Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Dobro jutro dober dan vsem skupaj, res je bila čaga taprava. :010 :yea1:

Ful nas je veliko skupaj prišlo, ful je bilo tapravo vzdušje, :worship:

zdaj pa, da nebomo samo pisarli kako je bilo super, si lahko ogledate

nekaj fotk TUKAJ :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog daj, vam in takšnim druženjem še v bodoče. Glava boli in v njej šumi, le toliko, da vem, da jo imam še na ramenih. :yea1:

Stara, dol z računalnika, saj veš, da začnem hujšati po praznikih. Lačennnnnnnnnnn, žejennnnn. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, še lepši pa je bil večer oziroma del noči s pubeci in deklinami. Ne boste verjeli, da nisem nič presenečen nad super prireditvijo v "totem bicirki", saj kaj takega se lahko zgodi le pri štajercih. Vsem lepa hvala, štejem si v čast, da sem lahko večer preživel v tako prijetni družbi. Upam, da še kdaj!

Vsem želim srečno, zdravo in veliko varno prevoženih kilometrov v letu 2008!

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

PS (njegova draga) Ja, ja še kdaj, saj ni čuda, če je bilo pa tako super. Domov je prišel nalit, se zvrnil v posteljo in zaspal ko klada. Zjutraj pa se je moral že trikrat olajšati na WC-ju. Saj vam je menda pojedel vsaj pol "gujdeka" in spil ataIBI vso travarico. Streznil se je pa takoj, ko sem mu prinesla sesalec. Sam že ne gre več nikamor! :naughty:

Ne verjemite ji vsega! Sem jo že zaprl v kletko. :lol1:

:D

Motoristek, ne fiksaj ga in spusti ženo ven, ker boš drugače ostal brez nedeljskega kosila. Drugič pa jo le vzemi s seboj.

Ti pošljem številko na PM, da Bajukusu odvzamemo tisto kar mu ne pripada.

Lep popoldan vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro.... :wacko: ....nekam mi mašina še ne vžge.Zgleda da je blo nekaj čudnega v JD roomu :whistle:

Lepo je blo spoznat tolko novih obrazov :naughty: , sploh ženskih :winkiss: .

Grem počasi gledat če je še kaj celega ostalo al ste vse razbili :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Motoristek, ne fiksaj ga in spusti ženo ven, ker boš drugače ostal brez nedeljskega kosila. Drugič pa jo le vzemi s seboj.

Ti pošljem številko na PM, da Bajukusu odvzamemo tisto kar mu ne pripada.

Lep popoldan vsem.

Hvala ti, sem dobil :worship: ..... sem jo že dal na ketno, da lahko do šparheta pride... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, toteki in vsi, ki ste bili na čagi ... poročilo sledi ... moram najprej malo k sebi prit, nisem vajena ne alkohola, ne (pre)dolgega bedenja. Pa viroza me je prej ves teden matrala, tako, da je celodnevno letanje in delo ta dan pred čago pokazalo zobe ... danes sem le še za v flajš mašino!

:unsure:

Gospa Varaderova, brez tebe bi težko, iz srca ti hvala :worship: ; Lobo pa se je (kot vedno) izkazal za zanesljivega in učinkovitega pomagača. :worship:

Vsem hvala, ki ste prišli in smo se zaradi vas tako fajn imeli.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Galerijo s fotkami smo posodobili :010 , dodanih je 12 fotk, ki jih je prispeval motoristek. :worship:

POSODOBLJEN ALBUM

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA BLO JE :beer2:

živ sem! :evilgrin:

grem spat ker smo meli after! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem vesela, da smo se imeli tak fajn!

Polepšali smo si zaključek leta ...

Vsi!

:worship:

Mimogrede, ... RockerMB, a v torek imaš odprto? Da se dobimo ob standardnih torkih prvič v novem letu? :winkiss:

Seos banda!

