Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

Meni pa se ne zdi posrecen, zadaj hecne cevke in fedre namesto objemk,ko da je to za raketo

Neestetsko, najbrz tudi ultra predrago plus dodaten hrup za okolico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se ne zdi posrecen, zadaj hecne cevke in fedre namesto objemk,ko da je to za raketo

Neestetsko, najbrz tudi ultra predrago plus dodaten hrup za okolico

Si že imel Akrapoviča?

Veš kaj je to Red Dot?

Za homologacijo si že slišal?

O estetiki pa ...   ti ki imaš Versys-a.

 

Sej bi bil človek tiho, ampak kaj ko nabijaš in nabijaš brez osnove, znanja, in osnovnega spoštovanja do drugih. :fyou: .

 

Houg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vizualnem delu se pogovarjamo, saj sem bil jasen.

 

Akrapotovi izdelki so bolj ali manj neestetski ultra dragi rori, za tistih par konjičev in povečan hrup, povsem zgrešen nakup :) ja, fedrice zgledajo zelo češko.

 

Če je tole lep izpuh za mt07 v primerjavi z originalnim...

 

Ja, jaz z versysom pišem o estetiki in modelu mt07, ki ima večino estetskih zadev pobranih prav od er6/versys... tudi krivine in delno izpuh, ki pa jim pač ni tako ratal.

 

To so gostilniški nakupi... "imam Akrapota...car itak, zgleda pa tak kot da so ga v kakšni kleti dimnikarji naredili..."

 

Raje ne bom limal v to temo kakšen izdelek je akrapo naredil za versysa..

 

a1d630688ac9481baeece171.jpg

kawasakiversys65021.jpg

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se ne zdi posrecen, zadaj hecne cevke in fedre namesto objemk,ko da je to za raketo

Neestetsko, najbrz tudi ultra predrago plus dodaten hrup za okolico

 

Se dobro, da nimamo vsi enakega okusa. Vazno je, da je zeni vsec :-).

 

Hudo, kolko pa pride na koncu cena za Akrapoviča in katalizator?

 

Mislim, da je bilo vse skupaj 1000€ - od tega je katalizator 100€.

 

Zvok motorja je zdaj bistveno lepsi :-P.

 

 

 

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, na motor za 5555€ dat auspuh za jurja..

Ji mora biti pa res huuudo všeč :)

(meni je tudi original lepši, je pa res, da je zvok bolj tako tako)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa na temu motorju v dvoje? 

 

Za v dvoje je OK. Ja imam nekaj čez 100kg in punca okol 55kg + kovček vzadaj poln. Sma se peljala brez problema, res da ga moraš enmal bol pritisniti kot če si sam. Po mariji sva pobrusila enmal tačke. Tk da brez skrbi, za na izi je OK.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hmmm, na motor za 5555€ dat auspuh za jurja..

Ji mora biti pa res huuudo všeč :)

(meni je tudi original lepši, je pa res, da je zvok bolj tako tako)

Zakaj pa ne? Če si lahko prvošči naj ga ima! :) men lepo zgleda...veliko lepih kilometrov ji želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

V kolegovem imenu sprašujem, če ima kdo za prodat kakšen športni lonec za MT-07?

Verjetno ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MASS Exhaust Nova Gorica pokliči, cene so nekje od 300€ naprej za slip-on. Homolomogirano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mass se res dere, razglašeno...

Odvisno od katerega. MASS ima v ponudbi preko 30 modelov auspuhov. Ne morš rečt, da so vsi razglašeni. Pač tisti ni bil pravi. P.S. Igor ti ga lahko naredi tudi 100% po naročilu od mašine do dB killerja

, lahko imaš tudi 2 v 1 v 36 auspuh, če želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob poznano, res nisem vseh slišala ampak kar sem do sedaj so pa res glasni ampak no ja, ni za vsak okus. Žal ni vsem pomembno samo, da se dere ampak kako se dere. p.s. po prošnjah mi ga lahko tudi moj naredi od mašine do dB kilerja nič manj kvalitetno od massa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Danes bil lep sonček, ker imam svojega na servisu sem si od mame sposodu motor. V izgovoru da ji pregledam tekočine in ostale dele po zimskem spanju :grim

Seveda sem pregledal tekočine in ostale zadeve.

Vglavnem, bil na mariji, nobenga gor... Sm js. Očitno edini prtegjenc, kot mi je na bencinski dejal.....

Blo lepo, drugič morm tiste centimetrske "indikatorje" dol uzet ker ne prideš varno do roba gume ;)  Zagrabijo kar sunkovito. Če se kdo rad nagiba do roba naj te "indikatorje" dol vzame, da ne bo slučajno kje v grabnu.

 

20150405143223.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MASS Exhaust Nova Gorica pokliči, cene so nekje od 300€ naprej za slip-on. Homolomogirano :D

Mass naj kar ma tiste polizdelke. Grdi so ko svina,zvok pa kot bi na vroč pleh scal. Kolkor dnarja tolk muske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narejen prvi servis - malce pozno na 1500 km samo prej ni bilo časa. Primec je res super serviser, ketno mi je nastavil perfektno, namazal, nastavil ročko za plin, olje, filter, računalnik (uro - sem bil nesposoben da bi jo sam ;)  ) ... in to vse za 77 EUR, delček tega kolikor je šlo za servis moje bivše krave.

 

Je bilo pa zanimivo gledat, kako so Japonci rešili "problem" predolgega + kabla ki naj bi bila serijska napaka na prvih serijah MT-07 in ki bi se lahko zdrsal ob nosilec sprednjega sedeža ter s tem povzročil kratki stik. Balkanska verzija bi bila da kabl potegneš okoli akumulatorja in zvežeš z vezico, Japonska je, da zamenjaš kabl s krajšim, zamenjaš kovinski nosilec sedeža, spremeniš design gumice s katero je pritrjen akumulator in narediš custom vezico za kable... :OK:

 

Še ena slikica moje Borg Mothership  :)

post-482-0-43563100-1428747499_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je od Givija, kupil sem jo pa lani po e-bayu, ko je še niti niso imeli v katalogu. Stala je 70 EUR + 20 EUR poštnine.

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ugasneš na ključ in ga pustiš v 2 prestavi (jaz v 1 skor ne šaltam, sem len  :) ), ti kaže 2 prestavo, ko spet obrneš ključ v pozicijo za vžig.

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!