Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Gospa tašča Mutika :evilgrin: Vse najbolše v letu 2008... :whistle: Hčerko kdaj na zbor kak prpel :whistle:

Zdaj sem že gospa tašča? :unsure: :evilgrin:

Če te tak fejst zanima, boš teh par let še počakal, potem pa bo že sama prišla. :rolleyes:

Tudi tebi vse najboljše, dečko, in pamet nucaj, pa bo iz tebe res dober motorist gratal. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Brez go. Varaderove, bi se težko spile vse tiste gajbe pira. :whistle:

Lobo in Mutika sta lepi moto par. "Jutri je sobota" ženila se mogoče bota... :010 :chase:

Šokac, ti prav kličeš po batinah ... :evilgrin: :fight1: ... niti Lumpa te ne reši.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji toteki ... naj bo 2008 vsaj pol toliko dobro, kot je bilo to leto.

:worship:

Pa veliko iskrenih misli in lepih druženj, bodisi na dveh nogah ali dveh kolesih.

:winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

post-16688-1199150834_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prišel iz kluba, mamo danes silvestrovanje pa je treba nekaj stvari porihtat :worship: .

V galavnem, za jutri, na veliko željo naše Mamike sem se dogovoril z osebjem, da bo zvečer odprto, tako da Vaš sestanek še vedno velja po 18.00uri.Pa nekaj raznorazne žganjice je še od sobote ostalo, tak da se pripravite :naughty: :naughty: :naughty: .Lep in čim bolj živahen skok v novo leto vam želim, lupčkali se bomo pa drugo leto

(predvsem z ženskim spolom) :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Hm, upam, da nas bo prišlo več kot 2,5 kosa ... sem le vprašala, če bo odprto, upam, da se bomo toteki izkazali, da ne bo zaradi treh mandlcov kdo tam ... :unsure: !

Malo napišite, kdo namerava prit, da vidim, če se mi splača pecivo pečt.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, upam, da nas bo prišlo več kot 2,5 kosa ... sem le vprašala, če bo odprto, upam, da se bomo toteki izkazali, da ne bo zaradi treh mandlcov kdo tam ... :unsure: !

Malo napišite, kdo namerava prit, da vidim, če se mi splača pecivo pečt.

:rolleyes:

Splača, splača ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, upam, da nas bo prišlo več kot 2,5 kosa ... sem le vprašala, če bo odprto, upam, da se bomo toteki izkazali, da ne bo zaradi treh mandlcov kdo tam ... :unsure: !

Malo napišite, kdo namerava prit, da vidim, če se mi splača pecivo pečt.

:rolleyes:

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!Preživeli fronto? :P Uf, mi smo.Danes pa oba v nočno,

tako da naju ni danes na Šentiljski c. 40. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, varnih Km polno 2008.

Zvečer se pa vidimo, :worship:

kdo pride z mopedom?

jaz bom, če bo karjola vžgala...

če ne jo bom pa z bencinom polil :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki dragi, mala sprememba ... danes se dobimo že kar po 18h ... so rekli mnogi, da jim bolj ustreza!

No, od 18h dalje bomo tam nekateri ... Vapo, Lobo, jaz ... pridite, pecivo in čokoladni liker (bojda) bo!!!

Njami.

Vageca draga, a lahko prideta pred službo malo pogledat?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, varnih Km polno 2008.

Zvečer se pa vidimo, :worship:

kdo pride z mopedom?

jaz bom, če bo karjola vžgala...

če ne jo bom pa z bencinom polil :evilgrin:

Ti si en norc.

Kaj pridem po tebe? Z avtom, jasno!

Ampak, potem boš šel domov takrat, ko grem jaz. Brez maliganov v riti. Prevelikih, mislim.

Razen, če tudi MATjuška pride? Bilo bi suuper!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa tašča Mutika :evilgrin: Vse najbolše v letu 2008... :whistle: Hčerko kdaj na zbor kak prpel :whistle:

A zdaj pa kar "gospa" tašča?

