženske), barvo kože, las, oči in zob, versko in politično prepričanje, raso, narodnostno prisrčnost in najbolj priljubljeno pijačo (skratka nekaj, kar ima IQ 220 in govori s štajerskim naglasom = štajerska sekcija motosveta)

http://www.szs.at/sl...uje-plazmo.html

:grrr

http://www.ebay.de/itm/Kawasaki-VN900-VN-900-Tacho-speed-meter-original-Instrument-Classic-Custom-NEU-/220908035331?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item336f251d03

:yea1:

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ker sem očitno ta teden sam v tej temi (se vsaj nimam s kom kregat), bom napisal še eno bogokletno idejo. Prejšnji teden je Tota sreda premagala Tori torek s 4:0. Ker tudi STAR ob torkih nima časa (pa še to vsak drugi teden) sva menila, da bi predlagala prednovoletno srečanje naslednjo sredo 21.12. Pri ALI-ju so nas vprašali, če letos še kaj pridemo (očitno imajo precej gužve) pa sva kar rezervirala. Ker me v torek spet ne bo se lahko malce pogovorite in poskusite zorganizirati (lahko tudi kak drug dan razen torka - pa tudi kje drugje, če vam bolj ustreza), bi pa bilo fajn, če bi pred popolno pozabo osvežil nekatere obraze, ki jih nisem že dolgo videl. Rad pa bi videl vse - ne glede na spol (no tu malce preferiram ženske), barvo kože, las, oči in zob, versko in politično prepričanje, raso, narodnostno prisrčnost in najbolj priljubljeno pijačo (skratka nekaj, kar ima IQ 220 in govori s štajerskim naglasom = štajerska sekcija motosveta)

V torek povprašajte pri Aliju, če smemo 21.12. s seboj prinesti nekaj svojih sladkarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ker tudi STAR ob torkih nima časa (pa še to vsak drugi teden) sva menila, da bi predlagala prednovoletno srečanje naslednjo sredo 21.12. Pri ALI-ju so nas vprašali, če letos še kaj pridemo (očitno imajo precej gužve) pa sva kar rezervirala.

...

Se sliši OK.

Če ne bo kaj resnega vmes prišlo se udeležim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sliši OK.

Če ne bo kaj resnega vmes prišlo se udeležim :)

Pridem tudi jaz mimo, ce mi vd zena podaljsa ketno do ALI-ja oz. najboljse, da jo pripeljem kr zraven. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek povprašajte pri Aliju, če smemo 21.12. s seboj prinesti nekaj svojih sladkarij.

Jaz bom imel moj cukerček :wub: zraven :P in prvič čujem, da moraš za to koga vprašat O:-) . Sicer, moja sama hodi. A ti svojo še kar nosiš po rokah :hmm: ? Lepo, lepo,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej danes sestanek po 20 uri pri Aliju po vprašanju sladkega ali prestavimo na jutri, da bota zraven še torkovomanjkajoča plesalca? Hitro reagirajmo, da ne bomo tam danes in jutri (kar pa tudi ni slabo)

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj? Ali danes, Ali jutri, Ali kje drugje? :smoke:

Čuj! Predlagam Ali danes, pol se pa zmenimo tam še za jutri :beer2: ......Bom tam ob 20 h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športno... :)

D.

Jaz sem bil v trenerki, Barracudek pa kar v ibercugu za dvig povprečja :hooray: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda velja omeniti, da je 21.12. (sreda!) v ALI-ju rezerviran prostor za 'Prednovoletno druženje mariborskega Motosvet krožka'. Prinesete lahko doma narejene kekse, potice, torte, kremšnite ;) in podobno.

Pizze, lignje, vešalice, čevape in kar je še temu podobnih zadev pa bomo naročili pri njih.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinesete lahko doma narejene kekse, potice, torte, kremšnite ;) in podobno.

D.

Motorist76 se nič ne oglasi. Zgleda, da bomo ostali brez trdicionalnih k.rezin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!