Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

glede na to da nisi najbližje ravno doma te ziher pol dans glasilke srbijo :naughty:

:lol1: :lol1: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tak ni problema.Naslednji torek se vidimo pa prideš še ti pa me domov zapelješ k ženi...Kaj se sploh sekiram :yea1:

O, pa se lahko sekiraš... Vuk ne hodi med kadilce, torej, se ne bojim, da bi te kam vozil.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :slap: :lol1:

jah sej....lahko enim, kt ne skušajo svojih vrlin.... :unsure:

:lol1: :lol1:

hnojano....vsaj niso mel tolko dolgo priložnosti testirat tega....

hi,hi,hi,hi,hi,hi

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si te kr predstavljam v čipkastem perilu :lol1:

Mucek, ne vem če si pravilno citirala :alien1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti misliš, he,he,he,he :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, pa se lahko sekiraš... Vuk ne hodi med kadilce, torej, se ne bojim, da bi te kam vozil.

:P

To si malo obrnila...hodim med kadilce, nerad se pa zelham v cigaretnem dimu, če pač ni poskrbljeno za ventilacijo in se ne drži zakona. Ma saj bo boljše. Kaj pa če Cvičkarja počakam kar pred vhodom...ccc...na to, pa si pozabla.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa da se RockerMB iz hlapov vun spravi ...:evilgrin: .

...uf, hlapi so me izvrgli iz svojih objemov,kaj si ti ja nor, jas se nea grem več :headbang: , ne družim se z vami ne spljoh :worship: ,drugič ko rečem da grem delat v klet, nea me motite nonstop, pa z pijačo dol hodite :whistle: pol pa mi je vedno po delovni akciji hudo, pa imam izgubo spomina :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi ti to, mal se sonce pokaže pa že toti zalavfajo ko zmešani, sam jutra vas še malo matrajo ;)

...in se ne drži zakona.

A to velja tudi za CPP? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi ti to, mal se sonce pokaže pa že toti zalavfajo ko zmešani, sam jutra vas še malo matrajo ;)

Mene nič ne mika.......gre v petek sršen od hiše, tako da....... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi ti to, mal se sonce pokaže pa že toti zalavfajo ko zmešani, sam jutra vas še malo matrajo ;)

A to velja tudi za CPP? :evilgrin:

Seveda...mene se zakon vedno drži... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nič ne mika.......gre v petek sršen od hiše, tako da....... :smoke:

Opa vidim da VFR-ko iščeš :D, he he bla tudi pri meni med kandidatkami za novo mrcino. Pa sem se potem odločil, da kupim pravi motor :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa vidim da VFR-ko iščeš :D, he he bla tudi pri meni med kandidatkami za novo mrcino. Pa sem se potem odločil, da kupim pravi motor :evilgrin:

Eksot :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si malo obrnila...hodim med kadilce, nerad se pa zelham v cigaretnem dimu, če pač ni poskrbljeno za ventilacijo in se ne drži zakona. Ma saj bo boljše. Kaj pa če Cvičkarja počakam kar pred vhodom...ccc...na to, pa si pozabla.

:unsure:

... ups ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa vidim da VFR-ko iščeš :D, he he bla tudi pri meni med kandidatkami za novo mrcino. Pa sem se potem odločil, da kupim pravi motor :evilgrin:

In kako to, da ga potem nisi? :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nič ne mika.......gre v petek sršen od hiše, tako da....... :smoke:

Moje sožalje :whistle: in čestitke za novega člana :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, naš dolenjski dečko pa je res faca. Pod njegov strojček sem moral najprej podložit cajtnge, ker je "imel preveč olja", kar ni bilo všeč semeringu :evilgrin: . Ko smo proti polnoči prišli domov, sem mu ponudil:

a.) spanje in jutranji odhod domov, kar je pametno odklonil, češ zjutraj bo bol mrzlo in še učit se mora, ker ima ispit....

b.) predlagal sem mu, da pusti motorček pri meni in ga odpeljem domov. Odklonil, ker teh par km ni nič proti vožnji zadnjič iz Idrije, ko je bilo še bolj zaj.... :hmm:

In njegov komentar je bil, da gre domov, če bo motorček vžgal. Ker je, se je odpeljal!!! :OK: :yea1:

Dopoldan me je poklical, povedal, da je bilo vse ok, da je naredil ispit in da pogreša Mutikino.....

.... zdaj pa gremo v akcijo za avtobuse za izlet na Dolenjsko konec februarja (od petka do srede :whistle: ).....

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bote pa v soboto delali toteki?...Bi lahk jst nagrado prevzel že v soboto :whistle: Samo da mi ne bo Mutika kam hčerko odpeljala... :angry:

Aja...ataIBA,ni bil izpit,popravljal sm zgodovino :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, naš dolenjski dečko pa je res faca. Pod njegov strojček sem moral najprej podložit cajtnge, ker je "imel preveč olja", kar ni bilo všeč semeringu :evilgrin: . Ko smo proti polnoči prišli domov, sem mu ponudil:

a.) spanje in jutranji odhod domov, kar je pametno odklonil, češ zjutraj bo bol mrzlo in še učit se mora, ker ima ispit....

b.) predlagal sem mu, da pusti motorček pri meni in ga odpeljem domov. Odklonil, ker teh par km ni nič proti vožnji zadnjič iz Idrije, ko je bilo še bolj zaj.... :hmm:

In njegov komentar je bil, da gre domov, če bo motorček vžgal. Ker je, se je odpeljal!!! :OK: :yea1:

Dopoldan me je poklical, povedal, da je bilo vse ok, da je naredil ispit in da pogreša Mutikino.....

.... zdaj pa gremo v akcijo za avtobuse za izlet na Dolenjsko konec februarja (od petka do srede :whistle: ).....

:yea2:

AtaIBA, Cvičkar je mlad pa nor, ampak vseeno :worship: !

Tebi in tvoji gospe pa tudi :worship: , upam, da se kmalu spet vidimo.

Pa obe krzneni gospodični bi tudi rada kakšen torek spoznala ... :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bote pa v soboto delali toteki?...Bi lahk jst nagrado prevzel že v soboto :whistle: Samo da mi ne bo Mutika kam hčerko odpeljala... :angry:

Aja...ataIBA,ni bil izpit,popravljal sm zgodovino :whistle:

Mali, ustavi konje! :evilgrin:

Kakšna nagrada? Kako to, da ne vem nič o kakršnikoli nagradi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pač sm jst predlagal nagrado to...In so se vse strinjali :whistle: No mogoče ena taka mlada blondina ko je čaj pila pa cockto ni bla za to :whistle: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje :whistle: in čestitke za novega člana :OK:

Ma nimam ga še......so pa sedaj sladke brige..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer Totekland! :winkiss:

Ave xr800, z motorja na motor. :worship:

Honda je kraljica..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!