Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ja, bla bi vesela če bi bla štajerka :naughty: , bi lahko nekaj podobnega vinu pila :worship: , saj ni važna kvaliteta ampak kvantiteta :evilgrin:

Bi bla po mojm najbolš kombinacija....Sestra dolenca....prženmo jo pa h totekom :naughty:

...alpa kontra....

peace between brothers :worship: :worship:

kt u starih cajtih :evilgrin:

ma smo eni žleht dons....

:evilgrin:

:whistle:

O:-)

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo pestro jutri :D

RockerMB, pripravi zaloge, ki so še ostale od novga leta :evilgrin:

Zaloge so že perajt,na hladnem v JD roomu,jaz pa tud lekadole pijem, da se bom lahko jutri udeležil razvrata :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetsko. Kot kaže bom rabu plac za prespat. :whistle:

Bomo že nekaj zrihtali, ti je Vapo tvojo sobo oddal v trajno uporabo :whistle: , pa ne skrbi,se že najde kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo pestro jutri :D

RockerMB, pripravi zaloge, ki so še ostale od novga leta :evilgrin:

ja sam res....PRIDE OKREPITEV!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res....PRIDE OKREPITEV!!!! :evilgrin:

To mi delaj :worship: :worship: :worship: ,se bom jutri stuširal, pa obril pa še Durexe nabavo :010 :010 :010

Popravljeno . Popravil RockerMB
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetsko. Kot kaže bom rabu plac za prespat. :whistle:

Mogoč se bo še kšn najdu.... :whistle: kt lih 466 km ne bi lih v enem dnevu vozila..... ne rečem z mopedkom duplo ne bi bil problem :010 :010 :010 (BTW uh, kok se mi kowca po poletju :unsure: )....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delaj :worship: :worship: :worship: ,se bom jutri stuširal, pa obril pa še Durexe nabavo :010 :010 :010

Kot vidim si si finančno zelo dobro opomogel po 02 novoletnem zaključku. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratje in sestre.....mojim izjavam bi se (refering RockerMB)po temtakem lahko reklo.... Oprosti jim sine, sej ne vedo, kam pes taco moli :unsure:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vohglawnem, če ga vidjamo jutri, razen če me kšn plug s sabo na pelje :whistle: ! Ma drugač....nes neč na ustaw!!!! :yea1:

Cvičko, upam, da maš kone nabrušene!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla totike in toteki, ter vsi ostali ... :winkiss:

Mater ste bli pridni v zadnjih 2 tednih - skoraj 50 strani postov ste nažgali od moje zadnje objave! :o

Ker se mi ful ne da brat te enormne količine postov, bi prosila nekoga, da mi na kratko vse rezimira, ker bi se rada konstruktivno vključila v debato - o čemerkoli pač ... :whistle:

PS: Jutri k FR prinesem arcnijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim si si finančno zelo dobro opomogel po 02 novoletnem zaključku. :evilgrin:

Stari saj veš kak je naš stari pregovor "Če sn kdaj kaj mel je to gnar,dobre babe pa malo prijatlov"!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratje in sestre.....mojim izjavam bi se (refering RockerMB)po temtakem lahko reklo.... Oprosti jim sine, sej ne vedo, kam pes taco moli :unsure:

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari saj veš kak je naš stari pregovor "Če sn kdaj kaj mel je to gnar,dobre babe pa malo prijatlov"!!

U mater! Nevarna ste mi to druščina.... Ko kašna mafija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla totike in toteki, ter vsi ostali ... :winkiss:

Mater ste bli pridni v zadnjih 2 tednih - skoraj 50 strani postov ste nažgali od moje zadnje objave! :o

Ker se mi ful ne da brat te enormne količine postov, bi prosila nekoga, da mi na kratko vse rezimira, ker bi se rada konstruktivno vključila v debato - o čemerkoli pač ... :whistle:

PS: Jutri k FR prinesem arcnijo!

V glavnem nič posebnega (beri pametnega), sam sex, droge pa pijača :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem nič posebnega (beri pametnega), sam sex, droge pa pijača :worship: :worship: :worship:

c c c c sami razvrati so vs :nono:

sej zato pa pride še ostala slo na kontroling :whistle:

hec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c c c c sami razvrati so vs :nono:

sej zato pa pride še ostala slo na kontroling če lahko kaj prispeva :whistle:

Mucka, ti sam pridi, bova nardila plan dela, kaj in kako lahko prispevaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mucka, ti sam pridi, bova nardila plan dela, kaj in kako lahko prispevaš :naughty:

Ti se le pazi! Mam Secret weapon zmer s sabo :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka...pomoje boma medva kr skup ga manhla... :whistle: Oz do Celja bom pršu k zdj doživlam nova presenečenja z motorjem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka...pomoje boma medva kr skup ga manhla... :whistle: Oz do Celja bom pršu k zdj doživlam nova presenečenja z motorjem :headbang:

Ti....Kaj bo pa Nina rekla na to? da naw špetir v familji? :lol1:

Hi,hi,hi,hi, hecam....ti samo reci, srce, kje in kdaj?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...Sam da vidim hčerko od Mutike...Upam da jo pripelje sam za sekundo pa bo že dost :evilgrin:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!