Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

kak je moto banda štajerska :kva2: long time no seeeee ;)

se še kaj dobivamo?

Eni se še kar dobivajo, ja. Tu in tam celo jaz pridem zraven, ampak res le tu in tam. Ponavadi pri Bokiju, če bo spet pri Aliju pozimi, še nihče ne ve ... dobro je prej preverit tule na tej strani, če nameravaš prit, ker vsaj nekdo napiše, da pride. Če pa nič ne piše, pa delajo telefoni.

In kak si ti? Doooolgo se nismo videli! :)

Se strinjam :ninja: ...mater za 100m razdalje rabis/rabita ze par mesecev ;)

:eek: ups ... hehe, res je. Bo treba nujno popravit zadevo. (sms)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi nepredvidenih dogodkov (vrem. napovedi so bile ugodne)

post-9696-0-10916000-1319398472.jpg

smo se raje napili (ne pohorske) kave in čaja in odpovedali "koline".

post-9696-0-01748500-1319398598.jpg

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci, vas pa res nič ne ustavi, se vidi da ste stari prekaljeni mački. Svaka vam čast. :OK:

He-he! Če bi bila samo fura, bi šli naprej tudi v dežju. Tako pa nismo hteli prit mokri na koline. O tem, da sem ob prihodu domu vlil vodo iz totalno dotrajanega škornja (podplat se je začel poslavljat od zgornjega dela :004 ), bom kdaj drugič kako rekel....

Bo takonec tedna kaj boljše? Mora bit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo sile... Gužve pa tudi ne. :rolleyes:

D.

Pa tak dober namen sem imel ... pa telo ni dalo. Nekajdnevni obisk sestre s hčerko iz kenguru landa se je dopoldan končal. Popoldan nisem samo zaspal ampak padel v komo. Bo treba naredit popravnega.

Če bo ta konec vikenda kako znosno vreme, se bo treba it malo hladit.

Vmes pa vam naj sline tečejo pri slikicah s Korzike ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti PC nagaja.

Mislim na morje in pesek na SZ obali :) Dobrih 10km vožnje po makadamu do mini kampa in plaže. Tja se peš "ne da" oziroma nočeš.

3-plage-de-saleccia.jpg

screenshot717.jpg

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

Če misliš tisti pesek na vzhodni obali, sem šel pogledat. Peški, ker v dvoje mam tak raje...

ni čudno, da si hodil tako dolgo. če si 6x šel pogledat tisti pesek :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pita Mujo Hasu:

- što bi ti napravio kada bi tvoju ženu u šumi napao medvjed ?

Kaže Haso:

- ja se ne bih miješao. Baš me briga. Sam ju je napao, pa neka se sam i brani.

Dobro jutro, toteki! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj ti PC nagaja.

Mislim na morje in pesek na SZ obali :) Dobrih 10km vožnje po makadamu do mini kampa in plaže. Tja se peš "ne da" oziroma nočeš.

...........................

Pa kak sn to spregledoooo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pa saj vsega ne moreš videti :) Veliko si videl.

Lahko sem pa "grdi" pa ti povem, da je še ena takšna plaža na Cap Corse (najbrž druga najlepša peščena na otoku po lepoti, a precej manjša), kjer je tudi malo offroada oziroma urejen makadam.

Plaža Tamarone.

img5416.jpg

img5418.jpg

screenshot719.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pa saj vsega ne moreš videti :) Veliko si videl.

Lahko sem pa "grdi" pa ti povem, da je še ena takšna plaža na Cap Corse (najbrž druga najlepša peščena na otoku po lepoti, a precej manjša), kjer je tudi malo offroada oziroma urejen makadam.

Plaža Tamarone.

img5416.jpg

img5418.jpg

screenshot719.jpg

Zdaj mi ze ornk luste delas...mika me, mika...da skocim na Korziko ali Sardinijo drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi ze ornk luste delas...mika me, mika...da skocim na Korziko ali Sardinijo drugo leto.

Saj ni daleč. 600 km do trajekta... ko da bi šel v Split in s trajektom na Lastovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul primerjava :grim ...mas pa cisto prav, saj do Paklenice je tud nekaj cez 400 km in jih nardimo bp.

Razmisljal sem tudi motorje dat na prikolico in gasa dol. Nekje na Korziki ali Sardiniji pustit avto in se z mopeki furat okoli. Te bom pa ob priliki zical za kaksne nasvete glede Korzike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce koga zanima, danes od ilirske do biograda sonce in 18 do 20 celzijev.

Upam, da bo jutri enako za povratek pa mogoce se manj megle v notranjosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se slucajno mimo LJ in Vrhnike peljal po avtocesti?? Črna čelada in živo rumena jakna, pa z FJRjem??

Ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!