Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Dobro jutro...Hja,štajerci mate svoje vino, dolenci mamo svoje :whistle: always cvičk! :yea1:

@Vanga...Sestre pa ne bo gor :devil: Bo pomoje ona kje drugje takrat...

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestre pa ne bo gor :devil: Bo pomoje ona kje drugje takrat...

Ne se šplilat pubec!!! :angry:

OK, namesto nje nas lahko pričaka tudi 12 devic (med 18 in 26 leti, 90/60/90 varianta). 3 za Vango, 3 za Bremza pa 6 za mene. Za ova dva nea vem, ampak za mene prosim blondine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijače bo dost...

Zarečenega kruha se največ poje...... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem skupaj. Prišo s Treh kraljev v enem kosu. Smučarija fantastična, silvestrovanje s ponovitvijo :OK: . Sedaj malo cartam muceka in negujem ledvičke. Ker ko prideš na šank s pohorci,..... :drunk: ... dobeseedno. LP.

E tvoja (Vela Luka) travica je pa res prava, sem jo včeraj degustiral :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vanga...Sestre pa ne bo gor :devil: Bo pomoje ona kje drugje takrat...

Po tem nema ništa, ne moreš ti nekaj z Mutikino hčerko pa to, sestro pa bi skrival al kaj? :nono:

Če je vojna je vojna za vse. :grim

To kaj pa je Vapotek napisal, pa se popolnoma strinjam, nevem sicer koji če mu kurac 6 devic,

ampak če ima take želje mu naj bo.

Te meni zrihtaj, oziroma pripravi rdečelaske, ki vozijo Honde. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tvoja (Vela Luka) travica je pa res prava, sem jo včeraj degustiral :worship:

.....še mam.. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se šplilat pubec!!! :angry:

OK, namesto nje nas lahko pričaka tudi 12 devic (med 18 in 26 leti, 90/60/90 varianta). 3 za Vango, 3 za Bremza pa 6 za mene. Za ova dva nea vem, ampak za mene prosim blondine...

hehe :yea1: Al ma pobčka moja šwestr...Tak da pomoje bo ona kje drugje takrat... :unsure: Drugač pa bremzpenzl...Če ti bo 100 litrov vina premal,ti bom pa še 5 litrov šmarnce dal... :naughty: Drugač,pa bo blondina ena...Iz našga kluba,sam mirkjte,bo njen brat skos zram k je tut član :naughty: Aja,pa MISS ROCK OTOČCA 2000 bo tam...(je stara 24)Tko da pomoje fajn punc ne bo prmankovalo...Aja,pa še neki so se člani našga kluba menl da mi bojo striptizeto nabavl...Jebemti,to skor ko kak winterparty :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :yea1: Al ma pobčka moja šwestr...Tak da pomoje bo ona kje drugje takrat... :unsure: Drugač pa bremzpenzl...Če ti bo 100 litrov vina premal,ti bom pa še 5 litrov šmarnce dal... :naughty: Drugač,pa bo blondina ena...Iz našga kluba,sam mirkjte,bo njen brat skos zram k je tut član :naughty: Aja,pa MISS ROCK OTOČCA 2000 bo tam...(je stara 24)Tko da pomoje fajn punc ne bo prmankovalo...Aja,pa še neki so se člani našga kluba menl da mi bojo striptizeto nabavl...Jebemti,to skor ko kak winterparty :whistle:

Ta ti ga bo pa povlekla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ti ga bo pa povlekla... :whistle:

Pa kaj ste vi čisto vsekani, šalabajzerji? :evilgrin:

Ni govora, kaka moja hči, takega razvrata pa ne bo gledala, ni šans! :nono:

Konec debate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se bat Mutika...Striptizete pomoje ne bo...ker je to predsednik reku ko je bil hudo pijan...Tko da se pomoje tut spomne ne več :yea1: Kr pripelji hčerko... :whistle: Če pa že bo hotu jo bom pa jst prepovedu... :evilgrin: Sam da Mutika pride... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

