Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Evo, Urbi se javlja! :D

(zlata) generacija 1991 - 1995 II.gimnazije,

uspeh na maturi: odličen  B) (mat:5, biol:5, kem:5, ang:4, slo:4)

Urbi-the-smart-ass

Hmmm... B)

ma:5 ang:6 slo:6 zg:3 psi:3

Pa ne me vprašat od kot 6... neke bonus pike sem dobla... (navišjistopnjipress) :P

Pa mi en k... pomaga če se ne morem piflat... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma:5 ang:6 slo:6 zg:3 psi:3

Pa ne me vprašat od kot 6... neke bonus pike sem dobla... (navišjistopnjipress)  :P

Pa mi en k... pomaga če se ne morem piflat... :angry:

Čestitam za uspeh na maturi! :D :D

Kako mislis da se ne moreš pihlat? Če si z II., si po definiciji piflerka! :lol:

Urbi

p.s.: sam pisal vse na osnovnem nivoju (lenobarullzpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, tisti, ki ste hodili na II. gimnazijo v MAriboru - na plano :)

Vem, da smo med njimi jaz, Niet, Teya, Urbi, badfreek, bambi, pa še kdo se najde mogoče :)

A bomo kako pod-sekcijo ustanovili? B)

moto-pametnjakoviči ali kaj podobnega? :lol: :lol:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda! Za v torek smo se odločili, da gremo k Davidu (Dave the wave) v Laško! David bo probal kakšne ugodne karte za kopanje zrihtat, pa bi šli na kopanje :)

Kdaj bi bil štart? Predlogi..... ;)

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena zadeva......

pogovarjali smo se, da bi šli v soboto, 5. julija na koncert Balaševića (Festival Lent)! Se bo treba čimprej zmenit in it nabavit karte, da ne bodo prej zmanjkale!

Kdo bi šel?

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri v laško može, če štartamo ob kakih 1630, tisti ki imamo srečo, da delamo dopoldne, bi bilo po mojem OK. Zamudniki oz popoldanski šihti (do 19, 20 ure) pa pridejo za nami...

še nekaj, DTW poroča, da v laškem nimajo treh ventilov na pipah, tako da je tista o topli + hladni vodi + pivu izmišljotina...je bil po mojem malo razočaran :angry: :angry:

Na balaševića pa me dobite samo z ketnami zvezanega in sveže sharanega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, pod roke mi je prišla "varnostna kopija" biker boyz z slo podnapisi...ni neka vsebina da dol padeš, so pa motorji...vsak drugi ma kromane felne....več o vsebini v temi "biker boyz"...

Če bi kdo rad pogledal, naj javi..za "gastarbajterja" vem da bo....ne rabi povedat...

ElB.

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek med 16.20 in 16.30 pri Mladi Lipi zbor za odhod v Laško... Udeležence (vse, se razume) odprave bi mimogrede povabil k Petri na sok in ?pecivo?, pol pa dalje gasaaa v Laško.

Any comments?

LP

Windsurf

p.s.: tudi jaz bi (za vsak slučaj) shranil eno varnostno kopijo s podnapisi na svoj PC...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek med 16.20 in 16.30 pri Mladi Lipi zbor za odhod v Laško... Udeležence (vse, se razume) odprave bi mimogrede povabil k Petri na sok in ?pecivo?, pol pa dalje gasaaa v Laško.

Ker je meni Lasko blizje kot Union in tudi kraj Lasko blizje Ljubljani kot Maribor, bi jaz vprasal kdaj boste in kje v Laskem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga rules!!!!!! :P

So mi rekli, da ne bom nikoli mature naredil!!!!!

Ha sem jim pokazal, še viška je bilo ;) :P B) ma:2, slo: 2, zg: 2, soc: 4, ang: 6

Zbral vse disciplinske ukrepe, se udomačil pri ravnateljici in prisilil šolsko psihologinjo v umik že po prvem poskusu "terapije".

AH, TO SO BILI ČASI (NEBI HOTEL NAZAJ PA ČE MI PLAČAJO MILIONE :blink: ;) :blink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"V torek med 16.20 in 16.30 pri Mladi Lipi zbor za odhod v Laško... "

Gre kdo bolj pozno? Hmmm... Tam okrog šestih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dogajanje v Laškem in psihofizične posledice...bo vožnja iz Laškega karseda zanimiva :wacko: :blink: , spljoh če bo SoloRiderska udeležba B) ;)

Hm..a res nebi šlo malo bolj pozno...recimo okrog šestih? :rolleyes:

Če nas je še kaj takih, bi lahko organizirali še eno poznejšo skupino.

(zamudnikidajmoseorganiziratpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dogajanje v Laškem in psihofizične posledice...bo vožnja iz Laškega karseda zanimiva :wacko: :blink: , spljoh če bo SoloRiderska udeležba B) ;)

Hm..a res nebi šlo malo bolj pozno...recimo okrog šestih? :rolleyes:

Če nas je še kaj takih, bi lahko organizirali še eno poznejšo skupino.

(zamudnikidajmoseorganiziratpress)

tudi jaz bi šel okoli 18.00 ali pozneje en SS giro do laškega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dogajanje v Laškem in psihofizične posledice...bo vožnja iz Laškega karseda zanimiva :wacko:  :blink: , spljoh če bo SoloRiderska udeležba B)  ;)

Hm..a res nebi šlo malo bolj pozno...recimo okrog šestih? :rolleyes:

Če nas je še kaj takih, bi lahko organizirali še eno poznejšo skupino.

(zamudnikidajmoseorganiziratpress)

tudi jaz bi šel okoli 18.00 ali pozneje en SS giro do laškega!

Perrvy torej v Laško s SS vožnjo nazaj pa KK. :lol: :P

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga rules!!!!!! :P

So mi rekli, da ne bom nikoli mature naredil!!!!!

Ha sem jim pokazal, še viška je bilo ;) :P B) ma:2, slo: 2, zg: 2, soc: 4, ang: 6

Zbral vse disciplinske ukrepe, se udomačil pri ravnateljici in prisilil šolsko psihologinjo v umik že po prvem poskusu "terapije".

AH, TO SO BILI ČASI (NEBI HOTEL NAZAJ PA ČE MI PLAČAJO MILIONE :blink: ;) :blink: ).

Kaj pa, če ti dajo novo 12-ko, mislim Kawo? :P Zdaj pa sn te, kaj? :P :D

Sam pa nisem hodil na II gimnazijo, razen na nepozabne rock večere, ki jih je vodil že takrat legendarni Brane Rončel. Takrat se je večina Vas igrala z lopatico, grabljicami in piskerčkom v peskovniku.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da malo pozno.. ampak.. kam ste pobegnili v torek 17.6 ?? :) ...

ah.. no ni smo se meli iber fajn :) ... hehe.. vam je lahka žau!

no sej se še vidimo kaj, pa te pol častim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa nisem hodil na II gimnazijo, razen na nepozabne rock večere, ki jih je vodil že takrat legendarni Brane Rončel. Takrat se je večina Vas igrala z lopatico, grabljicami in piskerčkom v peskovniku.

jap. Brane je baje tudi imel zelo rad gimnazijke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malce strnemo....

Prva skupina štarta za Laško okrog 16.30, dobimo se pri Mladi Lipi, pa pičimo v Laško na kopanje in pir! B)

Druga skupina pa štarta torej okrog 18. ure, KJE SE DOBITE???, pa pičite v Laško na pir! B)

A zgoraj navedeno drži? ;)

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se na lokalnem radiu ne zajebavajo, se nam danes popoldne obetajo nevihte z možnostjo neurja :o :huh: (bo vsaj tistih 1.5kSitnih ostalo za pir :lol: :P )

Perv, kje se dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se na lokalnem radiu ne zajebavajo, se nam danes popoldne obetajo nevihte z možnostjo neurja :o :huh: (bo vsaj tistih 1.5kSitnih ostalo za pir :lol: :P )

Perv, kje se dobimo?

takšne nevihte napovedujejo že kar nekaj časa...pa bolj malo od njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se na lokalnem radiu ne zajebavajo, se nam danes popoldne obetajo nevihte z možnostjo neurja :o  :huh: (bo vsaj tistih 1.5kSitnih ostalo za pir :lol:  :P )

Perv, kje se dobimo?

takšne nevihte napovedujejo že kar nekaj časa...pa bolj malo od njih

Ne klicte hudica !!!! Kar mam frisno na hochglanc spucano ketno <_< <_<

Predvidoma krenem za Lasko pred 16:30, v kolikor se mi plan spremeni se cujemo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!