Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Alora te jutri u kopru nebo al slabo predvidevam :D

Ja nc ce bo lepo pridem anka do postojne en krog

 

Alora pridem v Koper in vam nastavim stožce. Pa da vas vidim, heroje. Tudi v Postojni bom sitnaril s stožci. 

 

Torej v Nedeljo ob 9h, v Postojni?

 

Točno tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ste se odzvali vabilu in veselo podirali stožce v Kopru in v Postojni. Upam, da je bilo koristno. Hvala za obisk in drugič še. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nedeljo je šef naročil lepo vreme, zato ste vsi vabljeni med stožce ali kar tako na srečanje. Moram napisati kam ? V Postojno.

Le še sneg je manjkal danes v Postojni :(! Niti vojaški pasulj me ne bi rešil pred ozeblinami, zato sem raje odbrzela soncu naproti, na odtaljevanje v Piran :)!

Sicer se nisem odločila, da bom podirala stožce, sem pa budno spremljala dogajanje v Kopru in Postojni. Tudi to nekaj velja :)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da smo na vse naleteli naključno je bila šola kot vedno koristna in prijetna popestritev današnji furi.

Pasulj je bil odlično okrepčilo pred telovadbo med stožci. Hvala možem v modrem in ostalim sodelujočim!

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, ki ste v Postojni pobirali storžce za nami in seveda hvala za koristne informacije ter nasvete. Pasulj je pa tudi pasal.

Se vidimo naslednje leto.

Lp,notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem kako se podira stozce :).. hvala vsem, borutt dobis za kavo v priliki  :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma žal je lahko vsem ki niso pršli, Pasulj je bil prva klasa, Piaggio je dal mp3-ja in vespo za en krog, Borutt je kazal kako je močen in lahko dvigne XTZ1200, na koncu je pa še 

en policaj gospodu, ki osmice ni mogu osvojit s svojim 950 advenčurjem pokazal kako se stvar zvozi...v četrto :P

Karakterjev za pogovor je pa malo morje kjerkoli so motorji :)   

 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo fajn. Bom še prišel. Fajn je, ker ti Borut gleda pod prste in ti da dobre nasvete, kako sfurat kej. Upam, da ga kdaj srečam kje, kjer se mu bom lahko kakorkoli oddolžil.

Žal mi je blo samo, ker me je vrhovna domača inštanca pozvala k takojšni vrnitvi domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma škoda k je začelo kaplati .. tako da sem spizdil na Zbiljsko jezero na kavo .. pol pa še skok na Marijo Reko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem toplo priporočam ogled tega  moto videoposnetka, ki je poučen, hkrati pa zelo zanimiv.

Posnetek je sicer star 25 let, ampak so ga posneli v sodelovanju s strokovnjaki za vožnjo in izkušenimi dirkači, ki naj bi vedeli kako se pelje ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=AtG6MRIVtZg

Popravljeno . Popravil Blaž Cigale
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je treba prijaviti za brezplačno varno 9.5.15 vožnji na Vranskem AMZS???

Na internetni strani (http://www.triglav.si/motoristi) piše da je že vse zasedeno. Kako je bilo lansko leto?

 

 

attachicon.gifScreen Shot 2015-05-05 at 08.38.32.png

Lahko greš namest mene, če ti je vseen, da rečeš, da si punca :P

Sam v primeru dežja bo odpadlo.. 

Super je blo lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda bo dež... pridem vseeno če ne bo naliv že dopoldan, če vseeno odpade pa magla nazaj pred tuširanjem. Čene drugo bo pa fajn vožnja.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj pol, če je dež .. sj se po džju tut mormo peljat in to je zadnje čase vse bolj pogosto :glare:

 

ob vsakem vremenu bi se moral izvajat :angry:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj pol, če je dež .. sj se po džju tut mormo peljat in to je zadnje čase vse bolj pogosto :glare:

 

ob vsakem vremenu bi se moral izvajat :angry:

 

:krneki:

se strinjam, samo tako pač piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač, so inštruktorji preveč komot ... sj jih razumem, ampak ... js tut ne bi šu v službo k dž pada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rad izkoristil "suh" trening. Vožnjo v dežju poznam še preveč dobro, 2x celo v toči (uh sem jih fasal...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No le pejte,da vas bo manj na cesti  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prazna cesta sploh ni zanimiva.

Prav imaš ,jaz moram bit gor  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je treba prijaviti za brezplačno varno 9.5.15 vožnji na Vranskem AMZS???

Na internetni strani (http://www.triglav.si/motoristi) piše da je že vse zasedeno. Kako je bilo lansko leto?

Lani je tudi bilo zasedeno, pa sem se peljal pogledat kako to zgleda, spotoma srečal še en par na motorju in sta tudi šla zraven. Ko smo prišli na poligon sta nam dekleti na vhodu ponudili prijavnice, dobili smo kosilo in prišli na zadnjo rundo (okoli treh popoldne). Očitno ni bilo vse polno ali pa so nekateri odpovedali. Vsaka runda traja cca 100 minut (5 vaj po 20 minut). Tako, da se splača vsaj pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenarji pravijo da bomo lahko naslednji dan nabirali gobe... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!