Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Teško boš ti do pičke prišel.... :hmm:

Pomoje najbolš da tak odločma z Mutiko,oba enaka motorja,pa kdo zmaga odnese hčerko domov :whistle: :evilgrin: Tašča je pa tut fajn drugač,sam veš kak je to,se jih že tle velik drugih poteguje za njo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na kratko na prvem letošnjem sestanku MB krožka,

Mutika je naredila tako dobro pecivo :kva2: :kva2: :kva2: ,

Lobo pa je naredil taki čokoladni liker, da je joj,sicer ga nisem probal

zaradi poznejših obveznosti do sponzorja, ampak če moj prijatelj Vapotek reče,

da je dober, ki se spozna na te zadeve, potem mu vsekakor verjamem. :whistle:

BremzPenzl se je pripeljal z motorjem :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, folk, po dolgem casu se oglasam da vam voscim heli nju jir...

...torej hepi nju jir. :photo:

LP, Zok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da mi Mutika ustreže v prošnji k sm ji poslav na PM... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tašča že zdj vablena,predvsem pa njena hčerka :evilgrin: :evilgrin:

Mi smo ko Bonanca.....noben nikoli ne pride sam. ;) Tudi če tašča pripelje ta malo........bože ne daj, da kaj probaš......reke so dolge in vse imajo tu in tam turbine.

In to govorim čisto brez zajebancije, ker nas je nekdo prosil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,sj to je večinoma zajebancija kar jst govorim za njeno hčerko...Drugač pa vablena je pa res na rojstn dan ona in hčerka,pa še kak iz totilanda...recimo KeC.Ne se bat,ne bom nikol kej taga probu.Je še mlada mal...Sej me Mutika razume :D Drugač pa ne se bat za mene...Nism tak,sam rad se hecam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,sj to je večinoma zajebancija kar jst govorim za njeno hčerko...Drugač pa vablena je pa res na rojstn dan ona in hčerka,pa še kak iz totilanda...recimo KeC.Ne se bat,ne bom nikol kej taga probu.Je še mlada mal...Sej me Mutika razume :D Drugač pa ne se bat za mene...Nism tak,sam rad se hecam :OK:

Teksas rangers threats always works :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa vablena je pa res na rojstn dan ona in hčerka,pa še kak iz totilanda...recimo KeC.

:eek:

Ja pa kaj si ti ja nor malo. To je blo glih tak, ko da bi si podpisal "čreva na plot" obsodbo. No ja, ti že veš kaj delaš.... Midva z Bremzom in še nekaj komadi, pridemo odzadi..... ;)

Mimogrede, KeC ni iz TOTILANDA (ja, to se z veliko piše!!!!!), on je Štamperl!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,sm čist mislu da je iz tle ker hodi po vaših srečanjih :krneki: Lah pridete...ni problem... :yea1: :yea1: Pijače bo dost...Za prespat pa tut :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Ja pa kaj si ti ja nor malo. To je blo glih tak, ko da bi si podpisal "čreva na plot" obsodbo. No ja, ti že veš kaj delaš.... Midva z Bremzom in še nekaj komadi, pridemo odzadi..... ;)

Mimogrede, KeC ni iz TOTILANDA (ja, to se z veliko piše!!!!!), on je Štamperl!!!!

Pismo, atek....si ustrašu našega cvičeka! Hudiča....kt se naslednjič vidmo....prinesem čeljad s sabo....hi,hi,hi,hi....tiste turbine, pa to.....

se nia z vam za zaj****, hi,hi,hi,hi

:lol1:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ni s temi štajerci za zajebavat :whistle: :evilgrin: hehe...vas bo cela dolenska četa prčakala... :grim Hec...Ne,res,na rojstn dan upam da res pridete k to jih bo kr ene par z motosveta,aja mačka ti tut ima da prideš če ne se boma grdo gledala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vas bo cela dolenska četa prčakala...

