Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Hvala vsem za čestitke.

Škoda, da vas ni bilo pri Aliju, ko sem plačal pijačo. Nadoknadimo ob prvi priliki ;-)

Prejšnji teden sva se s Snečerjem malo vozila (glej fotko :-)

post-9696-0-96564600-1338325033_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preimenujsevzvezdodatenezamenjujejozastarega press

SemževšestdesetemtakdasemresSTARpressssssssssssss!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke.

Škoda, da vas ni bilo pri Aliju, ko sem plačal pijačo...

Pa kaj ni danes torek? Malo mi je zabegnilo. Pozabil sem, da sem bil na furi v nedeljo in ponedeljek :whistle: ...

Planiral sem okoli Pohorja in v rondoju pri MOL-u namesto proti Konjicam zavil za Poljčane - Brežice - Novo Mesto - Črnomelj - Delnice - po obali do Dinka v Starigrad Paklenico. Lepo vreme me je potegnilo po obali do Šibenika in preko hribovite Boraje proti Trogiru in Makarski. Spanje pri prijateljih v Rogotinu za Pločami (Štand broj jedan za rogotinskim mostom). Pokažejo mi stenski koledar naših veslačev iz Brestrnice. Lepo so jih pohvalili saj so spali pri njih. Poklical sem Darka 3g, če je on bil njih trener pa je bil njegov kolega, tudi motorist.

Naslednji dan pa Metkovič - Jablanica - Prozor - Jajce - Bihač. Pri Mlinu dobra papica, nato dalje za Slunj - Karlovac - Jastrebarsko in čez Plešivico v Samobor in Brežice. Tam sem moral obleči dežni kombinezon in nato vaterpolo čez Poljčane domov. Šel sem s sinovim BMW 1100 S, da preluftam gume O:-) . Nove Metzelerke 8 so super!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke.

Škoda, da vas ni bilo pri Aliju, ko sem plačal pijačo. Nadoknadimo ob prvi priliki ;-)

Prejšnji teden sva se s Snečerjem malo vozila (glej fotko :-)

post-9696-0-96564600-1338325033_thumb.jpg

Vidim, da si že opral motor.

[media=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste uživali, dragi toteki!

Jaz tudi ... v službi.

Če vas zanima - letos bo super!

Indexi, Time z Dadom Topićem, Macy Gray, Ana Moura (prečudovit fado večer), Folkart (Benin, Peru, Mehika, Srbija, Moldavija, Donski Kozaki, Gruzija, . .); Skindred, Eric Trufazz, Lucky Peterson, Jamaican Legends featuring Bitty McLean ... nešteto dogajanj v Mestnem parku na Art kampu in več kot 400 ostalih različnih dogodkov - pa vseeno vedno kdo razlaga, da je vedno eno in isto, kako se sploh nič pametnega ne dogaja, pa si mislim - pa kaj ne gledaš, ne slišiš in ne vidiš? Kako - nič ni? Pa te ljudi vprašam za nasvet - le kje so bili, da so doživeli toliko več in toliko boljših stvari? Kam bi me napotili, jaz bi tudi doživela tisto mnogo boljše, kot imamo doma, pred nosom?

Zanimivo ... ponavadi niso bili nikjer. Ne vedo prav, kje bi bilo bolje, ampak, tole tu je brez veze, "ker jaz pač ne hodim na take stvari". In tudi programa si niso prebrali. Še manj vprašali.

Kako zelo slovensko, a ne da? :D

Malo za žgečkanje ...

Macy Gray

[media=]

fado ... Ana Moura
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste uživali, dragi toteki!

Jaz tudi ... v službi.

Če vas zanima - letos bo super!

Indexi, Time z Dadom Topićem, Macy Gray, Ana Moura (prečudovit fado večer), Folkart (Benin, Peru, Mehika, Srbija, Moldavija, Donski Kozaki, Gruzija, . .); Skindred, Eric Trufazz, Lucky Peterson, Jamaican Legends featuring Bitty McLean ... nešteto dogajanj v Mestnem parku na Art kampu in več kot 400 ostalih različnih dogodkov - pa vseeno vedno kdo razlaga, da je vedno eno in isto, kako se sploh nič pametnega ne dogaja, pa si mislim - pa kaj ne gledaš, ne slišiš in ne vidiš? Kako - nič ni? Pa te ljudi vprašam za nasvet - le kje so bili, da so doživeli toliko več in toliko boljših stvari? Kam bi me napotili, jaz bi tudi doživela tisto mnogo boljše, kot imamo doma, pred nosom?

