Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ja super Mutika, saj sem vedel da za tistih 10 EURekof še mora nekaj zraven past :naughty: .Si pa legenda da se spomniš na pice :worship: ,sploh zaj, ko jih tudi vozijo!!!

Care, tega nisem pisala jaz, en naš šalabajzer je imel spet dolge prste ... :evilgrin: !

No, tebi pa na hitro enga :winkiss: !

Prišepnem, pa potihem ... če je tista zadeva, kamor bi šla, preden pridem na Šentiljsko nevemkolikože še odprta, prinesem nekaj za ponjamit, ... nisem pa ziher, če okoli 19.30 še delajo ... :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam od vseh picik najraje tiste sveže stuširane pa na friško zdepilirane :evilgrin:

Hm, ... a one imajo tudi tebe tako rade? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde da vas čujem zaj keri je taki mojster pa se je LETOS že vozil z motorom :whistle: ... tu morn zaj nekaj še dodat : BREMZ :worship: ti si edina prava legenda

ammm kaj za jutri se da kaki futer tja naročit v Rock klub al morn prvo it k ML na pico?

Ha !!

Ju3 imam frei in ugani kaj bom počel???.. :naughty:

Andi

Aja!!!Who the f... is Nina Osenar???????

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da neoš ki sam hodo!!!! Vsaj 2, še boljše 3 babe pripeli poleg... B)

Verjemi....jih bo (oz bo ena žleht za 3 :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tatika, hvala na ponudbi, sam povej kdaj boš dežurna,pa tak da maš malo več časa, da me nebo

J... iskal pol okol :whistle:

ni panike, v četrtek urgenca vabi..............ti kar pridi tam okrog 3.30, pa imava časa 3 ure :naughty: :naughty:

MUTIKA.........zaslužiš si 1000 poljubčkov, :004 :004 :004 :004 :004 :004 saj veš zakaj, pa čeprav, saj veš po tiho, da žensk ne maram..... :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vohglawnem, če ga vidjamo jutri, razen če me kšn plug s sabo na pelje :whistle: ! Ma drugač....nes neč na ustaw!!!! :yea1:

Cvičko, upam, da maš kone nabrušene!

Mucika, če maš kake želje po vožnji s plugom, kr z besedo na dan. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...Sam da vidim hčerko od Mutike...Upam da jo pripelje sam za sekundo pa bo že dost :evilgrin:

Jaz sem jo v nedeljo gledal dve uri...mi je skoraj vse Haribo medvedeke pojedla..ccc...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo v nedeljo gledal dve uri...mi je skoraj vse Haribo medvedeke pojedla..ccc...;)

A pol pa vem kak jo lah očaram :whistle: HARIBO MEDVEDKI...TO JE TO!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo v nedeljo gledal dve uri...mi je skoraj vse Haribo medvedeke pojedla..ccc...;)

Zgleda bom mogel spet malo do FR prit??...Sploh več nea vem zaka se gre :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga......verjeto se bom tudi letos podila za vami z mojo revico, :cry: :cry: :cry: :cry: ampak gre pa...........vseeno, no mogočep pa mi uspe zamenjati za TDM...... O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ostalim Mariborskim bizgecem po enega.... :004 :004 :004

Lobotu, ki ne bere več m.s. pa cel koš :004 :004 :004

Bizgec ti vrača :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si zgooglal??

nič posebnega!Ženska, ki ima dober karakter...celo dva dobra karakterja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga......verjeto se bom tudi letos podila za vami z mojo revico, :cry: :cry: :cry: :cry: ampak gre pa...........vseeno, no mogočep pa mi uspe zamenjati za TDM...... O:-) O:-)

Tvoj stroj je čist ok, moramo ponovit lansko furo in se lepo it malo sončit k Plesniku. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj stroj je čist ok, moramo ponovit lansko furo in se lepo it malo sončit k Plesniku. :smoke:

ja, ja obvezno, upam tudi, da ne samo enkrat, temveč večkrat......... :naughty: :naughty: obljubim, da se poboljšam, ker lani sem bolj obljubljala, letos, pa upam, da se poboljšam, pa tudi kdaj med tednom priletim mal v klub na Šentiljski........, oz. saj se bomo kje drugje tudi dobili, da ne bomo sredi poletja sedeli v zakajenih prostorih al ma naš Miško tudi za to poskrbljeno recimo mize zunaj................... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo v nedeljo gledal dve uri...mi je skoraj vse Haribo medvedeke pojedla..ccc...;)

A pol pa vem kak jo lah očaram :whistle: HARIBO MEDVEDKI...TO JE TO!! :evilgrin:

Nevem zakaj imam občutek, da potem ko sem prebral ta dva posta, lahko jutri

na Šentiljski pričakujem šlepar Haribo medvedkov. :slap:

Vuk76 zajebo si, da bi barem rekel, da je pojedla 3 pice in 2 lepinji, zraven pa spila empar pira. :headbang:

Jutri zvečer vsaj nebi bli lačni v Rock klubu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,ve pizde požrešne :whistle: Nč ne bo...Lah pa kak litr vina seboj prnesm :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,ve pizde požrešne :whistle: Nč ne bo...Lah pa kak litr vina seboj prnesm :evilgrin:

Lah?Kaj je sploh potrebno zgubljat besede? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj imam občutek, da potem ko sem prebral ta dva posta, lahko jutri

na Šentiljski pričakujem šlepar Haribo medvedkov. :slap:

Vuk76 zajebo si, da bi barem rekel, da je pojedla 3 pice in 2 lepinji, zraven pa spila empar pira. :headbang:

Jutri zvečer vsaj nebi bli lačni v Rock klubu. :cry:

Jah, kurc...če ž+e ne vi, bom pa vsaj jaz prišel na svoj račun ;) :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri jih potalaj mal v klubu na Šentiljski.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

jaz ne maram posrednikov :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredi pol bom pa kupu en vrečko haribo medvedkov,če pa ne bo hčerke tam,ji bom pa na dom odnesu...Amen! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!