Lepo vas je blo zopet enkrat videt vse na kupu, vidim da ste se meli fajn,

žal sem moral predčasno zapustiti prizorišče, bomo že drugič not spravli... :worship:

aja..

pa Tati, lepo da sva se končno spoznala!! :winkiss:

Vsaka čast vama, da sta kljub izrednim (bolniškim) razmeram doma prišla, vsaj na kratko! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišla do kompjuterja, da se vam na hitro zahvalim, :worship: :worship: :winkiss: saj veste, gužva na urgenci :headbang: :headbang:

bilo je super, krasno ste organizirali srečanje in spoznavni večer zame, ker vas kar nekaj nisem poznala in ostalih predvsem že zelo dolgo nisem videla :winkiss:

Mutika......., Bremzl, Pips, pa ne vem koliko novih prijetnih Mariborčanov, predvsem pa Rocky, ki se je zelo potrudil za naju z Juretom, pa tudi Lobo, hvala še enkrat, moram it zbadati..........., se še kasneje oglasim, lep predzadnji večer v tem letu vsem skupaj....

vsem poljubčke :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišla do kompjuterja, da se vam na hitro zahvalim, :worship: :worship: :winkiss: saj veste, gužva na urgenci :headbang: :headbang:

bilo je super, krasno ste organizirali srečanje in spoznavni večer zame, ker vas kar nekaj nisem poznala in ostalih predvsem že zelo dolgo nisem videla :winkiss:

Mutika......., Bremzl, Pips, pa ne vem koliko novih prijetnih Mariborčanov, predvsem pa Rocky, ki se je zelo potrudil za naju z Juretom, pa tudi Lobo, hvala še enkrat, moram it zbadati..........., se še kasneje oglasim, lep predzadnji večer v tem letu vsem skupaj....

vsem poljubčke :004 :004 :004 :004 :004

Spet se na urgenco zgovarjaš :whistle: rajši povej, da so se ti do zdaj roke tresle.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj da nebomo razpravljali v nedogled kdo je bil in kdo ne si lahko pogledate sami

nekaj FOTK :photo:

Štamprleki pravi carji ste, kapo dol. :worship:

Jo,kaki sončki..... se vas prow predstavljam, kot da bi bila z vami..... :wub: :wub: :wub:

da vas hitr zasejem z karjolo:

:004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se na urgenco zgovarjaš :whistle: rajši povej, da so se ti do zdaj roke tresle.... :lol1:

kaj te bom zbila, boš videl.........še letos zadnjič te moram......... :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :winkiss: :winkiss:

VSEM ŽELIM ČIM LEPŠE PRAZNOVANJE IN SEVEDA USPEŠEN PRESKOK NOVO LETO 2008 :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In napočil je dan, ko se vam še zadnjič v tem letu lahko zaderem:

DOBRO JUTRO!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ma kaj se tak rano dereš :wacko: ....jaz bi še :zzz: :trance_33_sleep:...klinc pa dobro jutro :doze:

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se tak rano dereš :wacko: ....jaz bi še :zzz: :trance_33_sleep:...klinc pa dobro jutro :doze:

He, he,že zato je dobro, ker je zadnje v tem letu.

Lepo uživajte, lepo praznujte, veliko sreče in zdravja v novem letu, za tebe in tvoji princeski. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos in dobro jutro kolegice in kolegi motoristi.ŽENSKI populaciji pošiljam :004 vsem

pa želim,da uresničijo čim več želja v 2008 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ... RockerMB, a v torek imaš odprto? Da se dobimo ob standardnih torkih prvič v novem letu? :winkiss: :worship:

Ja če ste zlo resni bom samo za vas zrihtal osebje in bomo odprli zvečer, tam po 18 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A borovničke ble dobre ? :whistle:

Ne bi vedli, ker je KeC prvi liter na eks spil sam, drugi pa se je kao nekam založil. Po moje v KeCov kuferam... :P.

Drugače je blo pa fajn. :OK:

Edino afterparty, nam 3 vztrajnežem, ni ne vem kak ratal, ampak glavno da smo spoznali "Čakro", a ne da... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa Varaderova, brez tebe bi težko, iz srca ti hvala :worship: ; Lobo pa se je (kot vedno) izkazal za zanesljivega in učinkovitega pomagača. :worship:

:winkiss:

Res je. Brez go. Varaderove, bi se težko spile vse tiste gajbe pira. :whistle:

Lobo in Mutika sta lepi moto par. "Jutri je sobota" ženila se mogoče bota... :010 :chase:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!