Zanimivo ... ponavadi niso bili nikjer. Ne vedo prav, kje bi bilo bolje, ampak, tole tu je brez veze, "ker jaz pač ne hodim na take stvari". In tudi programa si niso prebrali. Še manj vprašali.

Kako zelo slovensko, a ne da? :D

Malo za žgečkanje ...

Macy Gray

[media=]

fado ... Ana Moura

Muti... da ti povem da že komaj čakam toti lent :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti... da ti povem da že komaj čakam toti lent :D

Hehe, Barrakudek, ti kar zezaj ... :D :D ... no, saj jaz tudi komaj čakam, da bo ... mimo! Da bo tam nekje 16. ali 17. ali 18. julij, ko bomo končno zadihali.

Pa saj se kaj vidimo.

Lani nisem niti 1x obiskal festivala :) malo morje, malo nezainteresiranost za art program itd.. Ne verjamem, da bo letos drugače.

Pa seveda, kakor komu paše! Mene samo to moti, da tisti, ki sploh ne vedo za kaj gre, pametujejo in predvsem že vnaprej ali pa zgolj zaradi genov šimfajo. Vsaka kritika je dobrodošla, če je argumentirana. Ja, če bi namesto pljuvanja povedali, kaj je bilo narobe in dali konkretno rešitev, kako bi opravili bolje, pa so me sama ušesa.

Torej, uživaj na morju, ne bodi zainteresiran in letos boš spet na istem kot lani. Če ti to ustreza, sem stoprocentno na tvoji strani.

Uh, jaz bi bila tudi raje na morju, kot na Lentu ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj ni panike.

Programske razlike na letni ravni opazijo po moje le poznavalci, večinoma avtorjev ne poznam (če govorimo o muziki) in npr. ta dva linka me ne ganeta ko si pokazala, sploh zadnji v latino jeziku. Dvomim, da večina, ki to pride poslušat sploh ve o čem pojejo.

Ne rečem pa da ni bilo kaj zanimivega v preteklih letih, program sem gledal sproti, no sicer pa greš malo na lent zaradi sprostitve, to jaz gledam kot na površinsko kulturno dogajanje, lepo na easy. Veliko pa se je dogajalo tudi izven, zapomnil sem si neko "telovadbo" v parku (ulično gledališče), ko so plazili po neki dokaj veliki konstrukciji.

Glede organizacije in ostalega pa je bilo vsako leto bolje, vedno boljše (lani nisem videl). Zadeva je vedno večja in tu gre pohvala organizatorjem, da še vedno tako zagnano delajo.

Letos zaradi EPK bi morala biti zadeva še bolje obiskana.

Imam pa občutek, da bom na istem kot lani pa ni bilo slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Barrakudek, ti kar zezaj ... :D :D ... no, saj jaz tudi komaj čakam, da bo ... mimo! Da bo tam nekje 16. ali 17. ali 18. julij, ko bomo končno zadihali.

Pa saj se kaj vidimo.

Pa seveda, kakor komu paše! Mene samo to moti, da tisti, ki sploh ne vedo za kaj gre, pametujejo in predvsem že vnaprej ali pa zgolj zaradi genov šimfajo. Vsaka kritika je dobrodošla, če je argumentirana. Ja, če bi namesto pljuvanja povedali, kaj je bilo narobe in dali konkretno rešitev, kako bi opravili bolje, pa so me sama ušesa.

Torej, uživaj na morju, ne bodi zainteresiran in letos boš spet na istem kot lani. Če ti to ustreza, sem stoprocentno na tvoji strani.

Uh, jaz bi bila tudi raje na morju, kot na Lentu ... :)

Ne muti resno mislim... Komaj čakam da maš tudi čez teden kam za it, se malo prešetat in polgedat malo tuje kulture... Lanski Folkart je bil supi. In Lent se je spremenil v mojih očeh takrat ko se je razširil še na tribune iz promenade ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste uživali, dragi toteki!

