Skoči na vsebino

DUCATI brez zastopnika v Sloveniji???


adidasx

Priporočene objave

In cene so :BUA:

Vsaj za cene monstrov vem, da so bile pri Zorniku precej cenejse kot pa so te tukaj, ane?

lp

zato, ker jih je cenej dobu, ker izdeluje dodatno opremo za ducatije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi na forumu. Zgolj v vednost pa vam sporočam, da je prava številka za informacije o Ducati motociklih 01/5484-760.

Lep pozdrav,

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornji informaciji dodajam še to, na kar so me prijazno opozorili -- zastopnik za Ducatije je Skupina Claas d.d. in ne Avtohiša Claas, kot sem se tudi jaz uspešno zmotil. Podjetje je uvoznik Ducatijev, HD, Buelov, Kryptonite, Uvex, Motorex -- kot že napisano med novicami na motosvet.com!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In cene so :BUA:

Vsaj za cene monstrov vem, da so bile pri Zorniku precej cenejse kot pa so te tukaj, ane?

lp

zato ker je Zornik prepoceni prodajal, je tudi propadel kot uvoznik, saj ni mogel postaviti standarda storitve kot so ga želeli iz tovarne ... we shall see, what will be B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem imela nič proti Zornikovim nizkim cenam... :P  :P  .)

kar sem dobil "ceneje" - sem potem "placal" ko sem se vozil tja motor servisirati.....in mi ga niso uspeli zrihtati niti po 3 "poskusu".

Jebes ti tako "ceno".

Ce poberem iz racunalnistva - vazen je TCO - total cost of ownership. :P

-

glede DOC

jaz sem dobil "clanstvo" kar z nakupom. Za ostale bo dovolj da posljete osebne podatke + stevilko okvirja na Ducati. Pri odgovarjanju na e-posto so kar azurni.

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede DOC

jaz sem dobil "clanstvo" kar z nakupom. Za ostale bo dovolj da posljete osebne podatke + stevilko okvirja na Ducati. Pri odgovarjanju na e-posto so kar azurni.

kul ... bom poslal, pa da vidimo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem dobil "ceneje" - sem potem "placal" ko sem se vozil tja motor servisirati.....in mi ga  niso uspeli zrihtati niti po 3 "poskusu".

Jebes ti tako "ceno".

Ce poberem iz racunalnistva - vazen je TCO - total cost of ownership. :P

Jaz sem motor vozila k Simonu... ki je bil do pred kratkim moj sosed in je bil brez problema pripravljen prit tudi na dom (ko se mi je npr. spraznil akumulator... ) B) :notworthy:

TCO = minimum B)

DOC - prijavila sem se kar na Ducatijevi spletni strani in kmalu dobila kartico

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar sem dobil "ceneje" - sem potem "placal" ko sem se vozil tja motor servisirati.....in mi ga niso uspeli zrihtati niti po 3 "poskusu".

kolk je stal takrat tvoj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naceloma ja, seveda motorja ne bosta na voljo non-stop, saj bo njuna naloga tudi nabiranje testnih kilomtrov z nasimi vrlimi :? :P pisci motoristicnih revij. Tukaj ne bo govora o kaksnih blaznih testiranjih (1 ura in vec) oz. bodo ta namenjena najbolj resnim kupcem. Drugace pa bo lahko vsak, z ustreznim izpitom motor dobil za ca. 15 minut. Seveda bo najbolje, ce se prej po telefonu preprica ce je zeljeni motor na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kulk približn stane redn servis za ducatija?

moji servisi za Monster 750 so bili ...

1.000km ('99)

18k SIT (Mega Avto)

10.000km ('00)

17k SIT (Zornik)

20.000km ('02)

53k SIT -nastavljanje ventilov, jermeni (Dacar)

30.000km ('02)

18k SIT (Dacar)

40.000km ('03)

38k SIT - kontrola ventilov, jermeni (Dacar)

50.000km ('03)

?? - še čakam na motor ;) (Dacar)

K&N zračni filter očiščen, in Svečke ter bencinski filter zamenjana vsakih 10k.

Hidravlične tekočine menjane vsakih 20k km ...

V zgornjih cenah seveda ni potrošnega materiala (veriga, verižniki, zavorne obloge ...)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo točno pove kje je ta Claas? K zadnjič sm se okol kliničnega centra vozu gor pa dol, pa vsepovsod, pa niker nč... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo točno pove kje je ta Claas? K zadnjič sm se okol kliničnega centra vozu gor pa dol, pa vsepovsod, pa niker nč... :?

malo dalje proti vzhodu bi se moral zapeljati....v olimpijsko vas :P dve(?) krizisci za Jurmanom na levi strani je salon.

pa ducati kolendarjev vec nimajo. :angry:

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zaenkrat samo nepreverjene govorice ...

zna bit da bo Ducati v Slo poslej uvažal Simon Dacar, sicer tudi velik ljubitelj, poznavalec, predvsem pa odličen serviser teh motorjev.

Salon je že narejen na cesti iz LJ-Črnuč proti Litiji, vendar še ne obratuje, ker se z Zornikom ni dalo zmenit za redne dobave in še mnogo tega ...

Da ne bo pomote ... fanta, ki sta skrbela za Ducati program pri Zorniku (Samo in Gašper), sta super, kar pa ni mogoče reči za njunega šefa, ki pa ga ni razen karbona brigalo nič drugega ... :? :? :? :?

Če se vsi trije skup spravijo, po moje lahko naredijo marsikaj ... :wink: 8)

bi rabila res serviserja za ducatija...se da dobiti kakšna telefonska številka

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Boštjan, Nova Motolegenda (Claas) Ljubljana: 01/548 47 60 (trenutno na bolniški)

- Gašper, Lancovo: 04/575 80 16

- Simon, Skaručna: 041 744 555

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Nekaj sem slišal, da uvoznik za Ducati pri nas 'crkuje' ... A ve kdo kaj več o tem?

podobne zadeve kot se je ze marsikje drugje dogajalo...

motorjet( KTM) laba......

itn.....

slišijo se nekatere stvari, samo pač..... kaj pa je resunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!