Skoči na vsebino

Bobbers 503bobbers


503bobbers

Priporočene objave

Upam da se bom do jutr pozdravu..ni pametno prešvican na motor, pa tud če za 5 km... u soboto lahko čez dan/popoldne, ob 21. delam.

...saj ni panike, ti se le pozdravi. Sicer pa mo vidli kdo ma še namen sploh prit. Se mo te do jutri zvečer fiksno zmenli kak pa kaj.

Pa fseeno hvala, da si se javo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla pubeci, pa sn nazaj. Malo se je zavleklo tak da moram zaj preverit z mojimi rajderji kak so za jutri časovno za Trojane. Če ne pa prestavimo na soboto. Te pa zaj povejte kdo bo fse prišo iz smeri LJ, da se nemo mi vozli samo na krofe.

Jaz imam v koledarju zabeležen ta datum, se pravi v petek, 14. junij. To sem si že rezerviral in bi mi blo idealno...  V soboto žal ne morem, imamo že dogovorjene družinske obveznosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže se nam danes ne bo uspelo dobit. Pa od baddad-a in Kingx-a tudi še ni potrditve, trojan69 je pa zbolel... Mogoče je pa opcija (saj vem da je motoristu to bogokletno predlagati) da pridete fantje iz MB danes z enim avtom na Trojane? Bi bilo (izjemoma) tako hitreje in bolj optimalno?

Jaz bom danes okrog 17h pogledal na MS, da vidim, če se bo še kdo odzval v smislu današnjega srečanja. Če ne, pa upam, da vam uspe jutri. Škoda bi bilo, da tega (začetnega) naboja sedaj ne bi izkoristili...

Pa naj potem eden tu gor malo zapiše, kaj ste se zmenili, da bomo vedli kje smo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže se nam danes ne bo uspelo dobit. Pa od baddad-a in Kingx-a tudi še ni potrditve, trojan69 je pa zbolel... Mogoče je pa opcija (saj vem da je motoristu to bogokletno predlagati) da pridete fantje iz MB danes z enim avtom na Trojane? Bi bilo (izjemoma) tako hitreje in bolj optimalno?

Jaz bom danes okrog 17h pogledal na MS, da vidim, če se bo še kdo odzval v smislu današnjega srečanja. Če ne, pa upam, da vam uspe jutri. Škoda bi bilo, da tega (začetnega) naboja sedaj ne bi izkoristili...

Pa naj potem eden tu gor malo zapiše, kaj ste se zmenili, da bomo vedli kje smo...

Ja ti si zaj tak te edini resn iz južnega konca, kot vidim, ostali razn Pohorca sploh niso nič odgovorili. Pa nič hudega tak se fsaj zadeva malo sfiltrira in se vidi kdo je zainteresiran. Predlagam ti da prenesema debato o organizaciji na zasebna sporočila al pa na mail 503bobbers@mail.com . Dans in ta vikend bo sestanek odpado, boma pa se pol dogovorila za naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si zaj tak te edini resn iz južnega konca, kot vidim, ostali razn Pohorca sploh niso nič odgovorili. Pa nič hudega tak se fsaj zadeva malo sfiltrira in se vidi kdo je zainteresiran. Predlagam ti da prenesema debato o organizaciji na zasebna sporočila al pa na mail 503bobbers@mail.com . Dans in ta vikend bo sestanek odpado, boma pa se pol dogovorila za naprej.

Pa da nem krivičn še s Trojanom bomo na vezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da se ostali (še) niso uspeli javit zato, ker si se ti šele včeraj javil. Razumem, da se ti je Nemčija malo zavlekla, pa nas je zato cajt malo zabasal... Jaz bi to zadevo pustil še naprej ful odprto, več glav več ve, vsi, ki so pripravljeni kaj pomagat so dobrodošli...

Mogoče bi bilo pa dobro, da bi se vi (na MB koncu) malo skup usedli. Mi bi se pa tudi tukaj (na LJ koncu) dobili, pa kakšno rekli.

 

Potem pa se lahko skupno dogovarjamo, ko bojo neki okvirni predlogi.

 

Zato predlagam, da se enkrat do konca naslednjega tedna dobimo: Baddad, Trojan69, Kingx in jaz nekje v Lj. Za prvič je mogoče bolje tako (kot pa da se še z MB ekipo usklajujemo), ker večje skupine ljudi je dosti težje skup spravit na konkreten termin.

 

Baddad, trojan69 in Kingx: jaz predlagam, da se dobimo en dan med tednom ob 18h (recimo na Metelkovi ali pred Kinom Šiška)), vsak od vas pa naj predlaga dva dneva, ki bi mu ustrezala. Potem bomo pa videli kateri termin je skupen vsem. Meni bi bilo načeloma od ponedeljka do petka vsak dan ok.

 

Javite, pa se vidimo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čau fantje, jest sem učer pogledal in ni bilo še nič govora o tem, da se ne dobimo, zato sem bil prepričan, da smo za danes dogovorjeni.

 

Škoda, da je odpadlo.

 

Kakorkoli se zmenimo, sem za.

