Skoči na vsebino

DUCATI brez zastopnika v Sloveniji???


adidasx

Priporočene objave

Domen, (adidasx)....

a si že dobil servisno knjigo nazaj ???

...jaz čakam že 2 mesca MINIMUM!!!

to se mi nekak ne dopade!!!

2x sem ga že klical....

...grema na pir, stari :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil odgovor od "contact_us" <contact_us@ducati.com> glede zastopstva v .si:

"concerning your reqiest I inform you that at the moment there is not any dealer in your area.

For any information and needs prease contact the following dealer the cover also your area.

TEMBO, d.o.o.  Samoborska 213 Zagreb

10000 (Zagreb) Ph: +385 1 34 60 992

Fax: +385 1 34 60 994

E-mail: ducati@total.hr"

Kaj zdaj to pomeni ? :unsure: :?

To pomeni da Ducati nima zastopnika oz. pooblaščene osebe za trgovanje z njihovimi izdelki v Sloveniji in da se moraš obrniti na Hrvate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si že dobil servisno knjigo nazaj ???

Simon sporoča,

da so vse servisne knjižice motorjev, ki jih je letos servisiral in še ne vrnil, sedaj pri njemu in potrjene. Vsi, ki se vas tiče jih greste lahko iskat ali pa pokličete Simona, da se dogovorite drugače ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da malo obudim tole temo: cisto sveza, zaenkrat se neuradna informacija (dokler se ne porihta papirjev) - v naslednji sezoni bo za prodajo in servis Ducatijev uradno skrbela Skupina Claas d.d.

Ko bo zadeva pravno postimana, dobite vec info in tud kdaj se bo lahko narocil motorje.

Pozdrav,

Chebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol se bo dal pri njih servisirat motorje al ne? In kje sploh je Class d.d.??

NA Zaloški cesti v Ljubljani.

To lahko izveš tudi, če pogledaš v telefonski imenik ali kaj podobnega.

PS: Claas je v bistvu v isti bajti, kot Peugotov prodajalec Modri LEv. Prodajajo pa tudi HArley-Davidson, Buell, Kryptonite in še kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok thx; sam ni se mi dal it gledat v imenik...

"Mama, daj mi nekaj iz hladilnika prinesi, en sendvič, meni se ne da, sem pa lačen ..."...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citat:

SuperDUCK Objavljeno: 21 Nov 2003 @ 16:33

Neznanec

Skupina: Člani

Objav: 1

Član št.: 2.475

Član od: 21.11.2003

Zanima če kdo ve kdo in kje je zastopnik za motorna kolesa Ducati? Kupil bi novega Ducatija Monstra 1000s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je novica ze cisto uradna: Uradni uvoznik za motorje Ducati je Skupina Claas d.d., Zaloska 171 Ljubljana. Cene se niso znane - bodo v prihajajocem tednu, motorji pa bodo dobavljivi ze v decembru. Prav tako bo na isti lokaciji tudi servis za Ducati.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mama, daj mi nekaj iz hladilnika prinesi, en sendvič, meni se ne da, sem pa lačen ..."...
Ej, ti a pelat se ti pa da, al se bomo drugi namesto tebe????
Pizda so (ste) tle no motosvetu eni debili...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je novica ze cisto uradna: Uradni uvoznik za motorje Ducati je Avtohisa Claas, Zaloska 171 Ljubljana. Cene se niso znane - bodo v prihajajocem tednu, motorji pa bodo dobavljivi ze v decembru. Prav tako bo na isti lokaciji tudi servis za Ducati.

Če to drži je super novica!!!!!!!! :OK: :OK: Ne vem sicer koliko so v Class-u motoristično usmerjeni ampak dejstvo je da imajo za sabo dovolj kapitala in izkušenj da ponudijo Ducatija kot se zanj spodobi. Se pravi da bo moral biti tudi kmalu salon, servis........kjer boš lahko motor videl, ga sprobal...-ne pa izbral iz kataloga!!!!!!

No ja, bomo videli kaj in kako če je vse to res!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sledeca: servis bo na isti lokaciji kot salon, in kjer je tudi H-D servis in salon. Je pa dejstvo, da bo v salonu vseskozi najmanj 5 razstavljenih Ducatijev, ki bodo seveda dobavljivi takoj. Na zalogi naj bi blo tudi nekaj artiklov iz Ducati butika in normalno ves potrosen material in (upam cim vec) rezervni deli. Ko pride prva posiljka motorjev v salon vas obvestim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sledeca: servis bo na isti lokaciji kot salon, in kjer je tudi H-D servis in salon. Je pa dejstvo, da bo v salonu vseskozi najmanj 5 razstavljenih Ducatijev

Kam jih bodo pa dal, zdej majo notr firebolta, lightninga pa sprint rs pa nimajo prov velik placa več=>dograditev???