Jaz tudi ... v službi.

Ali res tako ljubiš to službo, da uživaš v njej ali pa nimaš sreče z njo, da si tako pozno še tam.

Toti lent pa je full brez zveze - samo nekaj šrajajo po odrah pa vsi so pijani pa se derejo okoli - pol pa še oni črni pa našemleni pridejo pa kraval delajo. Najbolj pa mu zamerim, da Mutiki ne dopušča priti k Aliju ali Bokiju - da flukplaca sploh ne omenjam - že zato bi ga morali ukiniti.

Na žalost sem malce len pa se ne potrudim, da bi pravočasno poiskal kar me zanima. Ta Ančka je že slišati zanimiva, čeprav ne razumem o čem poje. Par predstav sem si le pogledal v teh letih. Kakšno Darjo Švajger, kak Dixiland pa jazz, pa še kaj bi se našlo. Le ognjemet mi je mimo, čeprav je menda glavna atrakcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in npr. ta dva linka me ne ganeta ko si pokazala, sploh zadnji v latino jeziku. Dvomim, da večina, ki to pride poslušat sploh ve o čem pojejo.

Fado glasba je mešanica ciganske, arabske, judovske in andaluzijske glasbe, najbolj razvpita 'kraljica' sodobnega fada pa je Mariza, znana daleč preko meja Portugalske. Nova zvezda te glasbe pa je ravno Ana Moura, ki bo nastopila na našem Glavnem odru. Res je, besedila niso ravno razumljiva, saj so v portugalščini (romanski jezik, ki je nastal iz ljudske latinščine - na svetu je šesti jezik po številu ljudi, ki ga govorijo - 200 milijonov! Govorijo ga npr. tudi v Vzhodnem Timorju ali pa v Gvineji Bissao, recimo) ... je zelo težek jezik in je celo osnova večim kreolskim jezikom. Pri nas ni tako popularen, da bi se ga npr. množično učili ... pa kljub temu - tudi sama sem bila presenečena, koliko ljubiteljev te glasbe je pri nas.

Ta zvrst glasbe predstavlja neke vrste melanholijo, koprnenje, pogrešanje, hrepenenje ... meni je pač fado izjemno blizu, še iz časov legendarne Amálie Rodrigues naprej.

Ne muti resno mislim... Komaj čakam da maš tudi čez teden kam za it, se malo prešetat in polgedat malo tuje kulture... Lanski Folkart je bil supi. In Lent se je spremenil v mojih očeh takrat ko se je razširil še na tribune iz promenade ;D

Kul. No, letošnji Folkart bo tudi silno pisan, še bolj kot lani. To vem iz zanesljivih virov. :P

Mimogrede - Fugly pa komaj čaka na tebe. Deluje hudo zdelano ... sicer ne vem, kateri bolj, črn ali zeleni del, ampak oba bi potrebovala strokovno ekspertizo. Kdaj?

Ali res tako ljubiš to službo, da uživaš v njej ali pa nimaš sreče z njo, da si tako pozno še tam.

Je pač takšna služba.

In rada jo imam. V tem obdobju še toliko bolj zahtevna in mi delamo, kar je naša naloga.

Saj nas je celo Snecer pohvalil. :010

Bo pa letos tudi Darja zapela, med drugim. Potem pa, ko bo zadnji dan mimo in če ne boš na dopustu, pa se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Toteki, kaj novega?

Pa sej ne morerm verjet... Kaj ti še živiš? Treba te je malo mobilizirat... Sem ču da nekaj motoriraš??? Lahko se kaj oglasiš, ob kakem totem torku v torek ali sredo :D. Telefonsko maš in pokličeš. Plačam ti pir!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI ni danes sreda, ko je čas za Toti torek ?

Ali bo ali, ali bo boki, ali ne bo nič ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI ni danes sreda, ko je čas za Toti torek ?

Ali bo ali, ali bo boki, ali ne bo nič ?

Danes in jutri me ne bo, ker delam popoldan :-( do 22h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si odpeljal;jaz ta vikend verjetno napadem eno od tistih fur,ko sva se menla. Se (mogoce) vidimo dans na Macy...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........

Lahko jutri ?

Lahko! Že dolgo nismo kaj rekli ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!