Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vapo, v kopalkah bo treba, napovedujejo vroč dan :D

Ok, si bom dal tigraste gor. :D

Čeprav, če dobro premislim.......pod neonkami, vsaj po moje, bolj do izraza pride zebrasti vzorec. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si fukjen, kako ste se razpisali. Vapo, v kopalkah bo treba, napovedujejo vroč dan :D

:lol1:

BerUtr toteki!

Ma kaj v kopalkah.... tangice bi mogle bit pa ja že obvezen del opreme, hi,hi,hi,hi, drgač naw neč pr Nini..... :lol1:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naw neč pr Nini

Sem se že prijavil na Big brotherja, tak da ni hudič, da je med oglasi ne bi enkrat..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, a res? Če pa se šušlja po kuloarjih, da si v kuferaumu enega tapravega, sicer poitaljanščenega, a rodovniškega Kitajca prišvercal ... :whistle: !

Pa dobro no, pa kaj morš res vse na glas povedat ... nič ne priznam, pa če me zravn dobite :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že prijavil na Big brotherja, tak da ni hudič, da je med oglasi ne bi enkrat..... B)

ti pa to mal hitr spedenaš :unsure: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..benti ma.. kaj ste čisto nori, koji vam je vrag da ste se tak razpisali :evilgrin:

pa saj ni več nobeniga reda pr toti bajti!

Človek nea more it pošteno v gostilno, pa mu že 10 strani napišete.

Zaj bom pa eniga določo, da mi v 2 stavkih naredi povzetek, drugači bo zvečer hudo :fight1: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že prijavil na Big brotherja, tak da ni hudič, da je med oglasi ne bi enkrat..... B)

Eh Vapo!!! Pusti to raje...se te primejo kot cek....morš jim glavo odtrgat, da se jih rešiš....pol pa še kajkšno bolezn vešeš...Marš!!!Ra je idi vmes na Uniončka :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..benti ma.. kaj ste čisto nori, koji vam je vrag da ste se tak razpisali :evilgrin:

pa saj ni več nobeniga reda pr toti bajti!

Človek nea more it pošteno v gostilno, pa mu že 10 strani napišete.

Zaj bom pa eniga določo, da mi v 2 stavkih naredi povzetek, drugači bo zvečer hudo :fight1: :beer1: :beer2:

Mutika je hčero rodila, katero sedaj Vuk hrani, pa da pride dons Nina nas pogledat in jo bomo premlatli, Gregorja pa posilili.

Vapo bo uvedel oglase med vsakim pirom in poseben gost kot "sulplajz" bo nek rumeni Haribo medvedek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš, lepo da priznaš...

Si si že po svoje obrno :headbang: ... lej...jaz tut znam to

PODARIM Kawasaki Z750 .... OK I'll take it :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregorja pa posilili.

Kdo ... Nina me bo ? :rolleyes: :whistle: :worship: kaj ji bom delal ... Eto, če pride Nina pol jaz Špelco pripeljem naslednjič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si si že po svoje obrno :headbang: ... lej...jaz tut znam to

PODARIM Kawasaki Z750 .... OK I'll take it :whistle:

Z750 ti komot podarim....mam dva doma...upam,da boš z rdečo barvo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ... Nina me bo ? :rolleyes: :whistle: :worship: kaj ji bom delal ... Eto, če pride Nina pol jaz Špelco pripeljem naslednjič :naughty:

Grošljeva Špela je bila danes preko noči pri Kumerjevem Domnu... :naughty:

vriskaj02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina Osenar pride pa z meganom posebaj :whistle:

Ko sva se nazadnje srečala, je Nina vozila neko sponzorsko Mazdo MX-5, če se ne motim... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dobi pa Nina Osenar za nagarado ko pride?...Sicer ni čisto ona,ampak mal ji je pa podobna :evilgrin: Sj bere to temo...

Sanja Grohar? :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUUUUUUKKKKKKKAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!! :yea1:

Kaj si? Nea mi reči. Pa res si? Pa kaj si nor, kaj toti dela. Frajer... :closedeyes:

:eek: Kaj se vam je zmešalo, da ste tolko naklofali. Pa neki medvedki, pa Kitajci, pa Osenarjeve, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo bo te to bral... :headbang:

Grem rajši na moped, pa gassssssaaaaaaa :worship:

Se vidimo zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki moji, jaz pa celo delam v službi, torej, dober dan voščim šele zdaj ... povzetek v dveh stavkih?

Dr-big je podal službeno verzijo, jaz pa gospodinjsko: če ne bi bilo nas, bi bil MS za 90% tanjša knjiga ... po moje smo rekorderji v šauflanju, pa še 03, 04 in 07 regijo smo "zakupli" ... danes bo pri FR bureeeeeeeeeek!

Garantirano ga prinesem zraven, obljubim.

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne maram posrednikov :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

bom prišla ..............nekega toplega pomladanskega dne...... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TATI, veš da mam tud poleti zunaj vrt, kaj vrt, dve terasi, če pa bo vse po sreči pa pride še eno veliko presenečenje do poletja zunaj zrihtano :naughty:

oh............ :friend1: :friend1: :friend1: :friend1: kako si ti fajn fant.............. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!