:eek: :eek: :eek:

Pubec nam grozi!!!! Bremz, Vanga (več jih itak ne nucam), nabrusita mačete.........veselo bo!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjen...Mi vas bomo pa z auspuhi tepli od motorjev :naughty: :lol: :lol: :fight1: :fight1:

Nč...lahko noč TOTILAND...Jst grem počas proti pojstli :trance_33_sleep: :zzz:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, dobro jutro, Pips!

Toteki zaspanci, dobro jutrooooooooooooooooooooooo!

Poljubček na smrček!

:winkiss:

Včeraj je bilo ful fajn; smo bili Lobo, pa Vapo, pa Bremzl (z motorjem, faca! :worship: ), pa predslužbeni Vanga, pa Rocky - vsaka čast, da si prišel in upam, da ti je bil koncert všeč, me prav zanima tvoje mnenje, pa moja malenkost, pa tam, za šankom, so bili še drugi, dolgoletni prijatelji, motoristi ... v glavnem, bilo je lušno. Potem se nam je pridružila še MATjuška in za naslednji torek se je nabralo kar nekaj pritiklin, ki jih je Katja pospravila v hladilnik.

Lep 2. januar vam želim! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,sj to je večinoma zajebancija kar jst govorim za njeno hčerko...Drugač pa vablena je pa res na rojstn dan ona in hčerka,pa še kak iz totilanda...recimo KeC.Ne se bat,ne bom nikol kej taga probu.Je še mlada mal...Sej me Mutika razume :D Drugač pa ne se bat za mene...Nism tak,sam rad se hecam :OK:

He, he, vse skupaj je vesel štos, ne skrbi, otrok, če se lahko s to bando štajerskih totekov in tudi štamprljevsko družim, moram imeti podstrešje pospravljeno, pa še kakšno kolesce na pravem mestu ... :whistle: !

Ti se kar hecaj, saj nam to lepša življenje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjen...Mi vas bomo pa z auspuhi tepli od motorjev :naughty: :lol: :lol: :fight1: :fight1:

Nč...lahko noč TOTILAND...Jst grem počas proti pojstli :trance_33_sleep: :zzz:

Dolenčeki, dajte prvo s svojimi cigani naredit malo reda potem pa se šele lahko obračate proti severu. :naughty:

Kar se pa Mutikine hčere tiče, uf, ta bo pa težka, več kot težka. Stražarji stolpa so nepodkupljivi, spljoh. Glede na to, da imate na dolenskem nekaj podobnega kao vino - cviček :SS , pa to sploh ne pride v poštev. Ni šans. :nono:

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

Pubec nam grozi!!!! Bremz, Vanga (več jih itak ne nucam), nabrusita mačete.........veselo bo!!!!! :D

Zdaj pa sem skoraj trdno odločen, da bi se mi organizirali in ''našemu'' prijatelju,

šli voščit rojstni dan, če nas že tako vabi.Po mojem ga lahko reši še le njegova sestra,

po mojem nas bo mogla fajn zaposlit, da bomo pozabli zakaj smo prišli dol. :whistle:

P.S.,

Lep dan vsem skupaj! :yea1:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedli, ker je KeC prvi liter na eks spil sam, drugi pa se je kao nekam založil. Po moje v KeCov kuferam... :P.

Drugače je blo pa fajn. :OK:

Edino afterparty, nam 3 vztrajnežem, ni ne vem kak ratal, ampak glavno da smo spoznali "Čakro", a ne da... :evilgrin:

Kategorično zanikam, da bi v soboto karkoli pil!!! :whistle:

Zaprto, odprto, eh jebote men se je sam režal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednji torek se je nabralo kar nekaj pritiklin, ki jih je Katja pospravila v hladilnik.

Jutro :rolleyes: oz.že lep dan tud od mene.Sem se ravno vrnil s šentiljske, vaše pritikline :naughty: pa sem že skril na varno in hladno, je pa kar nekaj stvari :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem skupaj. Prišo s Treh kraljev v enem kosu. Smučarija fantastična, silvestrovanje s ponovitvijo :OK: . Sedaj malo cartam muceka in negujem ledvičke. Ker ko prideš na šank s pohorci,..... :drunk: ... dobeseedno. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!