Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Še odprto za debato, ker morava v mb še en ovink naredit :D

Kdo prej pride prej melje, hitro te ovinke zvozi, imamo v štartu v JD kotičku aperitiv :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj še ti pa tak naj povem da bo ob 22.30h Lupma na štangi, te pa sem ti itak vse povedal. :evilgrin: :naughty:

A jo lahko malo gor (na štangi) zadržiš :evilgrin: , jaz se vrnem okol 23 nazaj pa nebi rad tega ven spustil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jo lahko malo gor (na štangi) zadržiš :evilgrin: , jaz se vrnem okol 23 nazaj pa nebi rad tega ven spustil :whistle:

Stari za tebe vse, do kolen v toplo vodo.Te pa jo bom prestavil na 23.15h, zatacajt pa bo Vapo malo svoje letance pokazal. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po petih dneh temeljitih priprav, katerih ne bi preživel nobeden normalen, sem v višku forme, maksimalno pripravljen na današnji večer... :krneki:

Hvala kurcu, da nisem normalen B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari za tebe vse, do kolen v toplo vodo.Te pa jo bom prestavil na 23.15h, zatacajt pa bo Vapo malo svoje letance pokazal. :P .)

Samo pazi da nebo poletel, glede na to kolko ma kerozina v sebi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po petih dneh temeljitih priprav, katerih ne bi preživel nobeden normalen, sem v višku forme, maksimalno pripravljen na današnji večer... :krneki: B)

Bil sem eden od redkih izbrancev kateri je imel čast preživet nekaj trenutkov tvojih priprav s tabo :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: , imaš prav, redki bi preživeli, ob teh nadživljenskih naporih se čudim, da si še na nogah :krneki: .Si pa tudi temeljito (včeraj) raziskal notranjost wc-ja,školjke...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob teh nadživljenskih naporih se čudim, da si še na nogah

To pa dela cifra 48! B)

Mimogrede, poznaš staro ljudsko resnico o dolžini stopala in.... :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: mene so pa malo zaj... sem že doma... mam neko kulturno udejstvovanje zajle ob 18h... če gre kdo iz mojih koncev dol, me pa lahko pobere okol 20h :D:D:D

no ja... fajn se mejte vsi, pridem pa jaz kdaj kasneje na pijanko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste v nizkem štartu ... delamo za vas, delamo ... že celi dan!

Gospa Varaderova mi je pomagala napolnit prtljažnik, so naju v trgovini gledali kot dve šukjeni kuri, ko sva še preko vrha napolnili voziček ... pa velika skleda francoske solate je že nared.

:naughty:

Torej, jaz se počasi začnem kotaliti proti "kraju zločina", da pripravimo vse potrebno, Lobo mi bo v veliko pomoč, Furi pripelje še narezke, prolek pa bojda že kraljuje na Šentiljski ... RockerMB, zelo pa sem ti hvaležna za metin čaj in limone in med. :worship:

Gremo, naši!

:yea1: :010 :010 :010 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba, Zlatijem pridema z Hamerjem, ker z reaktivcem bi lahko preletela čez Avstrijsko ozemlje... :yea1:

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj še ti pa tak naj povem da bo ob 22.30h Lupma na štangi, te pa sem ti itak vse povedal. :evilgrin:

P.S.,

Pa ne okol govort. :whistle:

Še 4 ure! :naughty:

Stari, kdo ti je Lupma? Ha,ha,ha... Najverjetneje misliš, da bo ob 22. 30. uri na štangi deklica z lutnjo?

Vangec, ti si meni taki CAR. :D

post-9142-1198950021.gif

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je kdo vido Zlatija in Motoristeka pa Keca inPervya??? Bom pa travarico sam spil :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse potnike obveščamo, da potujejo na lastno odgovornost :evilgrin: ,prebavne motnje niso v pristojnosti organizatorja :whistle:

Kaj pa za tiste.....kt smo zamudili let, zaradi gužve na cesti? Šmrka, šmrka :cry: A bo kakšen Afterparty? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz prišel iz totega :kva2: travica je bila super... hik hik... pebi in dekline :worship: res ste enkratni... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz sem doma,res je bilo poskrbljeno za vse imel sem se nepozabno in enkratno .Mutika, Lobo in ostali, ki ste kakor koli prispevali da smo se fajn imeli :worship: VAM.Celi klapi želim srečno v 2008 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala "organizacijskemu odboru"! :worship: :worship: :worship:

Vredi ste!!!! :grim

Kremšnite. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, še lepši pa je bil večer oziroma del noči s pubeci in deklinami. Ne boste verjeli, da nisem nič presenečen nad super prireditvijo v "totem bicirki", saj kaj takega se lahko zgodi le pri štajercih. Vsem lepa hvala, štejem si v čast, da sem lahko večer preživel v tako prijetni družbi. Upam, da še kdaj!

Vsem želim srečno, zdravo in veliko varno prevoženih kilometrov v letu 2008!

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

PS (njegova draga) Ja, ja še kdaj, saj ni čuda, če je bilo pa tako super. Domov je prišel nalit, se zvrnil v posteljo in zaspal ko klada. Zjutraj pa se je moral že trikrat olajšati na WC-ju. Saj vam je menda pojedel vsaj pol "gujdeka" in spil ataIBI vso travarico. Streznil se je pa takoj, ko sem mu prinesla sesalec. Sam že ne gre več nikamor! :naughty:

Ne verjemite ji vsega! Sem jo že zaprl v kletko. :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem dobro jutro :rolleyes: !!! Čestitke organizatorjem. Pa kak naj človek shujša :headbang: ???? Papica za bogove, na čelu s pujčekom :worship: :worship: . Po Laškem me ni bolela glava, ker je travarica vzpostavila ravnotežje :whistle: .

Vsem fajn silvestrovanje, v Novem letu srečo, zdravja, sexa, lepe kilometre in dobro družbo, želiva oba s čebelico.

:beer2: :beer2: :beer2: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

Lepo vas je blo zopet enkrat videt vse na kupu, vidim da ste se meli fajn,

žal sem moral predčasno zapustiti prizorišče, bomo že drugič not spravli... :worship:

aja..

pa Tati, lepo da sva se končno spoznala!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!