Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Danes je gospoda dovolila malo pomisliti in domisliti. Datuma sta določena in sicer 18.04. za Koper in 25.04. za Postojno. Bom še kaj napisal, ko bom še kaj zvedel, saj me čaka veliko telefoniranja, dogovarjanja, ... 

 

Sem si že na koledar napisal. Pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo :O ... a js ... :? .. sj si pridem samo številke provid zapisat :kva2:

Dej ,če me glih nov tam prpopi številke sem not,pa maš :kava: u dobrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo za Vransko kakšne termine kje zasledil? Od Triglava lani je blo super, pa od policajev tudi..samo Triglav nam je še južno plačal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni napisal, da ga zanimajo brezplačni dogodki..

Vseeno, menda je prejšnji teden nekaj pisalo v Žurnalu, da bo nek dan odprtih vrat. Mi je sosed v petek omenil, da je bral.

Jaz čakam na termin od Honde, če si pri njih kupil motor, te častijo, ko imajo zakupljeno. En dan imajo spomladi, drugega jeseni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema. Da, v mislih sem imel dogodek od PU Celje in dogodek, ki ga sponzorira Triglav. Oba sta bila lani brezplačna in precej dobra. Nekaj vaj z inštruktorji, nekaj prikazov, predavanja... Sploh Triglav se je zelo potrudil, vsi udeleženci smo dobili moto rutice, brezplačno kosilo in še neke stvari..če bo letos ponovno, bom tam.

Popravljeno . Popravil MarkoR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem od Triglava sem bla tud jaz, res je blo fajn. Tolk fajn, da sm šla pol še na celodnevni tečaj. Tist je blo pa ne sam fajn, ampak noro dobr :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk fajn, da sm šla pol še na celodnevni tečaj. Tist je blo pa ne sam fajn, ampak noro dobr :)

 

jaz sem letos opravil celodnevni tečaj :kva2:  :kva2: prvotno sem bil malo v dvomih kajti motor ki ga vozim je precej velik

na oko neroden ampak sem vse vaje opravil brez problema tako da tudi najbolj zaviti deli poligona niso nepremagljivi :bounce:  :bounce:

in mi ni žav niti centa ki sem ga dal za to :OK:  :OK:

marsikatri frajer ki misli da noro dobro vozi bi si lahko omislil tak tečaj 

potem bi  videl da nima pojma o vožnji :klicaj:  :klicaj:

 

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si letos opravil tečaj, saj jih sploh še niso imeli?

prvi termin je bil 22-3-15  ob 9 uri

zaradi napovedi slabega vremena prestavljen na 21-3-15 ob 9 uri

udeleženi trije motoristi in ena motoristka inštruktor vojko Safran  

 

marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi termin je bil 22-3-15  ob 9 uri

zaradi napovedi slabega vremena prestavljen na 21-3-15 ob 9 uri

udeleženi trije motoristi in ena motoristka inštruktor vojko Safran  

 

marko

top instruktor!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo za Vransko kakšne termine kje zasledil? Od Triglava lani je blo super, pa od policajev tudi..samo Triglav nam je še južno plačal. :)

danes izvedela, da se letos zaenkrat ni se nobena zavarovalnica niti policija pofockala za kak tak dogodek. Konec aprila naj bi AMZS tam organiziral bazar, vendar bodo le prikazi vozenj, in naj ne bi bilo mozno, da bi vozili tudi obiskovalci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes izvedela, da se letos zaenkrat ni se nobena zavarovalnica niti policija pofockala za kak tak dogodek. Konec aprila naj bi AMZS tam organiziral bazar, vendar bodo le prikazi vozenj, in naj ne bi bilo mozno, da bi vozili tudi obiskovalci.

Hvala!

 

Če bo vse po sreči, v aprilu tako ali tako ne bom imel časa, ker bom nekje daaaaaleč z mojim mopedom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

 

Če bo vse po sreči, v aprilu tako ali tako ne bom imel časa, ker bom nekje daaaaaleč z mojim mopedom. :)

srečno pot in lepo vreme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!