Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

03=02+01! Toliko v vednost! Vidim pa da stare bajte ne spremeniš pa makar jim ponudiš :beer2: Še naprej tako, mam vas rad :friend2:

:rolleyes: ... ok, potem pa 03 ... hehe.

Eeej, vse najboljše za rojstni dan!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrer dan sosedje :winkiss: :winkiss: :winkiss: .........., kako ste, mislim, da ste tudi vi danes v megli in ne samo jaz.......... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapota poglejta. A je že kdaj mijavkal? :rolleyes:

Jaz nikoli ne mijavkam, samo predem.... :blush:

Drugače je blo pa zakon!!!! :OK: Predlagam, da pošljemo uradna vabila sekcijam (01, 04, 05...in ostalo sranje), da pridejo na izobraževanje, kak se naredi prava čaga.......in to med tednom!!! B)

Moto današnjega dne je......."ni nam lahko, je pa fajn". B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, dr-big je bil včeraj najbolj nažgan zemljan. :D

Na mobitelu mam kot dokaz dobro minuto posnetka njegovega, kako bi temu rekli.......recimo "plesa". :P

Prodam najboljšemu ponudniku! B)

vapopaparazzopress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, dr-big je bil včeraj najbolj nažgan zemljan. :D

Na mobitelu mam kot dokaz dobro minuto posnetka njegovega, kako bi temu rekli.......recimo "plesa". :P

Prodam najboljšemu ponudniku! B)

vapopaparazzopress :D

Lej ni to nič...imam jaz tega doma ko dreka.....Morn rečt da sn že kar vrei...mislim da bom šel kaj na motorino :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni to nič...imam jaz tega doma ko dreka.....Morn rečt da sn že kar vrei...mislim da bom šel kaj na motorino :naughty:

:worship:

Blagor tebi, če maš cajt ...! :cry:

Pa tigra doma pusti ... :naughty: .

Dobrer dan sosedje :winkiss: :winkiss: :winkiss: .........., kako ste, mislim, da ste tudi vi danes v megli in ne samo jaz.......... :headbang: :headbang:

Megla? Kaj te to je?

Mi smo v soncuuuu!

:worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikoli ne mijavkam, samo predem.... :blush:

Drugače je blo pa zakon!!!! :OK: Predlagam, da pošljemo uradna vabila sekcijam (01, 04, 05...in ostalo sranje), da pridejo na izobraževanje, kak se naredi prava čaga.......in to med tednom!!! B)

Moto današnjega dne je......."ni nam lahko, je pa fajn". B)

Daj, pripredi že enkrat na ta čaj! :evilgrin: Hm, ampak, danes bo težko ... se slišiva jutri, velja? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni to nič...

Bom tvojo staro vprašal. Kaj si že včeraj muto, od koga bota motora v določenem "primeru"? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ampak, danes bo težko ... se slišiva jutri, velja? :winkiss:

Seveda, za vse drugo maš cajt, samo zame ne. :( :P Veš da, jutri pa 100%. :D

Aja, pozabo sem povedat, da je pa cvičkar res pravi ded, kar pomeni, da mu bom z veseljem in ponosom dovolil, da mi bo na RD strego in často pijačo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tvojo staro vprašal. Kaj si že včeraj muto, od koga bota motora v določenem "primeru"? :P

Ja ne...to je živa resnica....nisn pa muto...muti lahko samo Muti-ka. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, morgen vsem skupaj. :krneki: Res je bilo fajn spoznat Cvičkarja in Mačko27,

verjamem da se še vidimo :beer2: .Prava ekipa smo :blink: , v pikadu pa smo med sekcijami itak najači,

če kdo dvomi v to nas naj izzove. :naughty: :winkiss:

Cvičkar in Mačka27 za to, da sta prišla pa lahko samo rečem, oziroma nardim :worship: :OK: :worship:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, morgen vsem skupaj. :krneki: Res je bilo fajn spoznat Cvičkarja in Mačko27,

verjamem da se še vidimo :beer2: .Prava ekipa smo :blink: , v pikadu pa smo med sekcijami itak najači,

če kdo dvomi v to nas naj izzove. :naughty: :winkiss:

Enx je Cvity zmago...Keri je pa drugo igro???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nikoli ne mijavkam, samo predem.... :blush:

Samo malo, da preverim kaj se tu dogaja, ker me čas preganja. Vidim, da ste OK.