 

lp

a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi naredil neko mailing listo/google grupo za lažjo komunikacijo? 

P.S.-jst mam naslednji tedn čas cel tedn do predvidoma petka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po neuspešnem srečanju prejšnji teden je čas za popravni izpit. Predlagam, da se dobimo ta petek, se pravi 21. junija pred Kino Šiška (na ploščadi zunaj je Cafe), ob 18 uri.

Kingx in Trojan69 sta (načeloma) že potrdila prihod, jaz bom tudi tam. Apeliram še na Baddad-a, njegovi predlogi bodo dragoceni...

Poleg omenjenih seveda lahko pride tudi kdo drug, ki se nekako vidi v tem, in  bi bil pripravljen kakorkoli pomagat...

Če ne bo dežja, dajmo se že dobit pa da predebatiramo kje smo in kaj bi se dalo nardit...

Upam na zanesljivo udeležbo.

LP

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim da me lih zavikend ni :) od petka popoldne do nedelje. Druge dni sem pa prilagodljiv.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol v petek popoldan že greš iz Lj? Veš, da se je v petek najlažje zmenit, čez vikend imamo vsi obveznosti.... A res ne moreš ob 18h prit, saj bomo tam nekje do 20h glavnino že predebatiral?

 

Jaz pa ne morem v četrtek.  Se pravi, da bi bila varianta potem v sredo. To je čez dva dni, pa ne vem, če bosta Baddad in Kingx do takrat prebrala tale note.

 

Potem pa recimo v sredo. Dajte se vsi trije javit in potrdit, če je ok.

 

lp

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za petek sicer še nisem čist 100%, ampak po vsej verjetnosti me ne bo... Sredo pa komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Potem pa počakajmo, če bosta Kingx in Baddad potrdila udeležbo za v sredo. Fino bi bilo, če pridemo vsi 4je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj?

 

ostane ta tema med motocikli ali jo prestavim med dogodke? ste fajn zmesali fse fküper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdaj?

 

ostane ta tema med motocikli ali jo prestavim med dogodke? ste fajn zmesali fse fküper.

 

Ice, takole je s to rečjo. Nekaj nas je, ki razmišljamo oz. smo pokazali pripravljenosti pomagat pri organizaciji zbora (predvidoma v Septembru) v smislu srečanja lastnikov Custom motociklov. Organizacijska "ekipa" se poskuša formirati in določiti nek okvir oz. smernice tega dogodka, zato se bomo za začetek dobili v živo in predebatirali... Par nas je iz LJ konca, nekaj pa iz MB, dobrodošel pa je vsak, ki bi bil pripravljen kakorkoli sodelovat... Ko bomo dorekli smernice pa se bo verjetno kreirala nova tema, pod rubriko dogodki. Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo Trojan69 in Baddad prebral tole še predno bosta (morebiti) krenila. Z Kingx-om pa sem ravnokar govoril po telefonu in mu bolj podrobno razložil težavo...

Doma imamo neodložljive obveznosti vezane na delavce in dela, ki jih izvajajo pri nas doma...

Zato danes žal ne morem prit na srečanje.

Lep pozdrav in upam da se srečamo ob drugi priliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok vidu.

Bom ustvaril google grupo, da se bomo lahko sporazumevali prek mailov, pa ne tukaj smetili. Ma kdo kak predlog za ime? + pošljite mi maile na PM, da vas dodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero je burek :P

Skrajni cajt da greva na pir :)))

Ja te pa se oglasi, madona, ker sn že mislo, da si se zgubo. Jaz sn večina v garaži, pokliči me prej na kratko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,CUSTOM RUN 13,, sobota 14. sept. 2013 ob 10:00 na Letalskem Centru Maribor v Skokah pri Mariboru.

 

Program: - piknik in možnost panoramskih ter akrobatskih poletov z letali, tandemskih skokov s padalom

                - razstava predelanih motociklov

                -  izbor naj predelave

                - skupinska vožnja

 

VSAK UDELEŽENEC PREJME BREZPLAČNO SPOMINSKO DARILO!!!

VSAK PREDELAN MOTOCIKEL PREJME DVA BONA ZA BREZPLAČNO PREHRANO!!!

 

UDELEŽBA JE BREZPLAČNA!!!

 

Vse podrobnosti in dodatne informacije  bodo objavljene na http://503bobbers.yolasite.com/ ,dobite pa jih lahko tudi na 031 51 81 61 (ADAM) in 503bobbers@mail.com .

 

VABLJENI !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sn prpelo še enga v mojo garažo, da bo te pol na srečanju CUSTOM 13 še en bobber več. In sn gledo, ko sn stal sam v moji garaži kaj je te to za ena galama in sn nah vido da se mu že žaga pa švajs aparat smejita iz pod panka... :kva2:

post-30690-0-05708200-1372400864_thumb.jpg

post-30690-0-42572000-1372400947_thumb.jpg

post-30690-0-87104400-1372400983_thumb.jpg

post-30690-0-82331400-1372401015_thumb.jpg

post-30690-0-70065500-1372401048_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!