Skoči na vsebino

DUCATI brez zastopnika v Sloveniji???


adidasx

Priporočene objave

Danes sem dobil posto od Classa, kjer so me obvestili da so sedaj (oz. od 1.1. 2004 dalje) oni zastopnik za Ducati v Sloveniji

Claas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi tudi (berit ducatisti) začeli dobivat pošto od Classa, da so novi zastopniki. Kar nekaj ducatistov je dobilo to pošto no a ne vsi. Odkot jim sploh naslovi? Očitno imajo slabo adremo vseh lastnikov ducatijev ali pa so začeli delat razliko med starimi letniki in novimi. poznam dva ki sta jih lani kupila. eden še pri zorniku drugi preko Simona pa sta oba dobila sporočilce. no mi mal starejši pa nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi tudi (berit ducatisti) začeli dobivat pošto od Classa, da so novi zastopniki. Kar nekaj ducatistov je dobilo to pošto no a ne vsi. Odkot jim sploh naslovi? Očitno imajo slabo adremo vseh lastnikov ducatijev ali pa so začeli delat razliko med starimi letniki in novimi. poznam dva ki sta jih lani kupila. eden še pri zorniku drugi preko Simona pa sta oba dobila sporočilce. no mi mal starejši pa nič!

hmm, a si se prijavu v klub lastnikov ducatijev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno kdo, ki je v Klubu lahko posreduje: tudi jaz bi se prijavil. B)

:lol1: :lol1: :lol1:

p.s.

Ma dej, stari, nooooooooooooooooo, zresn se........ :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vi tudi (berit ducatisti) začeli dobivat pošto od Classa, da so novi zastopniki. Kar nekaj ducatistov je dobilo to pošto no a ne vsi. Odkot jim sploh naslovi? Očitno imajo slabo adremo vseh lastnikov ducatijev ali pa so začeli delat razliko med starimi letniki in novimi. poznam dva ki sta jih lani kupila. eden še pri zorniku drugi preko Simona pa sta oba dobila sporočilce. no mi mal starejši pa nič!

mislim, da imajo podatke o lastnikih kar v tovarni. Kot lastnik ducatija se lahko registriraš v tovarni (nek registracijski listek obstaja v servisni knjižici) ... B) ... mensezdi ... al pa ne ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot lastnik ducatija se lahko registriraš v tovarni

prodajalec morda to naredi kar namesto tebe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajalec morda to naredi kar namesto tebe ...

Ja pa Zornik očitno ni. Bom pogledal v servisno knjižico, če nimam tega "listka".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveril pa nimam tega listka v servisni knjigi. Očitno sem se nekje zgubil ali pa ga je "zornik" zgubil.

da ni koga drugega prijavil, pa bo zdaj tista oseba koledar dobila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahka kdo lepo prosim napiše telefonsko številko od classa k neki nujno nucam (v imeniku je nisem našel). <- Hvala!

Aja-kok je s tem listko, a ga je treba v italjo poslat al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefonsko številko ... od classa k neki nujno nucam

ni Class ampak Claas ... 01-5484789

pa veliko sreče z "hitro" ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu so "rekla'kazala" dobili podatke o lastnikih Ducatijev iz seznama registriranih motornih koles (iz MNZ-ja) ... če je to res, gre za grob poseg v varstvo osebnih podatkov ... :unsure:

Tista kartica iz servisne knjige, ki je za tovarno je namenjena temu, da dobiš člansko izkaznico Desmo Owners Club-a (ali nekaj podobnega) s katero imaš lahko ponekod kjer je scena Ducati Store-ov dobro razvita popuste. Zornik tega ni nikoli pošiljal v fabriko, Dacar jih je ... vendar tudi iz tovarne ni vsak dobil te kartice ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMAM ZNANCA ,KI JE LASTNIK DUCATIJA IN PRIJATELJ DACARJA,BOM MALO POVPRAŠAL,BOM JAVIL INFORMACIJO IZ PRVE ROKE

LP B.GLISTA :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar Besna Glista, ti kar ... vsaka info tlele je zanimiva :P ... povprasaj in sporoci ...

... a nikar ne vpij vec, prosim :rolleyes: ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je,kolega ima ducatija,domov je dobil pošto ,da je novi zastopnik,servis peugeot class -Modri lev iz Ljubljane,Dacar naj bi imel zastopstvo vendar je šlo nekaj narobe in je vse skupaj padlo v vodo,če je pa še kaj pa vprašajte

lp,candallini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je in bo ...

Po sledi dopisa Skupine Claas d.d., ki obeta razblinitev kaoticne situacije dobave in servisiranja Ducatijev v Slo, me je radovednost gnala na Zalosko, kjer se bo trl ta oreh.

Po klepetu s prijaznim Bostjanom iz tamkajsnjega velo-moto salona in servisa, se je potrdilo vse, o cemer nas je ze obvescal Chebi (ki nam pise iz Claasove hise, kot smo ze uganili):

- narocila za dobavo motorjev se ze pobirajo,

- v kratkem bodo uredili Ducati store po tovarniskih normativih, ki bo locen od prostora z drugimi motorji, in prostor za servisiranje,

- motorje (in dele) bo prodajal in servisiral Bostjan (s pomocjo se dveh fantov), ki ga v kratkem caka se izobrazevanje iz servisiranja Ducov,

- v salonu bo na zalogi oz. razstavljenih nekaj motorjev, vsaj dva pa naj bi bila tudi kot testna,

- splosni potrosni material bo na zalogi, ostalo bo dobavljivo po narocilu,

- predvidevam, da bo vse skupaj najkasneje marca ze v polnem delovanju.

Edini Ducati, ki se trenutno sonci v salonu, je Hudejev - tam se greje v zimskem spanju.

Najbrz sem se kaj pozabila napisati, a zaenkrat ni velepomembno ...

Claasu zelimo srecno na njihovi poti z Ducatijem!

Lp, Perla

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Claasov cenik je objavljen med ostalimi ceniki na vsebinskih straneh motosveta...

Ker vidim, da je veliko ugibanj o Simonu Dacarju, vam tudi o tem kaj napisem, takoj ko najdem cas.

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je,kolega ima ducatija,domov je dobil pošto ,da je novi zastopnik,servis peugeot class -Modri lev iz Ljubljane,Dacar naj bi imel zastopstvo vendar je šlo nekaj narobe in je vse skupaj padlo v vodo,če je pa še kaj pa vprašajte

lp,candallini

Padlo v vodo? Niti ne ... EU se bliža. Dacar ima pa pogodbo z velikim distributerjem iz Avstrije/Nemčije. EU bo odprla trge, torej to, kdo je "zastopnik" verjetno ne bo več tko pomembno, kot je bilo v minulih letih. Trg v EU mora namreč biti konkurenčen ...

Zato Simonu Dacarju verjetno ni "padlo v vodo", kot trdiš ti, ampak mu je mogoče padla "sekira v med".

Bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je imel Candallini bolj v mislih, da je v vodo padlo dogovarjanje, da bi Dacar za Claas servisiral Ducatije. No, zgodba o dogovarjanju se ni v celoti zakljucena in recimo, da to se ni cisto padlo v vodo ... nadaljevanje sledi :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Claasov cenik je objavljen med ostalimi ceniki na vsebinskih straneh motosveta...

In cene so :BUA:

Vsaj za cene monstrov vem, da so bile pri Zorniku precej cenejse kot pa so te tukaj, ane?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!