Kje si pa v soboto biv,da bi "gospe" tašči malo pomagal pri pripravah in pol pri pospravljanju? :hmm:

Eh,današnja mladina!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,pr men je bla želja da bi pršu...Sam je rekla da hčerke ne bo :unsure: Pol me je pa minilo...Sej pridem dans :evilgrin: Hec...ko pa motor zrihtam pa obvezno pridem pogledat bodočo ženo pa taščo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan :yea1:

smo se malo fural :slap:

če verjamete al pa ne paše :yes:

Zlati, carji ste!

:worship: :winkiss:

Jaz bi bila zraven, ampak, mi zdravje ne dopušča. Drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki dragi, mala sprememba ... danes se dobimo že kar po 18h ... so rekli mnogi, da jim bolj ustreza!

No, od 18h dalje bomo tam nekateri ... Vapo, Lobo, jaz ... pridite, pecivo in čokoladni liker (bojda) bo!!!

Njami.

Vageca draga, a lahko prideta pred službo malo pogledat?

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pridem na kofi pred službo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlati, carji ste!

:worship: :winkiss:

Jaz bi bila zraven, ampak, mi zdravje ne dopušča. Drugo leto.

Si pa tok kot jaz : fotoreporter :worship:

post-12885-1199204233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,pr men je bla želja da bi pršu...Sam je rekla da hčerke ne bo :unsure: Pol me je pa minilo...Sej pridem dans :evilgrin: Hec...ko pa motor zrihtam pa obvezno pridem pogledat bodočo ženo pa taščo :whistle: :whistle:

Dragi kolega, malo si ga v temo bincno... :naughty:

Mutika je Vapoteka pa mene pooblastila, da vas pridemo pogledat in ocenit če ste vredi pjebi za neno hčero.

Povem, da jema ga ne dosti, spijema pa malo več. :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Ko boma vam Zlatorog pa Union spila, glejte vsaj da vam cvička neo zmajkalo, ker te ste pečeni :evilgrin: .

Če se boste kvalificirali, potem pa šele pride tapravo....

Te bomo pa šrango postavli, kjer se bo pa dosti jedlo in še več spilo :beer1: :beer1: :beer1:

Ko pa to vse mine, dragi prijatl, se morš pa tak dobro pelat ko Mutika (qrc, če te tašča vseposod dohiti in te ma vedno na oukah :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem,na spomladi vas lahko vse peljem na en izlet po dolenski,bote vsaj vidli pa probali kaj je vino :naughty: :naughty:

Al pa 27. februarja mam rojstn dan...Oz ga praznujem tle nekje,kak dan gor al pa dol...Tašča že zdj vablena,predvsem pa njena hčerka :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem,na spomladi vas lahko vse peljem na en izlet po dolenski,bote vsaj vidli pa probali kaj je vino :naughty: :naughty:

Al pa 27. februarja mam rojstn dan...Oz ga praznujem tle nekje,kak dan gor al pa dol...Tašča že zdj vablena,predvsem pa njena hčerka :evilgrin: :evilgrin:

ti bi se pa očitno rad uženu z štajerko :whistle:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,pr men je bla želja da bi pršu...Sam je rekla da hčerke ne bo :unsure: Pol me je pa minilo...Sej pridem dans :evilgrin: Hec...ko pa motor zrihtam pa obvezno pridem pogledat bodočo ženo pa taščo :whistle: :whistle:

To ti je napaka :rolleyes: jaz sem vedno bodočo taščo sprobal, da sem videl, če bo ščerka za kakšno rabo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je napaka :rolleyes: jaz sem vedno bodočo taščo sprobal, da sem videl, če bo ščerka za kakšno rabo... :whistle:

:yea1: :yea1: Ta je pa dobra...Hm,sam men je še zmer hčerka bol všeč :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: Ta je pa dobra...Hm,sam men je še zmer hčerka bol všeč :evilgrin: :devil:

Teško boš ti do pičke prišel.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakurblal mašino, par Km po Mb in okolici :worship:

pasalo je ko tristo hudičov...

spolzko pa je blo še bolj (pač treba ahtat, če se spela si v riti :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!