Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Z obiskom Biograda in vračanjem še okoli Istre http://maps.google.c....821533&t=m&z=7

Se je nabralo ravno tolko, da sem šel proti Pernici še obrnit iz tega:

post-3284-0-81247600-1320011649_thumb.jpg

na to:

post-3284-0-79389700-1320011664_thumb.jpg

:)

:mellow: si pa zadnji kilometer vozil kar 3 minute :closedeyes:

Vseeno pa je lepa cifra, vredna še enega motorja (mislim za bencin in vzdrževanje)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:mellow: si pa zadnji kilometer vozil kar 3 minute :closedeyes:

Ja, eni pač vozimo zmerno in počasi :)

Zato pa je bila že noč ...

Vseeno pa je lepa cifra, vredna še enega motorja (mislim za bencin in vzdrževanje)!

Ja pa res. Sem moral prav zračunat in imaš čisto prav. Pol vrednosti novega za bencin pol pa za gume. Ostalo je pa bolj ali manj drobiž ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Če koga zanima ob 11.00 iz MB proti MS, pa čez Ormož pa Ptuj nazaj domu.

Lp, Marko

Sprejemam tudi predloge :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Razmisljal sem tudi motorje dat na prikolico in gasa dol. Nekje na Korziki ali Sardiniji pustit avto in se z mopeki furat okoli....

Tudi pametna ideja. Je pa bolje pustit avto na italijanski strani, ker prevoz z trajektom in prikolico ni poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva "naša" včeraj v Paklenici (oba po moje plezalca). Beli KTM je bil tudi pri Dinkotu.

Tokrat sem pri Dinku jedel čevape, je bilo ok, lignjev nisem več upal naročiti.

pa301659.jpgpa301730.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva "naša" včeraj v Paklenici (oba po moje plezalca). Beli KTM je bil tudi pri Dinkotu.

.....

Imaš prav! Oče in sin sta šla včeraj dopoldan v plezarijo. Ata je kupil KTM-a v Skokah od Šalce (radio City), ker je svojega BMW-ja pred kratkim "bek spravo". Fajna dečka. Nekaj se z atejom meniva o zimski furi v toplih krajih...

Sem pa na furi okoli Velebita, ki sem jo razširil čez Knin, peljal po cesti, kjer smo z Dančijem in Baracudekom obrnili. Pri Plitvicah pa videl tudi zanimiv plakat...

post-17531-0-92132800-1320085634_thumb.jpg

post-17531-0-11108200-1320085734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl ta plakat, malo me čudi da, v konzervativni katoliški Hrvaški ni odstranjen :)

Tisti beli KTM pa je res lep, idealen za tiste kraje oziroma vožnjo čez Velebit. šalca ni za tak motor, njemu bi bolj pasal kakšen HD.

pa291590.jpg

(sobotna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, odlično! Vmes pa ziher še čisto posebne vrste kremšnita ... njami! :OK:

Ja. Pa res. Kako si vedela? ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so te kremšnite? Ta vikend se obeta.

Se je obetal tudi prejšnji vikend. Napovedano dvodnevno lepo vreme me je pognalo na furo okoli Velebita. Novi in malo ozki škornji, samo eni zokni, dež iz megle, mokri škornji do Delnic,... so postali vzrok za vnetje živca v levem podplatu s palcem. Boli ko svinja in moram počivat + papat Naklofen: :( + :angry:

Če moji samo omenim kake kremšnite, sem pečen :004 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je obetal tudi prejšnji vikend. Napovedano dvodnevno lepo vreme me je pognalo na furo okoli Velebita. Novi in malo ozki škornji, samo eni zokni, dež iz megle, mokri škornji do Delnic,... so postali vzrok za vnetje živca v levem podplatu s palcem. Boli ko svinja in moram počivat + papat Naklofen: :( + :angry:

Če moji samo omenim kake kremšnite, sem pečen :004 ...

ne ti nas fujtrat, vina si toliko spil, da te draga ne spusti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je obetal tudi prejšnji vikend. Napovedano dvodnevno lepo vreme me je pognalo na furo okoli Velebita. Novi in malo ozki škornji, samo eni zokni, dež iz megle, mokri škornji do Delnic,... so postali vzrok za vnetje živca v levem podplatu s palcem. Boli ko svinja in moram počivat + papat Naklofen: :( + :angry:

Če moji samo omenim kake kremšnite, sem pečen :004 ...

Pa kdo za vraga mi v zelje hodi z kremšnitami ? lol..... a tak so dobre ratale ali kako ?

Lep pozdrav vsej motoristični bandi

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Pa res. Kako si vedela? ;-)

Oh, kar tako sem ugibala ... :rolleyes::OK:

Pa kdo za vraga mi v zelje hodi z kremšnitami ? lol..... a tak so dobre ratale ali kako ?

Lep pozdrav vsej motoristični bandi

D.

Oh, te tvoje kremšnite skoraj nimajo konkurence; ampak, so tudi one 'Valterjeve katre' totalni zakooon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo za vraga mi v zelje hodi z kremšnitami ? lol..... a tak so dobre ratale ali kako ?

...

D.

Moji so ratale :OK: , je pa delala po tvojem receptu :hooray:

Vuni taka temperatura, jaz pa moram doma zabušavat :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!