Ti pa se ne sprenevedaj in si ne zmišljuj. Zadnjič ko si na prednovoletni čagi sedel ob meni, si samo prdel, ne pa predel.

Lep pozdrav vsem v 02 in 03.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo, da preverim kaj se tu dogaja, ker me čas preganja. Vidim, da ste OK.

Ti pa se ne sprenevedaj in si ne zmišljuj. Zadnjič ko si na prednovoletni čagi sedel ob meni, si samo prdel, ne pa predel.

Lep pozdrav vsem v 02 in 03.

:slap:

Škoda, da vaju ni bilo včeraj ... sta zamudila spet en svetovni torek totijev, ... bilo nas je nekih 17 ... ali 18?

No, skoraj več, kot so bili eni med nami stari. :naughty:

:winkiss:

Ja ne...to je živa resnica....nisn pa muto...muti lahko samo Muti-ka. :P

:evilgrin:

Naslednjič, ko prideš, se me boj!

:rolleyes: :whistle: :P

Valjda je blo, se pa smo te neki dedi (pa tu pa tam kaka baba, ampak to itak ne šteje)... :D Ti kr pridi, naslednjič bo še boljše. :)

Če nucaš tečaj "parkiranja", ti ga nudim brezplačno. Boš potem res obvladala vse...naprej, rikverc, bočno levo, bočno desno, pa še kaj se bo našlo. :P

Vapo, ko prideš na čaj, pripelji forkosterja ... ziher boš imel kakšen strihnin noter. Imam veze v Kibli! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enx je Cvity zmago...Keri je pa drugo igro???

Nema veze, samo da se je metalo. :winkiss: Naslednjič bo boljše. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj, vidim, da je Bremzl "gor stopo" ... bežim. Tole se bo nadaljevalo, kanonada postov od včeraj namreč! :unsure:

Pa da še Cvičkar iz šole pride, pa da se RockerMB iz hlapov vun spravi ...

Uh, moram delat. Pa upam, da ne bo spet 50 strani vmes, ko bom proti večeru spet malo cajta imela. Le kdo bi vse to sledil ... :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj, vidim, da je Bremzl "gor stopo" ... bežim. Tole se bo nadaljevalo, kanonada postov od včeraj namreč! :unsure:

Pa da še Cvičkar iz šole pride, pa da se RockerMB iz hlapov vun spravi ...

Uh, moram delat. Pa upam, da ne bo spet 50 strani vmes, ko bom proti večeru spet malo cajta imela. Le kdo bi vse to sledil ... :evilgrin: .

Edn more tu gor malo red naret, saj ste že čisto razpuščena banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat...Hvala vsem!V taki družbi res ni dolgčas...Ej sam baje da je nagrada bla če zmagam da me peljejo v novo vas spat...Pa ni blo nič od tega :angry: :hmm: Kdaj bomo to poračunali?... :hmm: Samo naj bo dvoglavi zmaj nekje v službi al pa kje ko bom jst tam bil na "obisku"... O:-)

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam baje da je nagrada bla če zmagam da me peljejo v novo vas spat...

Saj bi te peljali, ampak smo bli preveč nakresani, da bi vozli. In ker smo nakresani itak nonstop, si koj sam zračunaj, kdaj te bomo pelali tja... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko si na prednovoletni čagi sedel ob meni, si samo prdel

Keri ga zvoha, tisti ga spoha. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, brez heca, mene je resno skrbelo. Z motorjem po tem mrazu in še ponoči ...! Mater, pa se zezamo okoli tašče in hčerke, mene pa v resnici skrbi zate ... kaj bi šele bilo, če bi bil res moj zet?

No,to je še en dokaz da me hočeš za zeta...Samo si nočeš priznat,to je podzavestno,enkrat boš že prišla do spoznanja :evilgrin: :whistle:

Ne se bat...tut ta če bi bil zet se bo spremenil samo v zet

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!