Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Zgleda,da res velja bolj star bolj nor.. ;) :whistle: Ah, kak bo fajn,ko pridem v ta leta :lol1:

Ja nikoli ti ni dolg cajt. Vsak dan zveš nekaj novega :rolleyes: , naenkrat ni več starih vicev....se ti samo začetek zdi znan, konec ti pa tak povejo,...pa nekaj kaj fašeš, neka rozaaa...sploh ne boli,... ko se vsedeš na motor nikoli ne veš kam bi šou, ker se sproti zgubiš in ....nekaj sn htel še napisat....pa sn pozabo.....aja-nisn tolk star, samo let mam puno :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan! :evilgrin: Vidim, da kar lepo chatate, he, he. :winkiss:

Ti se pa nea hecaj, idi posipavat, vidiš da je poledica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nikoli ti ni dolg cajt. Vsak dan zveš nekaj novega :rolleyes: , naenkrat ni več starih vicev....se ti samo začetek zdi znan, konec ti pa tak povejo,...pa nekaj kaj fašeš, neka rozaaa...sploh ne boli,... ko se vsedeš na motor nikoli ne veš kam bi šou, ker se sproti zgubiš in ....nekaj sn htel še napisat....pa sn pozabo.....aja-nisn tolk star, samo let mam puno :whistle: .

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer TOTILAND!

Glavno da moja yamahca doma!!! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa nea hecaj, idi posipavat, vidiš da je poledica...

Evo me grem zdaj, od 20.00h pa jutri zjutraj do 8.00, je na Ptuju in okolici pomlad. :whistle:

Lep večer še naprej, pa držte se doma, da nebo kaj narobe. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nikoli ti ni dolg cajt. Vsak dan zveš nekaj novega :rolleyes: , naenkrat ni več starih vicev....se ti samo začetek zdi znan, konec ti pa tak povejo,...pa nekaj kaj fašeš, neka rozaaa...sploh ne boli,... ko se vsedeš na motor nikoli ne veš kam bi šou, ker se sproti zgubiš in ....nekaj sn htel še napisat....pa sn pozabo.....aja-nisn tolk star, samo let mam puno :whistle: .

:worship:

Evo me grem zdaj, od 20.00h pa jutri zjutraj do 8.00, je na Ptuju in okolici pomlad. :whistle:

Lep večer še naprej, pa držte se doma, da nebo kaj narobe. :evilgrin:

Daj malo produži še do mene....pa mi dvorišče naredi pomladno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Daj malo produži še do mene....pa mi dvorišče naredi pomladno ;)

S kropom polij pa bo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga bi rekel: Dober večer nula dvajeki... :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Dober večer Toteklandija. :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro tud od mene, komaj sem se privleko do računalnika, me je neka viroza zahaklala.

Imam pa še eno stvar za objavit: 19.1.2008 organiziram odhod na Bike Expo Padova 08.Odhod je iz Šentiljske 40, ob 1.00 zjutraj.Vračanje je predvideno ob 17.00 iz sejmišča.

Cena je 38 EUR na osebo in vključuje prevoz, hrano in pijačo na avtobusu.Karte se kupijo na sejmu.

Prijave se pobirajo na Šentiljski.Vsi ki ste že bli z mano v Padovi, veste da je vedno blo zanimivo (sploh na poti),pijače in hrane pa je tud vedno dovolj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki še kar na babah ležijo, jutro... :yea1:

....ja ..avtomatsko greš gor :naughty: ,...pa ne veš zakaaaajjjj :whistle: ,....aja, dobro jutro in lep dan. Popoldan bi bilo dobro se kje dobit na pijači. Žeja! Pozval sem Štamprleke :beer2: . Mi je za it iz Slov. Bistrice smer CE - Žalec (bo mogoče kaka ideja od njih???). Malo počakajmo :yea2: , da vidim improvizacijo v 03. Prva runda je moja, ker mam avgusta rojstni dan... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj,kje zakaj to? :naughty:

druženje je to :naughty:

ti pa sam na MB in taščo štundiraš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djte povedat lokaijo kje bote spil kak kozarček :whistle: Mogoč se oglasim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, dober dan, toteki zaspani!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Vključno z menoj ... :whistle: !

Presneto, bolj se bliža Zlata lisica, bolj vreme štrajka. Bojda grozi odjuga. To je prekletstvo prireditev na prostem ... prava nočna mora za organizatorje! Držimo pesti, da jim uspe. Preveč garanja in neprespanih noči je vloženo v pripravo takšne prireditve, da bi le z roko zamahnili.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja ..avtomatsko greš gor :naughty: ,...pa ne veš zakaaaajjjj :whistle: ,....aja, dobro jutro in lep dan. Popoldan bi bilo dobro se kje dobit na pijači. Žeja! Pozval sem Štamprleke :beer2: . Mi je za it iz Slov. Bistrice smer CE - Žalec (bo mogoče kaka ideja od njih???). Malo počakajmo :yea2: , da vidim improvizacijo v 03. Prva runda je moja, ker mam avgusta rojstni dan... :whistle: .

Odličen predlog ... žal prišel malo prepozno, nekateri od nas imamo že načrte. :unsure:

Kdaj drugič, z veseljem!

Upam pa, da bo vaju z ženo spet privedla pot na kakšen torkov večer ... :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, Totekland!

Zaj ko sn se fajn napapco, grem pa malo išpekcijo delat pod Pohorje :beer1: , da vidim če mislijo z tote Lisice kaj naret?

Tak kot vedno brez nas Pohorcof, tak nebojo nič pametnega fkup spravli. :worship:

Bom poročal izza prvega šanka :naughty:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!