Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Kaj pa nazaj ? :)

Nič nazaj! :yea1:

To je predlog poti za Barakudo (nimam njegovega emajla), naprej pa zna sam do morja.

Če gre kdo v Graz, naj mi kupi:

post-9696-0-45491100-1335439937_thumb.jpg

Kdaj rabis tole;jaz se naceloma vsaki dan peljem tam blizu.

Barakudeka bomo ze spravli do morja. ;) Al po eni al po drugi poti.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da smo zelo aktivni, ker ni nobenih objav. V soboto sem šel malo na morje v Portorož, kjer je bila danes regata.

Vreme kasno pa skoraj nič gužve na cesti, zelo toplo do Kopra, tam pa je morje kar precej hladilo. Danes nazaj preko Sečovelj in Dragonje - gužva za hrvaško skoraj do vrha hriba (Srgaši) - na Sečoveljski strani pa le nekaj avtomobilov.

Vaški boysi so imeli oba dneva zaprto, sicer pa prijetna vožnja.

Na Trojanah en kup motoristov - povprečna starost preko 50 let (še dobro, da niso bili v avtomobilih, sicer bi bili vsi dedeki, potencialni ubijalci motoristov - tako pa verjamem, da vsaj njim niso odvzemali prednosti in jih izsiljevali - vsaj mene niso).

Mimo grede: novi fotelj za carico marico se je izkazal - mene je rit začela boleti, :wub: pa ne - bravo Jožeku iz Dupleka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa jih nehaj pisat in se pridi pokazat v živo - z berglami ALI brez, v torek ALI v sredo, k Bokijju ALI ...

No v bistvu jih ne rabiš nehat pisat, saj jih sedaj v enem mesecu napišemo toliko kot včasih v enem dnevu.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem pretegnil kole od RS-a okoli Velebita. Doma sem obljubil mojo odsotnost samo za en dan, ker v soboto je bili potrebno kositi, vrtna dela, ... Pri Dinkotu srečal fajnšmekerja Nemota na solo furi in:" Poj zraven, greva v Črno Goro!" ... me je skoraj zaneslo. Zaradi diete sem spil samo sok brez lignjev in gasa domov. Sedaj malo delam, čebelica mora spakirat in popoldan po planu kreneva na jug za kak dan.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa jih nehaj pisat in se pridi pokazat v živo - z berglami ALI brez, v torek ALI v sredo, k Bokijju ALI ...

No v bistvu jih ne rabiš nehat pisat, saj jih sedaj v enem mesecu napišemo toliko kot včasih v enem dnevu.

No, te pa se vidimo; ALI ali Boki ... je le še ena bergla, občasno. ;)

Bomo vidli, če bo kdo sploh tukaj, pa kaj bodo rekli Barracuda team in duo disaster.

V petek sem pretegnil kole od RS-a okoli Velebita. Doma sem obljubil mojo odsotnost samo za en dan, ker v soboto je bili potrebno kositi, vrtna dela, ... Pri Dinkotu srečal fajnšmekerja Nemota na solo furi in:" Poj zraven, greva v Črno Goro!" ... me je skoraj zaneslo. Zaradi diete sem spil samo sok brez lignjev in gasa domov. Sedaj malo delam, čebelica mora spakirat in popoldan po planu kreneva na jug za kak dan.

Pozdravi tudi Čebelico.

Uživajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, pa ko bi vsaj ALI bil na Skadarliji. Ob dveh grem v Beograd na veslanje - in to z avtom :klicaj:. Bom pa zato drugi teden v Belgiji, da malce uravnotežim (pa spet z avtom).

Lepo se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa na Terazijah ali v hotelu Slavija (pivo po 1,3 eura) - i puno leeepog sveeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem tudi jaz našel malo časa in odfural eno 3dnevno.

Tako je blo, Leart, pa potem čez Karlovac in Plitvice do Korenice in za Senj, po magistrali do Dinkota na lignje in dalje v Zadar.

Tam Dober pršut in sir in spanje v hostlu v Boriku, ki je obnovljen in prav dober.

Drugi dan čez Benkovac in Knin v Bosno po vukojebini do Vrbasa :kva2: in v Banja luko.

Hotel Ideja v centru, poceni in dobri ljudi, večerja v gostilni Vrbas, nato PUB, kjer so imeli večer vinilnih plošč ob prebitku ženske populacije, kičasto. (Sicer sem bil ota, ki pa je edini poznal muziko, ki so jo dobesedno "sukali" :grim )

Tretji dan čez Prijedor do Bosanski novi na mejo. Celo Bosno brez plačila policajem, nakar me ustavi zadnji ki me je lahko, na meji (granična policija) in puf, plačam štirim mejnim policajem zbog izbegavanja granične kontrole. Ker nisem imel 4x standardne tarife, torej 4x20 mark, jim dam 50 eur in zaželimo si srečo. :smoke:

Nakar do Karlovca, Metlike, NM, Sevnice, Celja in domov.

ps. JebemomilomaterJugajeJuga press

ps.ps. Guzzi je delal do onemoglosti brez "greške"!!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa na Terazijah ali v hotelu Slavija (pivo po 1,3 eura) - i puno leeepog sveeta.

Kaj si misli z lepim svetom !? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:D

Vsak po svoje krmari skozi praznike; jaz pač bolj službasto. Vmes sem našla tole (opravičujem se, če je bilo že kje objavljeno, pokazano ...)Tako super dobro je, da se mi zdi vredno deliti z vami. Žal se velikokrat sploh ne zavedamo, kakšno moč imajo besede. Nemalokrat pokažejo svojo pozitivno moč (a žal tudi rušilno).

Uživajte! :OK:

http://www.youtube.c...5m7oU&vq=medium

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

:D

Vsak po svoje krmari skozi praznike; jaz pač bolj službasto. Vmes sem našla tole (opravičujem se, če je bilo že kje objavljeno, pokazano ...)Tako super dobro je, da se mi zdi vredno deliti z vami. Žal se velikokrat sploh ne zavedamo, kakšno moč imajo besede. Nemalokrat pokažejo svojo pozitivno moč (a žal tudi rušilno).

Uživajte! :OK:

http://www.youtube.c...5m7oU&vq=medium

Ja,res!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si misli z lepim svetom !? :blush:

Pa, v prvem delu tvojega podpisa imaš odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden grem STAR-u iskat eno zadevo v Louis-a. Ce se kdo kaj rabi naj javi.

Mislim da Danči rabi nekaj za svoje SV-ja. (adapter platte za blinkere Suzuki)

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da Danči rabi nekaj za svoje SV-ja. (adapter platte za blinkere Suzuki)

In sicer Art. Nr. 10033187 (slika)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Moped pobarvan... Vikend baje lep... Marof???

Hmm... Moped pobarvan... Vikend baje lep... Marof???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof ali Paklenica, ce bo vikend lep. :)

marof v soboto, če bo vreme je deal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!