Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja, zadnja sobota v letu.Al kaj si ti mislil? :whistle:

Aja, pa dan ko z Vapotom ne rabima imet denarnic pri sebi. :naughty:

Vajina odločitev, sam po moje vaju bo šefe nahlodal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko jaz javim za rezervo :evilgrin: :evilgrin: ,mam tud ulice v malem prstu, sploh tam proti parku al pa pod Pohorjem kjer je tema :naughty: :naughty: :winkiss: :winkiss:

no, no da me ne boš kam drugam zapeljal, ker pri vas se nikoli ne ve........ :naughty: :naughty: :naughty:

pozdravček vsem v MB z okolico..... :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JBG zatipkala.... toj to, če delaš 5 stvari naenkrat :slap:

ke butasto!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajina odločitev, sam po moje vaju bo šefe nahlodal :D

Stari,pravilna domneva :worship: :worship: :worship: , že mam pripravljene šlegere :evilgrin: :naughty: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no da me ne boš kam drugam zapeljal, ker pri vas se nikoli ne ve........ :naughty: :naughty: :naughty: .. :rolleyes: :rolleyes:

Srce, z lahkoto in veseljem te zapeljem :naughty: :winkiss: :winkiss: :naughty: kamor želiš, tud v skušnjavo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari,pravilna domneva :worship: :worship: :worship: , že mam pripravljene šlegere :evilgrin: :naughty: :evilgrin: :naughty:

Za nama stoji KeC z polno denarnico, zato je midva ne rabima. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce, z lahkoto in veseljem te zapeljem :naughty: :winkiss: :winkiss: :naughty: kamor želiš, tud v skušnjavo :whistle:

le s kom imam opravka........presneto :krneki: :krneki: :krneki: me je kar malce strah teh pohotnih mariborčanov, se mi zdi, da je to dokler se ne vidiva, potem pa rep med noge in gasa... :winkiss: :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elow vsem sončkom v 03 iz orng merce (04) :whistle:

:yea1:

Rajši povej, da samo na mene misliš... :lol1: Dan toteki :yea1: tudi jaz prihajam v toti brez denarnice... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši povej, da samo na mene misliš... :lol1: Dan toteki :yea1: tudi jaz prihajam v toti brez denarnice... :whistle:

Gosti ste vljudno vabljeni, da obiščete bankomate preden pridete na Šentiljsko c. nevemkolkože. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nama stoji KeC z polno denarnico, zato je midva ne rabima. :naughty:

Mislim da je KEC bolj na moji strani, tak celo večnost pijeta na njegov račun :naughty: , gremo v JD room pa bomo vidli kdo bo živ prišel ven :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le s kom imam opravka........presneto :krneki: :krneki: :krneki: me je kar malce strah teh pohotnih mariborčanov, se mi zdi, da je to dokler se ne vidiva, potem pa rep med noge in gasa... :winkiss: :winkiss: :whistle:

Tatika, nič bat, se ne vstrašim tak hitro :naughty: , sicer pa, kdor ne proba ne ve :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je KEC bolj na moji strani, tak celo večnost pijeta na njegov račun :naughty: , gremo v JD room pa bomo vidli kdo bo živ prišel ven :worship: :worship: :worship:

OK, mislim da so dvojice znane. :whistle: Mogoče bo edino problem, ker moj partner ni navajen na dobro,

pa bo raje po travarici sekal. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gosti ste vljudno vabljeni, da obiščete bankomate preden pridete na Šentiljsko c. nevemkolkože. :P .)

Tastara mi je vse spraznila in vzela, da ne bi šel v minus... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mislim da so dvojice znane. :whistle: Mogoče bo edino problem, ker moj partner ni navajen na dobro,

pa bo raje po travarici sekal. :evilgrin:

travarica bo tudi :whistle: si grem denar sposodit.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastara mi je vse spraznila in vzela, da ne bi šel v minus... :yea1:

Pametna ženska, ji takoj prlimam enega :004

Ampak, če si pravi ded, te obstaja tudi kaki črni fond :whistle:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametna ženska, ji takoj prlimam enega :004

Ampak, če si pravi ded, te obstaja tudi kaki črni fond :whistle:

Ne bo cajta, da kateri nastavim... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatika, nič bat, se ne vstrašim tak hitro :naughty: , sicer pa, kdor ne proba ne ve :winkiss: :winkiss: :winkiss:

no, no bomo jutri videli kdo bo bolj pogumen.... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, mislim da so dvojice znane. :whistle: Mogoče bo edino problem, ker moj partner ni navajen na dobro,

pa bo raje po travarici sekal. :evilgrin:

Kolko sem tvojega partnerja danes videl, mislim da si 1:2 ker se je odločil da ne pije VEČ, sploh NIČ VEČ. :worship: .So ga že klicali z urgence, da rabijo kakega darovalca organov, ker dolgo tak nebo več živel :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!