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer koliko so v Class-u motoristično usmerjeni ampak dejstvo je da imajo za sabo dovolj kapitala in izkušenj da ponudijo Ducatija kot se zanj spodobi.

Se bodo pa naučili...če so se lahko garažni mehaniki, pa da se CLASS nebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene stvari (kolesa) bodo sle vn iz salona, da bo vec prostora za Ducati! :D

To so že takrat rekli, ko so dobili zastopstvo za H-D, pa še vedno veselo prodajajo bicikle. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Zdej je novica ze cisto uradna: Uradni uvoznik za motorje Ducati je Avtohisa Claas, Zaloska 171 Ljubljana. Cene se niso znane - bodo v prihajajocem tednu, motorji pa bodo dobavljivi ze v decembru. Prav tako bo na isti lokaciji tudi servis za Ducati.

Kako je sedaj s tem Ducatijem, imamo zastopnika ali ne??? Se bo dalo dobiti-pogledati motorje pri nas ali treba iti v tujino??? Sezona se bliža pa vse tiho.... :cry:

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to k je folk požrešen pa bi kar vse prodajali. Ti dve blagovni znamki si zaslužita nedvomno vsaka zase en salon ne pa tako da bi imeli od vsakega po malem in to na enem majhnem prostoru. V tujini kaj takega nisem nikjer vidu, pa tudi kakor sem takrat slišal so Zorniku težili pri Ducatiju, da bi moral imeti v Lj. ne vem kak salon pa na vem kake zahteve, a zdaj pa lahko nekdo ki bo zastopnik ima kar par znamk motorjev v istem prostoru??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve kaj je zdaj s Simonom? A še bo uvažal duce po svoji liniji ali mu bo kdo začel težit - s strani Claas-a mislim, glede homologacij in podobno. Mojim prijatlom je kar nekaj Ducov dol spravo pa so vsi zadovoljni pa še servis jim je rihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to k je folk požrešen pa bi kar vse prodajali. Ti dve blagovni znamki si zaslužita nedvomno vsaka zase en salon ne pa tako da bi imeli od vsakega po malem in to na enem majhnem prostoru. V tujini kaj takega nisem nikjer vidu, pa tudi kakor sem takrat slišal so Zorniku težili pri Ducatiju, da bi moral imeti v Lj. ne vem kak salon pa na vem kake zahteve, a zdaj pa lahko nekdo ki bo zastopnik ima kar par znamk motorjev v istem prostoru??? :blink:

To počne že leta Motodrom Sintschnig v Celovcu. V isti stavbi je s provizorij stenami ločen salon Nissanov, Ducatijev in Harley-Davidsonov.

Meni to ni moteče, ker je vsak salon aranžiran v stilu. Kaj pravijo na to matična podjetja, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve kaj je zdaj s Simonom? A še bo uvažal duce po svoji liniji ali mu bo kdo začel težit - s strani Claas-a mislim, glede homologacij in podobno. Mojim prijatlom je kar nekaj Ducov dol spravo pa so vsi zadovoljni pa še servis jim je rihtal.

Simon zaenkrat dela po starem, garancijo za motorje, ki jih je prodal še vedno izvaja sam ... s Claas-om se pogovarja na kakšen način bodo sodelovali ... novice sledijo, ko bodo 100% potrjene.

Glavni problem slovenskega uvoznika je, ker je slovenija majhen trg in si Claas glede na predvideno prodajo ne bo mogel privoščiti dovolj velike zaloge vseh motorjev iz prodajnega programa.

Nenapovedane dobave sredi sezone iz tovarne so znanstvena fantastika, zato bi bilo bolj smiselno, da bi se nekdo povezal z avstrijskim distributejrm (to dela Simon), ki pa ima v vsakem trenutku veliko zalogo vseh motorjev iz prodajnega programa in bi bile dobave lahko hitre in učinkovite. Za uvoznika to seveda pomeni manj % profita po drugi strani pa potencialno več prodanih motorjev ... bomo videli kako bo ... upajmo na najboljše.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil posto od Classa, kjer so me obvestili da so sedaj (oz. od 1.1. 2004 dalje) oni zastopnik za Ducati v Sloveniji.

Zivi bili pa videli. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to ni moteče, ker je vsak salon aranžiran v stilu. Kaj pravijo na to matična podjetja, pa ne vem.

Kolikor je meni znano v Eu proizvajalci ne smejo (ne bodo smeli) vplivati na posameznega prodajalca. Tako se bo tudi vpliv generalnega uvoznika precej zmanjšal. Npr. nekdo bo lahko Duka prodajal, tudi če ga bo iz amerike uvozil (hmm cena???) in ne bo nikakor ekskluzivno vezan samo na Duka. Takšne so smernice EU. Mogoče bo to Slovence malo motilo, ko smo se tako lepo navadili.... :-)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!