Skoči na vsebino

Kawasaki ZRX 1200 + 1100


Gugo

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

...Lepota, lepota :rolleyes: :rolleyes: ...Kaj pa pomeni DAEG? ...a so mu morda dodali vbrizg? :naughty: V EU ga najbrž ne bomo videli.. :headbang: . ŠKODA!

... IN na števcu ima samo 180 km/h :blink: ... mogoče je dizel :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekrasen je :winkiss: :winkiss: kr uženu bi ga :)

Če ne bo to samo za kak japonski pa USA trg, bo prov zanimivo počakati kolko bo cena....pol pa go for it!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ferek: za japonski trg imajo vsi motorji števec samo do 180

Drugače pa zanimiva klasika z obilico navora in udobja (fotelj za sedež).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

pozdravljeni

a bi kdo mogoče vedel kje bi se dalo kupit rabljeno mašino od zrx 1200, ker popravilo ni racionalno.

lp jojo2212

tukej se je dobilo marsikaj. pokliči. z emaili se ne ukvarjajo

http://www.fuorigiri.com/homepage.asp

povej prosim, si ta motor kupil letos v prekmurju al tam okrog ljutomera, za 3300€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unga se spomnim, ga je možakar dolgo prodajal, pa nekaj dodatne opreme je imel. A je blo kej narobe z motorjem, sem ga tut sam mislil kupit, pa takrat nisem imel keša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Po moji napaki mi je obrnilo ojnične ležaje in je motor praktično zanič, če ve kdo od poznavalcev kje bi lahko kupil mašino ali jo po eni racionalni ceni dal popravit mi prosim javite. hvala v naprej MARKO....

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji napaki mi je obrnilo ojnične ležaje in je motor praktično zanič, če ve kdo od poznavalcev kje bi lahko kupil mašino ali jo po eni racionalni ceni dal popravit mi prosim javite. hvala v naprej MARKO....

LP.

Lahko bi to napisal v doticno temo!!!!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=3798&view=findpost&p=116264&hl=kawasaki zrx &fromsearch=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere na tvoji dotični temi je razprava če je lep al i ni.. jaz imam težave z mašino tak da to da je lep že vem zdaj rabim samo nekoga da mi pomaga okol mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če glavna gred in ostalo ni kaj preveč poškodovano, pol se mogoče splača popravljat.

Drugače so pa rabljene mašine kar okol jurja in naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj mi prosim napiši ki bi lahko našo mašino, ker na mobile.de ni nič 1200 kubičnega, o predelavah na 1100 pa nimam pojma. v bistvu bi mi vsak rad kompletn motor prodal, samo mašine ne da noben. ki bi to lahko našo. na italjanskih straneh pa se tud ne znajdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ebayu bi se mogoče našlo kaj, končnice.de .at .it .co.uk .fr .be .nl

motoscout24 in motousate.it , nekje mam linke spravljene še kar nekaj naslovov, ko jih najdem ti jih posredujem, seveda če jih najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseved hvala ti za namig. ko ga porihtam maš pijačo v dobrem. pa daj se potrudi pa poišči naslov. hvala v naprej. hčerka bo neizmerno srečna ko bo moped spet delal.post-11917-126726205975_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji napaki mi je obrnilo ojnične ležaje in je motor praktično zanič, če ve kdo od poznavalcev kje bi lahko kupil mašino ali jo po eni racionalni ceni dal popravit mi prosim javite. hvala v naprej MARKO....

LP.

Kakšna napaka pa je to bila?eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v bistvu sem mislil da je bla moja napaka da sem ga preveč gnal sam mi je mojster ki ga je razkopal zatrdil da se to nebi smelo zgodit in da moj faktor pri tem da je mašina šla v pm... nima kaj dosti zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sem lani tudi dolgo gledal. Ta kateri ga je prodal je tudi član našega foruma, vendar se ne spomnim imena. Vem samo to, da je bil pripeljan iz Nemčiji in po zagotovilih lastnika kolikor se spomnim ko sem klical za motor ( imel je res dobro ceno )je bil motor redno servisiran. Koliko km je imel v resnici pa verjetno tudi prejšnji lastnik ni vedel. Ampak še sedaj nisi konkretno povedal kaj je povzročilo napako in kaj je potrebno na agregatu popraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ima kdo slučajno kontakt od gospoda Markota, kateri je pred kakima dvema mesecema prodajal Kawasaki ZRX 1200S. iz Maribora... NUJNO !!?!?!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!