Skoči na vsebino

Kateri motor je primeren?


medion

Priporočene objave

uff.. veliko je tega. No, za mano gre en mehanik, ki se ukvarja s servisom predvsem HE in crossov. Koliko pa ponavadi cene zbijate, če sploh jih kaj? 

Aja še ena dilema. Pri motorju je glavna generalka, ki praktično zamenjaš cel motor imam prav? Kaj je potem razlika če kupim npr l.2004 ali 2009. Pač na netu je ponudba 125 EXC 2009 in 250EXC, ki je 2004 (oba 2t). Pač je veliko cenejši in ker se vedno mora toliko menjati, ali se splača zapravljat za novejše, če me razumete kaj hočem povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa pokličeš m-cross turnšek. ima kr neki motorjev na a.vto.net večinoma krosev ampak mogoče se da dogovoriti z njim da ti zrihta kakšnega endurca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa pokličeš m-cross turnšek. ima kr neki motorjev na a.vto.net večinoma krosev ampak mogoče se da dogovoriti z njim da ti zrihta kakšnega endurca

 Hvala, bom preveril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff.. veliko je tega. No, za mano gre en mehanik, ki se ukvarja s servisom predvsem HE in crossov. Koliko pa ponavadi cene zbijate, če sploh jih kaj? 

Aja še ena dilema. Pri motorju je glavna generalka, ki praktično zamenjaš cel motor imam prav? Kaj je potem razlika če kupim npr l.2004 ali 2009. Pač na netu je ponudba 125 EXC 2009 in 250EXC, ki je 2004 (oba 2t). Pač je veliko cenejši in ker se vedno mora toliko menjati, ali se splača zapravljat za novejše, če me razumete kaj hočem povedat?

Ok...tole je že kar 5 let razlike in se kar pozna. :) Kolikšna pa je razlika v ceni? In ja, generalka je POL motorja, ne sam bat pa dihtunge pa olje xD

Koliko zbijamo cene? Največ mi je ratalo 800 ali 900€. Ponavadi tam nekje od 10 do 20%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je 1000€. 125 - 3000€, 250 - 2000€ Na obeh kao generalka samo vprašanje kaj šteješ pod generalko. Pač to mene zanima kaj se zgodi ko naredim generalko na enem ali drugem, koliko ur imam načeloma garantiranih glede na letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...tole je že kar 5 let razlike in se kar pozna. :) Kolikšna pa je razlika v ceni? In ja, generalka je POL motorja, ne sam bat pa dihtunge pa olje xD

Koliko zbijamo cene? Največ mi je ratalo 800 ali 900€. Ponavadi tam nekje od 10 do 20%.

Nikol še nism slišu da bi za tok zbiu kdo, pa ti si kral  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!