Pubec nam grozi!!!! Bremz, Vanga (več jih itak ne nucam), nabrusita mačete.........veselo bo!!!!! :D

Sn mislo da sma prijatla :whistle: , mene pa nebi poleg vzel, vsaj zarad lepšega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn mislo da sma prijatla :whistle: , mene pa nebi poleg vzel, vsaj zarad lepšega :naughty:

Sploh je pozabil na teško kategorijo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh je pozabil na teško kategorijo... :lol1:

Za nas sploh ni več kategorije :worship: ,težko je tolk pijače nabavit kolk je lahko spijemo :whistle: .

A ne Vapo?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozabil na angleške, Liverpoolove hooligane :angry: :beer1: :fight1: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem nema ništa, ne moreš ti nekaj z Mutikino hčerko pa to, sestro pa bi skrival al kaj? :nono:

Če je vojna je vojna za vse. :grim

To kaj pa je Vapotek napisal, pa se popolnoma strinjam, nevem sicer koji če mu kurac 6 devic,

ampak če ima take želje mu naj bo.

Te meni zrihtaj, oziroma pripravi rdečelaske, ki vozijo Honde. :whistle:

Vanga, se močno strinjam s teboj. Še posebej, če vozijo Africo in znajo naredit dobro gibanico :worship: :naughty:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozabil na angleške, Liverpoolove hooligane :angry: :beer1: :fight1: :hooray:

Kaj pa Torcida? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :yea1: Al ma pobčka moja šwestr...Tak da pomoje bo ona kje drugje takrat... :unsure: Drugač pa bremzpenzl...Če ti bo 100 litrov vina premal,ti bom pa še 5 litrov šmarnce dal... :naughty: Drugač,pa bo blondina ena...Iz našga kluba,sam mirkjte,bo njen brat skos zram k je tut član :naughty: Aja,pa MISS ROCK OTOČCA 2000 bo tam...(je stara 24)Tko da pomoje fajn punc ne bo prmankovalo...Aja,pa še neki so se člani našga kluba menl da mi bojo striptizeto nabavl...Jebemti,to skor ko kak winterparty :whistle:

In kje je tu problem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...Verjetno bo njen fant tut na fešti :whistle:

Samo ko pa Toteki pridejo pol pa vse beži, dedi domov,ženske pa hitro na wc, se malo osvežit pa našminkat, pol pa v akcijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pozabil na angleške, Liverpoolove hooligane :angry: :beer1: :fight1: :hooray:

Rocky,toti rdečki so pi.... dim za nas :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .Ko mi vkup stopimo :worship: , nema ga junaka da se nebi vsral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni govora, kaka moja hči, takega razvrata pa ne bo gledala, ni šans! :nono:

Muti, čist se strinjam s tabo, sicer pa lahko tak razvrat gleda na T2, pa še z blagoslovom naše cerkve :whistle:

Ti jo samo čuvaj pred takimi huligani :naughty: , saj bo Vapotov mali, pa tud Bremzlov zrasto pol pa boš vidla hudiča :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn mislo da sma prijatla :whistle: , mene pa nebi poleg vzel, vsaj zarad lepšega :naughty:

Pa dobro no, pridi poleg, naj ti bo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...Verjetno bo njen fant tut na fešti :whistle:

Ok, pubeci, umaknimo se..... zgledujte se po meni, jaz se v tem primeru vedno umaknem, ker pač spoštujem to pa tak.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga, se močno strinjam s teboj. Še posebej, če vozijo Africo in znajo naredit dobro gibanico :worship: :naughty:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Lej ti njega, kak me je našo. :blush:

Hmm...Verjetno bo njen fant tut na fešti :whistle:

To nas ne moti, bo lahko na eno oko zraven gledal, ker druga bo že zalimana. :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!